Hrvatska će graditi i davati javne stanove u najam, a postojat će još jedna mogućnost

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska će graditi i davati javne stanove u najam, a postojat će još jedna mogućnost

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A kada će to biti, kada svi isele vani,pa što su radili ove četiri godine

Upadam u dnevnikov članak,jer drugčije ne mogu obavijestiti čitatelje te “renomirane” tiskovine,ne da mi blokiraju poruke,brišu moje komentare,sada na avataru vidim da netko želi biti sa mnom prijatelj,ali kada “uđem” u prijatelje,nema ništa.I to su mi blokirali.Ja se ne sekiram,samo mi je žao onih koji šalju uzalud poruke,ili žele biti prijatelj samnom,sve je nepotrebno,jer sam totalno blokiran.Čudi me da mi još daju da mogu njihove članke komentirati,vjerovatno će i to blokirati.Ukratko,”tko ih .ebe”!

Nolite iacere margaritas ante porkas.

zna se tko ce dobiti te stanove koje cemo svi mi skupo placati!!! povleastena kasta iz HNS-a i HDZ-a!!!

a za koga se uopce grade ti silni stanovi kad nasi ljudi masovno iseljavaju?? ima li itko normalan tko predlaze ove komunisticke umotvorine?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

BUJICA, 21.02.2020. u 11:19
Upadam u dnevnikov članak,jer drugčije ne mogu obavijestiti čitatelje te “renomirane” tiskovine,ne da mi blokiraju poruke,brišu moje komentare,sada na avataru vidim da netko želi biti sa mnom prijatelj,ali kada “uđem” u prijatelje,nema ništa.I to su mi blokirali.Ja se ne sekiram,samo mi je žao onih koji šalju uzalud poruke,ili žele biti prijatelj samnom,sve je nepotrebno,jer sam totalno blokiran.Čudi me da mi još daju da mogu njihove članke komentirati,vjerovatno će i to blokirati.Ukratko,”tko ih .ebe”!

 

to ti nema veze s tobom osobno, ovdje ti sve pise o ovoj blamazi

https://www.poslovni.hr/forum/tema/redizajn-portala-foruma-2020/page/18/#post-4213540

 

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

amadeo,hvala na informaciji,ali “tko razumije,shvatit će”!Ipak mislim,kada sam vidio u tvojoj poruci da nisam jedini komu se to dešava,baš i nije neka “blamaža”,već administrator poslovnoga to radi namjerno.Mi koji “oštrije” komentiramo njihove članke,samo se nama to sve dešava.Lp,

Nolite iacere margaritas ante porkas.

Decentralizirajte državu, rasporedite sve agencije, zavode, ustanove, javna poduzeća… po cijeloj Hrvatskoj. Socijalnu stanogradnju, brigu o socijalno-ugroženima ostavite općinama i gradovima. Nema centraliziranije države u EU-u od Hrvatske. Samo Zagreb buja od pustih  državnih i paradržavnih službi a 30 km dalje pustoš.

New Report

Close