HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

let your money speak for you, punk!


Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

Bit će rasulo ali Prpić će se pojavit, ljudi polakomit a mi zaradit jer svi znamo što se događa i to ćemo iskoristit a na kraju igra najbrži prst.



Bit će povoljnije kad dođe novo FI.

Bit će rasulo ali Prpić će se pojavit, ljudi polakomit a mi zaradit jer svi znamo što se događa i to ćemo iskoristit a na kraju igra najbrži prst.
[/quote]

pitanje je samo ima li još ovaca na burzi? teško da je još koja preživjela ove pokolje, sad ćete počet prodavati jedni drugima da izađete van sa što manjim minusom [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Kako Prpić to lijepo zna PR odradit, ima li koji medij i portal a da info nije objavljena!?

Za par dana ponovo u revijalnom tonu nelikvidnosti

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


pitanje je samo ima li još ovaca na burzi? teško da je još koja preživjela ove pokolje, sad ćete počet prodavati jedni drugima da izađete van sa što manjim minusom [bye]

Nećemo vrijeđati, to nisu ovce nego dugoročni ulagači [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/hgspot-nakon-dvije-i-pol-godine-opet-posluje-pozitivno,91939.html

jel moguce da ovaj Prpic izvlaci HGSP iz negativnog trenda poslovanja u pozitivan



pitanje je samo ima li još ovaca na burzi? teško da je još koja preživjela ove pokolje, sad ćete počet prodavati jedni drugima da izađete van sa što manjim minusom [bye]

Nećemo vrijeđati, to nisu ovce nego dugoročni ulagači [thumbsup]
[/quote]
A ti kao nisi ni na jednoj, dugoročni…… joj,joj…..

Uhljebe na ulicu!!!!!


jel moguce da ovaj Prpic izvlaci HGSP iz negativnog trenda poslovanja u pozitivan

sve je moguce pa tako i "drvena pec"
zakaj NE, ak’ covjek ima viziju, no s druge strane neki ce rec HG spot to je svrsena prica..
necu brzat ak’ sve ode k vragu nek ide, nisam prevelik dionicar, ali da cu jos cekat hocu…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


A ti kao nisi ni na jednoj, dugoročni…… joj,joj…..

Bio sam na Badelu, preko godinu dana 🙁


jel moguce da ovaj Prpic izvlaci HGSP iz negativnog trenda poslovanja u pozitivan

Moguće je ali ne u kratkom roku tj ne još. Treba mu barem još godina dana i niže cjene jer su trenutno najskuplji.

Svi Vi koji sumnjate u ovu dionicu prodajte ju, a ovi koji ju nemate, što vas briga što se s njome događa!


Svi Vi koji sumnjate u ovu dionicu prodajte ju, a ovi koji ju nemate, što vas briga što se s njome događa!

Piši nešto pametno za promjenu.


jel moguce da ovaj Prpic izvlaci HGSP iz negativnog trenda poslovanja u pozitivan

Izvlači ali pitanje je što će sad dalje. Prva konkretnu vijest koju svi čekamo je što s kom. zapisima, kreditima i trrend poslovanja (ali ne ovakvi spinovi kao zadnji članak).

let your money speak for you, punk!

iPhone 4 od 24. rujna samo u ponudi Hrvatskog Telekoma. Tek toliko da je rezerviran samo za hgspot

Kanabis, prvo se točno informiraj, pa onda drukaj na dolje. HGSP će biti jedan od rijetkih koji će distribuirati iPad, ne iPhone.

Vaš link

Kakva je to konjica stigla danas pred kraj. [lol]

New Report

Close