HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Ako su bili dužni 100 milja i dobili oprost na 50 milja, tko je ostao kome dužan 50 milja??????????? [lol]

hgspot je ostao duzan zabai ili u mom primjeru loris meni..ne kuzim sto vam tocno nije jasno?….Recimo to ovako, imate -1000kn na racunu, banka vam "oprosti" 500kn i sada imate -500…no idalje ste u minusu i duzni banci te morate skupiti tih 500kn na koje vam idu kamate, a banka vam ni u ludilu nece dati da idete vise u minus nego sto jeste ne??

[/quote]

OK, napokon sam shvatio, ali piatm se;

zar nebi bilo dobro da HGSP sada vrati tih 50 milja ZABI koja im je to oprostila pa da su na nuli ?
[/quote]

Mislim znam da me zezas al ajde…ako ovo iskreno pises onda steta sto te neznam uzivo dalo bi se dobro zaraditi…znas onaj vic

Mujo: Haso ,ajd posudi mi 100kn
Haso: Moze mujo..evo
Mujo: OK ajd sad ja tebi posudim 50kn moze?
Haso: A ajd moze…
Mujo:OK sad si ti duzan meni 50, i ja tebi 50 pa smo kvit…..

i ode mujo s nikad lakse zaradenih 50kn u djepu..

Tak nekak tvoji postovi zvuce 🙂
[/quote]

Napokon si shvatio šta sam htio reći s onim tko je sad kome dužan 50 milja.



U ovom trenutku mogu potvrditi da su i vjerovnici i dobavljači spremni na pronalazak dugotrajnog rješenja na obostranu korist i zadovoljstvo’, izjavio je Hrvoje Prpić, suosnivač i savjetnik Uprave HGspota.

Naravno da su spremni, jer u protivnom nemaju nikakvu mogućnost naplate dugova! Jer, šta bi se ovdje moglo naći u stečajnoj masi, 2-3 kutije spajalica, 5-6 polovnih digitrona, par paketa A4 papira!?
[/quote]

Imaju i goodwill [lol] [bye]


Ma kakav stečaj?!?!?! Pa neće zaba, a ni ostale banke, dopustit da se zbog 800 000 kn otvori stečaj a nedavno oprostili istom tom hg spotu 50 000 000 kn kamata. Daj se uozbiljite!

ALI isto tako mislim da ako ne pronađu trajno rješenje, duže od 6 mjeseci, onda će do stečaja stvarno i doći za par godina.


Koliko sam ja shvatio čitajući ovaj forum,firme ne mogu otići u stečaj.
[lol]
Ne znam kako su samo onda banke dopustile svjetskim gigantima da propadnu,a jedan HG spot je od ključne važnosti. Kolega,jeste li čuli možda za pojam ”loš plasman”?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Br333, imaš pravo, ali u Hrvatskoj se banke jednostavno ne odlučuju na otpise rizičnih kredita! Ne kužim nikako, jer su upropastili na taj način tržište nekretnina, a i pojedine tvrtke koliko vidimo!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Ma kakav stečaj?!?!?! Pa neće zaba, a ni ostale banke, dopustit da se zbog 800 000 kn otvori stečaj a nedavno oprostili istom tom hg spotu 50 000 000 kn kamata. Daj se uozbiljite!

ALI isto tako mislim da ako ne pronađu trajno rješenje, duže od 6 mjeseci, onda će do stečaja stvarno i doći za par godina.


Koliko sam ja shvatio čitajući ovaj forum,firme ne mogu otići u stečaj.
[lol]
Ne znam kako su samo onda banke dopustile svjetskim gigantima da propadnu,a jedan HG spot je od ključne važnosti. Kolega,jeste li čuli možda za pojam ”loš plasman”?
[/quote]
Neke su banke ipak bile too big to fail [lol]

Ovdje raspravljaju da li je HG Spot, kao i neke američke banke, "too big to fail" 😛
http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hg-spot-stecaj-neminovan/103065.aspx?page=1


Ma kakav stečaj?!?!?! Pa neće zaba, a ni ostale banke, dopustit da se zbog 800 000 kn otvori stečaj a nedavno oprostili istom tom hg spotu 50 000 000 kn kamata. Daj se uozbiljite!

ALI isto tako mislim da ako ne pronađu trajno rješenje, duže od 6 mjeseci, onda će do stečaja stvarno i doći za par godina.

Koliko sam je shvatio zaba im nije oprostila nikakav dug već su samo bili u pregovorima za eventualno otpisivanje kamata.
Zanimljivo je da nije zaba pokrenula zahtjev za stečaj mada bi se valjda jedino oni mogli djelomično naplatiti (zgrada u utrinama) jer su prvi na redu, a drugi vjerovnici bi izvisili tako da ne razumin kome onda odgovara stečaj ?



Ma kakav stečaj?!?!?! Pa neće zaba, a ni ostale banke, dopustit da se zbog 800 000 kn otvori stečaj a nedavno oprostili istom tom hg spotu 50 000 000 kn kamata. Daj se uozbiljite!

ALI isto tako mislim da ako ne pronađu trajno rješenje, duže od 6 mjeseci, onda će do stečaja stvarno i doći za par godina.


