Hrvati kupili 12 mil. kn zlata u pola godine

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvati kupili 12 mil. kn zlata u pola godine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koliko bačenog novca…

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

i već su svi u gubitku. poznati majstori[emo_vrtimise]

who dares, wins


i već su svi u gubitku. poznati majstori[emo_vrtimise]

Bumo vidjeli tko je u pravu, i to relativno skoro. Ja mislim da su u pravu oni koji kupuju zlato.

a sve ovisi o periodu gledanja, zlato je već odavno poprilično naraslo,, al ok, ako je ekipa spremna platit još skuplje jer misli da će zaradit i očuvat vrijednost budemo vidili kroz xx godina tko je bio u pravu

jednostavno je: tko ga je kupio po 200 i prodao po 2000, taj je zaradio. tko ga je kupio po 2000, taj je popušio skoro pola, a hoće li rasti ili neće – tko zna. po meni je nekretnina sigurnija investicija na dulji rok , u odnosu na inflaciju. a opet, nikad se ne zna što može biti. no zlato u sefu u sloveniji – to kao da i nemate jer ako dođe do sranja, taj što vam ga čuva bježat će sa njime na karibe a vi ćete ostati gladni.

...povijest se ponavlja...

otkupljuju po 200kn, istope u uinvesticijske poluge i prodaju po 360kn i to sve bez poreza

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

*delboy

nekretnina je svakako bolja investicija od zlata ako se radi o zemljištu, ali ako se radi o građevini koja ne amortizira samu sebe kroz rentanje ili sl., onda je to pušiona

također, jako dobra investicija je šuma, a pogotovo, zasaditi hrast i pustiti 30-40 god… bolja penzija od njemačke [emo_cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mogli ste barem malo elementarne pristojnosti sačuvati pa napisati “Plaćeni oglas” iznad članka..

oko 1000$ strong buy zlato..tu ga cekamo , na 1900 $ aurodomusu smo prodali sve sto je bilo u buksi ..od z. zuba do nakita. [emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close