HGSP (HG Spot d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HGSP (HG Spot d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeeeee.

Nismo izgubili dodatnih 18, nego samo joj 12 milja kuna. Jeeeeee.
Prodaja nam je jadnija nego u prva 3 mjeseca kad smo bili jadni. Jeeeeee.

Ali vlakici su kod nas uvijek zabavni, jeeeeee.

Mozda jedno stratesko partnerstvo hgspota i magme, pa da stave vlakice u ponudu, jeeeeee.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

jel ovo sad leti u blokadu? ipak su veliki rezultati postignuti, još samo da za par godina uspiju zaraditi koju kn

Izvjesce je lose, jako lose.
Tu kapitala nazalost nema.

I bez jednokratnih stvari EBITDA je negativna i to jako negativna…

Neznam, ne vidim tu ništa obećavajuće.

Ako vrati dug bit će dobro

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

opet 12 milja kuna gubitka?! živa katastrofa! pa ov neće vratiti dugove do 2015, prije će ih stečaj dohvatiti [bye]

Kolege molim vas ne plasite ulagace.

HGSpot je u Q2 ostvario tri dana na pozivitnoj nuli i to za uskrs, uskrsnji ponedjeljak, te praznik rada.

Kako je u Q1 i Q2 bilo nesto manje blagdana, a u Q3 nas ocekuju dan drzavnosti, tijelovo, dan antifasisticke borbe, a da ne spominjemo veliku gospu od koje se najvise i nadamo, objektivno ocekujem puno bolje rezultate za Q3 i Q4.

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.

Mišiću i ostali,
Uskoro ćete se iznenaditi sa događanjima oko HGSpota! Priprema se nešto veliko, a ako presložite malo Prpićeve najave, možda pronađete o čemu pišem!?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Mišiću i ostali,
Uskoro ćete se iznenaditi sa događanjima oko HGSpota! Priprema se nešto veliko, a ako presložite malo Prpićeve najave, možda pronađete o čemu pišem!?

budi određeniji, pozitivno ili negativno, 40 ili 20

http://rep.hr/vijesti/tvrtke-i-trzista/hg-spot-smanjio-troskove-a-prihode-jos-vise/1907/

Evo jos jednog tipa, ako, kad i sta bi bilo kad bi bilo.

Prpic prica vec punu godinu – tako da vise ne znam odakle da pocnem preslagivati.


Mišiću i ostali,
Uskoro ćete se iznenaditi sa događanjima oko HGSpota! Priprema se nešto veliko, a ako presložite malo Prpićeve najave, možda pronađete o čemu pišem!?

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


budi određeniji, pozitivno ili negativno, 40 ili 20

Nije bitno, saznat ćete sami! Da ne ispadne kako bez razloga pumpam!

za uredovni dan 23.07.2010 .
1. LONČAR SAŠA 82.905 25,12 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 31.335 9,50 Skrb. račun
3. ĆEJVAN DENIS 30.700 9,30 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.509 6,52 Skrb. račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.000 5,15 Skrb. račun
6. INGRA D.D. 5.670 1,72 Osnovni račun
7. GRDEN DAMIR 3.437 1,04 Osnovni račun
8. FILIPI BRUNO 3.400 1,03 Osnovni račun
9. OMERHODŽIĆ EDIN 2.234 0,68 Osnovni račun
10. URLIĆ MARIO 2.225 0,67 Osnovni račun
Ukupno: 60,73

Podaci za uredovni dan 28.07. Što znači, trgovanje od 22.07., kada se cijena izrokala sa 30,7 na 27 kuna. Zašto je ovaj GRDEN DAMIR silio toliko izlazak po tim cijenama, vjerojatno ni on sam ne zna!? Mogao je sa tom količinom lagano izaći na razinama 35 do 39 kn. Panika i nepoznavanje osnove trgovanja, predpostavljam, jer vjerujam da je i slijedeći dan nastavio sa prosipanjem do 25 kn, kako bi ispucao sve što ima!? Bravo majstore!

1. LONČAR SAŠA 82.905 25,12 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 31.335 9,50 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ĆEJVAN DENIS 30.700 9,30 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.509 6,52 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 17.000 5,15 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. INGRA D.D. 5.670 1,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. FILIPI BRUNO 3.400 1,03 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. OMERHODŽIĆ EDIN 2.234 0,68 Osnovni račun ROVINJ, HRVATSKA
9. URLIĆ MARIO 2.225 0,67 Osnovni račun DUBROVNIK, HRVATSKA
10. MIKŠA ŽELJKO 2.210 0,67 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

GRDEN DAMIR – OUT

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

sve je vidljivo iz imena i prezimena, bilo mu je grdo ostati unutra i čovjek želi svoj mir, da, mir [thumbsup]

ima li ovdje netko tko vjeruje u ovu dionicu ili su samo špekulanti željni brze zarade

Pa mislim stvarno mi nisi jasan. Prvo kazes da se nesto veliko sprema (sto nema teorije da ti znas osim ako nisi Prpiceva tajnica). Onda kad te drustvance sa foruma pita o cemu pricas tvoj odgovorglasi – nije bitno, izbjegavas odgovor i kazes "da ne ispadne kako bez razloga pumpam". Pa pumpas bez razloga upravo kada neces da se elaboriras.

Jedino sta se moze dogoditi su dvije "velike" opcije:
a) Mogu prodati zgradu
– sretnija verzija stecaja, samo neznam tko ce im vise dati novaca bez imovine

b) Netko ih kupuje
– neznam koliko bi netko trebao dati novaca za uci u ovu firmu, ali iskreno kad kupujes ovu firmu neznam sto te to privuce – a) brand NE b) lokacije NE c) stabilnu firmu NE d) imovinu NEEEE e) ziva ljubicast boja DAAAAA


Nije bitno, saznat ćete sami! Da ne ispadne kako bez razloga pumpam!

Ja sam realista koji kupuje od pesimista i prodaje optimistima.


ima li ovdje netko tko vjeruje u ovu dionicu ili su samo špekulanti željni brze zarade

Zamisli kakav si ti investitor, kada si kupio LRH po 2300 ili 2400 kn i mislio da će ti za mjesec dana Ostoja za njih dati 6000 kn!? Dakle, ti ne želiš brzu zaradu? Ma, da!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Jedino sta se moze dogoditi su dvije velike opcije:
a) Mogu prodati zgradu

b) Netko ih kupuje

Nije ništa od navedenoga, nema potrebe nagađati, saznat ćete kada bude vrijeme!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

New Report

Close