HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

kad vidimo plasman sberbanke kod todorića i donaciju titan ulaganja hdz- u imamo neku manju prestavu o kapitalu sa istoka. i onda u članku uleti optički čitač tako da sam pomislio da je novinarka progutala neki dobar trip.
[/quote]
Ajmo ponovno…sada je tu i predsjednica … Vaš link …




Vaš link …[/url]
Kada sam ja to govorio prije ismijavali su me neki (da ih sada ne imenujem) … pa ipak izgleda da su rusi do daljnjega-"no go"!

kad vidimo plasman sberbanke kod todorića i donaciju titan ulaganja hdz- u imamo neku manju prestavu o kapitalu sa istoka. i onda u članku uleti optički čitač tako da sam pomislio da je novinarka progutala neki dobar trip.
[/quote]
Ajmo ponovno…sada je tu i predsjednica … Vaš link …
[/quote]

Mislim da to važi za strateške projekte i da če Avenue grupa bez problema kupiti HMST ako če odati obavezujuču ponudu.

Evo i lokalnog serifa koji ocito nije dobio “pinku” ili i dalje zeli biti glavni u svom selu a to nece vise bit ako dodje novi vlasnik…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa dobro dužnost je lokalnog načelnika da štiti interese svojih građana, nije ništa dramatično rekao. Svi ti pravni sporovi se kod kupnje napravi due dilligence i onda se u nekom postotku napravi provizija za sporove.
Meni je zanimljiv ovaj dio:
“Ovoga puta Centar za restrukturiranje i prodaju (CERP) objavio je početnu cijenu od 259.909.256 kuna, odnosno 816,18 kuna po dionici, što je znatno više od cijene koju Imperial trenutačno postiže na burzi. Prema neslužbenim informacijama, u ovom krugu postoje ozbiljni interesenti.”

A kad načelnik daje ovakve izjave, jasno je da se tu nešto valja iza brda. Jer da on stvarno misli da će natječaj sigurno propasti, ne bi se ni javljao jel tako 😉

@danny585
☺☺☺

A evo i ovdje jedna takva najava:

U zanimanje investitora za dionice u tim hotelskim kućama vjeruje i voditelj upravljanja imovinom u investicijskom društvu InterCapital Tonči Korunić. ‘Interes za te tvrtke je velik i ponuda bi moglo biti’, rekao je Korunić novinarima u utorak na Veleučilištu Vern’, na tribini o privatizaciji o državne imovine.

http://www.dubrovnik-turistinfo.com/?dubrovnikturist=vijesti&idKat=1&id=9854

samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima

Ja samo znam da je ovo trebalo kupit na 400 i nesto i prodat na 600…a sve ostalo…ako…

@vikend
Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.



@vikend

Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.

Dobro da znam, da znas sto ja bi i sto bi…ne moram vise ici vracari




@vikend

Ako dode na 800, tada ces govorit ovo je trebalo kupovat na 600,a sve ostalo… ako …
Nemoj …. Suzdrzat cu se.

Dobro da znam, da znas sto ja bi i sto bi…ne moram vise ici vracari
[/quote]

Svi mi znamo za unazad šta bi bilo dobro za kupiti i prodati na burzi…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

“…..Prvi čovjek Lopara pretpostavlja da se na natječaj, koji je u fazi prikupljanja obvezujućih ponuda, neće javiti nitko…..”

Ovo bi moglo biti dovoljno za povratak na 500, u najmanju ruku……do daljnjih (dez)informacija…


@kvart99

Citiras izjavu prvog covjeka cega?!☺☺☺


http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Kupci-ne-znaju-sto-ih-ceka-a-Andreskic-upozorava-Privatizacija-Imperiala-nece-uspjeti

Pozdrav

"…..Prvi čovjek Lopara pretpostavlja da se na natječaj, koji je u fazi prikupljanja obvezujućih ponuda, neće javiti nitko….."

Ovo bi moglo biti dovoljno za povratak na 500, u najmanju ruku……do daljnjih (dez)informacija…
[/quote]

Taj isti čovjek onda govori i to o novom budućem vlasniku Imperiala:
Smatram da će budući vlasnik Imperiala imati puno dodirnih točaka s Općinom Lopar. Ponajprije očekujem, ako sada dođe do prodaje, da će jedan od presudnih uvjeta biti investicijski plan, uz zadovoljenje ostalih uvjeta. Očekujem da će kvalitetnim investiranjem u sadržaje koji obogaćuju ponudu Lopara novi vlasnik omogućiti zadržavanje postojećih radnih mjesta i novo zapošljavanje. Također i da će se pronaći način da se zadrži dio postojećih najmoprimaca, a sve u cilju kvalitetnog suživota i održivog razvoja ovog prostora, kaže Andreškić, dodajući da vjeruje da će u postupku privatizacije mogućem novom vlasniku od strane Imperiala biti jasno prezentirani svi otvoreni sporovi.


samo da ovi kreteni politicari sada sve ne zaj…u svojim pubertetskim svadjama i podmetanjima
vec jesu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close