HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle sve ovisi o volji nekog uhljeba. Jel tko raspoložen za rundu ruskog ruleta? Pardon ZSE-a?

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Hajde, makar se nešto zbiva.
Stop nalog i u red na bidu, kao u stara dobra vremena.
Prošla sam ovo na Opte i Jadranu.
U stvari nam je najbolja opcija da zavrte još jedan krug.

Mogu slobodno i poništit, u slijedećem postupku postigla bi se još bolja cijena.

Po meni ili će prihvatiti prvu ili sve ispočetka, zašto bi prihvatili drugu kada znaju da će u ponovljenom postupku dobiti veću cijenu.

Sudjelovao sam davnih dana u privatizaciji hmst. Cijena je narasla sa 80kn na 420kn. I nisam bio zadovoljan, cekao sam 470kn koliko se trazilo u natjecaju. Svi znate sto je nakon toga bilo.

Mislim da je prigovor čeha neosnovan, nemože priložiti izvješća kada je društo osnovsno kasnije isto tako nigdje ne stoji da novoosnovano društvo nemože sudjelovati na natječaju, tako da po svemu sudeći to ide Ćoriću.

Ne znas sto stoji kad nisi otkupio dokumentaciju. Ovo iz novina nisu detaljni uvjeti.

Slažem se, nisam ništa ni tvrdio samo iznosim mišljenje na temelju onoga što mi je dostupno.

Prodat će se ovaj puta prvom ili drugom. Moje mišljenje prvom. Otkuda vijesti da je propao natječaj, misli da su to bedastoće.

Najbitnije je da se proda.
Da svi nešto zarade, a firma krene naprijed.
Jedan socijalistički kamenčić manje u našoj hrvatskoj cipeli.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Uparvo je Marić na dnevniku RTL-a izjavio da je jučer donijeta odluka o prihvaćanju najpovoljnije ponude.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

PRIJELOMNA VIJEST. Prije 1 minutu je ministar drz im. Marić dr. izjavio da je CERP jucer prihvatio najpovoljniju ponudu za HMST. 152 milijuna. U emisiji RTL danas.

New Report

Close