HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po kojoj ono cijeni letimo van…431 kn ?
Tu se još uvijek da nešto zaraditi ?

nema ništa dok se ne vidi sve crno na bijelo. govore o jačanju transparentnosti a CERP je sve samo ne transparentan.

Da…..vidim svi se trgaju da udju “na slijepo” unutra.
BTW…..hvala onome tko me je jučer pokupio po 408.

I ja ću skidati s aska……..ali tek, kao što kolega gore kaze, kad sve bude crno na bijelo. Prije ne.

Ostalo jos samo par dana do isteka roka…….a onda……ćao djaci, do idućeg vidjenja……

Sta je konacno s ovim.Prodano ili ne?

Ovo sa maestralima, ovo je škandalozno ponašanje nadležnih !!!!!!
Nije da me muči, ljudski me ljuti.
Sramotno !!!


Ovo sa maestralima, ovo je škandalozno ponašanje nadležnih !!!!!!
Nije da me muči, ljudski me ljuti.
Sramotno !!!

Sutra je posljednji dan za sklapanje ugovora ili možda još ponedjeljak zavisno kako tko računa rokove.
Sigurno je da je ministar Marić obmanio javnost kad je novac od prodaje Maestrala uračunavao u prihod u 2018. godini.
Još malo strpljenja pa ćemo vidjeti i da li je obmanjivao javnost i dioničare hvaleći se prodajom Maestrala.


Sutra je posljednji dan za sklapanje ugovora ili možda još ponedjeljak zavisno kako tko računa rokove.
Sigurno je da je ministar Marić obmanio javnost kad je novac od prodaje Maestrala uračunavao u prihod u 2018. godini.
Još malo strpljenja pa ćemo vidjeti i da li je obmanjivao javnost i dioničare hvaleći se prodajom Maestrala.

Hebe se njima za rokove, bosanac je uvijek bosanac.
Marić je u više navrata pokazao da ga rokovi i bilo kakve obveze ne zarezuju previše.
Njega čak nije sramota napraviti suprotno od onog što kaže!
Nema taj niti časti niti poštenja.
Bit će kad bude, važno da bude.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ima li itko kakve informacije kakva je Marićeva strategija sa Strategijom.
Vrijeme za sklapanje ugovora curi ……
Vrijeme važenja obvezujuće ponude bliži se kraju ….

Kada je rok?

Čovjek se razbolio kolko dela za nas.

Nije pisalo za koliko je produžen rok, netko je računao na temelju maksimuma prema nekom zakonu, ali nitko nije siguran. Možda forumaš nije računao radne nego kalendarske dane.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Ministar-Goran-Maric-zavrsio-u-bolnici-zbog-enteroviroze

Ne moze se očito ništa bez njega.

New Report

Close