HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam poprilično začudjen trgovanjem ova zadnjih par tjedana otkad je ušla u redovan rezim.
Nestalo je velikih naloga na kupnji.
Očekivao sam da će barem jedan od tih ostati nisko na bidu – da eventualno pokupi nesto od strasljivaca – u očekivanju otvaranja ponuda – ali izgleda da su se svi istrošili.

Tako da sad i oni koji imaju veću količinu nemogu prodati bez pozamašnog minusa prije objave rezultata.

Mozda bude jos koja prilika za nas špekulante u najkraćem roku nakon objave – ovisno na ponudjenu cijenu, ali sumnjam da će se tu još moći puno ušićariti.

Kvart99,
Ova dionica ti i nema baš sad veze sa sadašnjom situacijom na burzi tak da uzalud čekaš na 300 da se opet ubaciš.Bar sad imaš bezbroj dionica za trejd a dobro nikad neznaš možda ti se posreći!!!

Rok istekao..sad nam je cekati da “cujemo” sto ima reci CERP.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ja sam poprilično začudjen trgovanjem ova zadnjih par tjedana otkad je ušla u redovan rezim.
Nestalo je velikih naloga na kupnji.
Očekivao sam da će barem jedan od tih ostati nisko na bidu – da eventualno pokupi nesto od strasljivaca – u očekivanju otvaranja ponuda – ali izgleda da su se svi istrošili.

Tako da sad i oni koji imaju veću količinu nemogu prodati bez pozamašnog minusa prije objave rezultata.

Mozda bude jos koja prilika za nas špekulante u najkraćem roku nakon objave – ovisno na ponudjenu cijenu, ali sumnjam da će se tu još moći puno ušićariti.

Na našem blijedom, anemičnom tržištu kolega kvart nema mjesta za čuđenje.

Svaku dionicu treba individualno gledati i procjenjivati, pogledajte ATPL što jedan dioničar radi, pr. DDJH drži na 20, SLPF, TODEX…… i.e.
Kod HOMSA je rasplet blizu ali obzirom na prošla iskustva oko privatizacije vlada zatišje….možda pred buru.!!!
A glede naloga, školski primjer je povući velike naloge da bi se možda još što skupilo ili stvorila negativna psihoza kod prodavatelja.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ja mislim da su dobre vijesti, jer u protivnom već bi počela rasprodaja, barem je tako bilo prošli puta.
E, sad kada će Cerp to objaviti i što će objaviti, pitanje je sad.


Ja mislim da su dobre vijesti, jer u protivnom već bi počela rasprodaja

a kome bi prodali i da žele van? pa ukupna kupnja je 73 dionice (23 K kuna)…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Ja mislim da su dobre vijesti, jer u protivnom već bi počela rasprodaja, barem je tako bilo prošli puta.
E, sad kada će Cerp to objaviti i što će objaviti, pitanje je sad.

Znači ako sudimo po prošlom natječaju bilo je insajdera? Danas niko ne prodaje na 320 kn niti niko ne kupuje na 350 kn, što znači da možemo zaključiti, da je prodaja tu negde izmedju tih cijena? Naravno Valamaru i mirovincima…

Hmmmmm……..objavljeno da je izašla obvezujuća za HMAM……

Moglo bi i ovdje biti belaja……

ovaj sa 500 kom misli pokupiti razočarane ili ..

Ponudu je objavio Valamar, dok Cerp još uvijek šuti, nije još sve gotovo, već bi krenuo stampedo.

Zeljković po koliko?

Treba otvoriti sve te silne koverte.
Kod Makarske ih je bili manje

Muk i tišina. Zar je moguće da je ovdje opet fjasko i da je opet propao natječaj???

Ignore: KressoM, delux

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=5598

U postupku javnog prikupljanja ponuda za kupnju 355.520 dionica društva HOTELI MAESTRAL d.d., Dubrovnik pristigla je obvezujuća ponuda koju je dostavilo trgovačko društvo J&T IB CAPITAL MARKETS, Prag, Republika Češka.

Trgovačko društvo J&T IB CAPITAL MARKETS, Prag, Republika Češka je za kupnju dionica društva HOTELI MAESTRAL d.d., Dubrovnik koje su predmet prodaje ponudilo cijenu u visini od 114.271.238,40 kuna, što predstavlja iznos utvrđene početne cijene.

New Report

Close