Koliko sam ja shvatio čitajući ovaj forum,firme ne mogu otići u stečaj.
[lol]
Ne znam kako su samo onda banke dopustile svjetskim gigantima da propadnu,a jedan HG spot je od ključne važnosti. Kolega,jeste li čuli možda za pojam ”loš plasman”?
[/quote]

Loš plasman, ahahahahaha.
Da je više takvih kao ti pa ja bi već bio kupio vlastiti otok sa pogledom na osamdeset drugih svojih otoka 😀

Shvati da je hrv tržište drugačije od ostalih i da se hg ne može uspoređivati sa ”gigantima” tipa pevec i slično, a ako to ne shvaćaš onda nemaš što raditi na ovoj tebi.

let your money speak for you, punk!




Ma kakav stečaj?!?!?! Pa neće zaba, a ni ostale banke, dopustit da se zbog 800 000 kn otvori stečaj a nedavno oprostili istom tom hg spotu 50 000 000 kn kamata. Daj se uozbiljite!

ALI isto tako mislim da ako ne pronađu trajno rješenje, duže od 6 mjeseci, onda će do stečaja stvarno i doći za par godina.


Koliko sam ja shvatio čitajući ovaj forum,firme ne mogu otići u stečaj.
[lol]
Ne znam kako su samo onda banke dopustile svjetskim gigantima da propadnu,a jedan HG spot je od ključne važnosti. Kolega,jeste li čuli možda za pojam ”loš plasman”?
[/quote]
Neke su banke ipak bile too big to fail [lol]

Ovdje raspravljaju da li je HG Spot, kao i neke američke banke, "too big to fail" 😛
http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hg-spot-stecaj-neminovan/103065.aspx?page=1
[/quote]
Strašno Lynx,ovaj mi link niste trebali stavljati.Nasekirao sam se.
Nikada mi nije bilo jasno zašto ljudi koji pojma nemaju o investiranju pišu gluposti koje se njima čine logične.Pa HG spot je najobičnija trgovina koja je irelevantan igrač u RH.
Svakome je jasno da HG spot ne može isplivati. U najboljim vremenima su imali mizernu dobit,a sada se i ta dobit čini miljama daleka.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”



HG Spot ne ide u stečaj!
http://beta.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=C7EE09E3-CE69-4C86-8E65-21E5285E7F49

Ovo je smiješno. To su manipulacije samo takve.
I tu će očito biti trgovanja još.
[/quote]

Nemam HG spot, ali kako se uvijek nađu dušebrižnici za spustit dionicu na nulu i da se onda hvale.
Neće to baš tako. A kad raste onda se pojedu od velikog rasta. Nakon par mjeseci, godina naravno.

Točan odgovor je...

U svom današnjem očitovanju Hanfi, HGspot je izvijestio da je poslovni račun društva u blokadi od 2. lipnja ove godine, da su sve poslovnice zatvorene od 6. lipnja, te da su u toku razgovori s dobavljačima, vjerovnicima i najvećim dioničarem HGspota Sašom Lončarom, u kojima se traži trajno rješenje problema.

"Prijedlog Uprave je isti kao i do sada, da se potraživanja pretvore u equity. Trenutno imamo načelnu suglasnost većine involviranih subjekata za pozitivno rješenje. Dok se ne završe pregovori, te Glavna skupština ne izglasa dokapitalizaciju društva prodajna mjesta će ostati zatvorena", navodi se u očitovanju koje potpisuje predsjednik Uprave Goran Češnovar. Inače, dionica HGspota danas je na Zagrebačkoj burzi skočila 15,02 posto na 14,47 kuna, nakon jučerašnjeg snažnog pada od 21,33 posto.

U svom današnjem očitovanju Hanfi, HGspot je izvijestio da je poslovni račun društva u blokadi od 2. lipnja ove godine, da su sve poslovnice zatvorene od 6. lipnja, te da su u toku razgovori s dobavljačima, vjerovnicima i najvećim dioničarem HGspota Sašom Lončarom, u kojima se traži trajno rješenje problema.

"Prijedlog Uprave je isti kao i do sada, da se potraživanja pretvore u equity. Trenutno imamo načelnu suglasnost većine involviranih subjekata za pozitivno rješenje. Dok se ne završe pregovori, te Glavna skupština ne izglasa dokapitalizaciju društva prodajna mjesta će ostati zatvorena", navodi se u očitovanju koje potpisuje predsjednik Uprave Goran Češnovar. Inače, dionica HGspota danas je na Zagrebačkoj burzi skočila 15,02 posto na 14,47 kuna, nakon jučerašnjeg snažnog pada od 21,33 posto.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/tkx6xwbKF4L0f5b7UP6A6Q==.pdf

U svom današnjem očitovanju Hanfi, HGspot je izvijestio da je poslovni račun društva u blokadi od 2. lipnja ove godine, da su sve poslovnice zatvorene od 6. lipnja, te da su u toku razgovori s dobavljačima, vjerovnicima i najvećim dioničarem HGspota Sašom Lončarom, u kojima se traži trajno rješenje problema.

"Prijedlog Uprave je isti kao i do sada, da se potraživanja pretvore u equity. Trenutno imamo načelnu suglasnost većine involviranih subjekata za pozitivno rješenje. Dok se ne završe pregovori, te Glavna skupština ne izglasa dokapitalizaciju društva prodajna mjesta će ostati zatvorena", navodi se u očitovanju koje potpisuje predsjednik Uprave Goran Češnovar. Inače, dionica HGspota danas je na Zagrebačkoj burzi skočila 15,02 posto na 14,47 kuna, nakon jučerašnjeg snažnog pada od 21,33 posto.

ma gotovo je, samo to ne žele sami sebi priznati [bye]

New Report

Close