HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa posao im je da navlace kupce,,,

tko plaća ovog samodola i njregovu prćiju

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/hidroelektra-hanfa-nije-u-pravu%2c-mtu-vise-nije-vecinski-vlasnik,77765.html

14. svibanj 2010.

Hidroelektra niskogradnja: Mediteran union tunel nije naš dioničar

Hanfa tvrdi da je MUT vlasnik 59,55 posto dionica Hidroelektre

Iz Hidroelektre niskogradnje danas su reagirali na jučerašnju priopćenje Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga.

Iz Hidroelektre pojašnjavaju da tvrtka Mediteran union tunel d.d. od 17. listopada 2000. godine nije njihov dioničar jer je dionice koje su davale 59,55 posto glasova na glavnoj skupštini ugovorima o prijenosu dionica prenijela na nove stjecatelje, što je vidljivo iz knjige dionica Hidroelektre pri Središnjem klirinškom depozitarnom društvu.

Hanfa je jučer objavila priopćenje u kojem navodi da je njezin pravni prednik, Komisija za vrijednosne papire RH, 20. listopada 1999. godine podnijela Prekršajnom sudu u Zagrebu zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka protiv Mediteran union tunela i Ljube Grepe, zbog stjecanja, 5. srpnja 1999. godine, ukupno 878.881 dionica, odnosno 59,55 posto Hidroelektre niskogradnje.

Hanfa tvrdi da su navedenim stjecanjem prešli prag od 25 posto glasova u skupštini izdavatelja, te su bili obvezni obavijestiti Komisiju te u roku od 7 dana, do 12. srpnja 1999. godine objaviti ponudu za preuzimanje.

"Ponuda je objavljena sa zakašnjenjem i to 15. listopada 1999. godine u dnevnom listu Slobodna Dalmacija i 18. listopada 1999. godine u Narodnim Novinama. Izvješće o preuzimanju od strane društva Mediteran union tunel i Ljube Grepe dostavljeno je Komisiji 18. studenog 1999. godine s naznakom da nije bilo pohrane dionica od strane dioničara društva. Iz toga proizlazi da i nakon objavljene ponude MUT raspolaže s 59,55 posto glasova u glavnoj skupštini Hidroelektre", stoji u priopćenju Hanfe.

(pd)

marcello

prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


do kad ćeš to raditi…???
ako nemaš HDEL, a nemaš, zašto se ne skineš s ovoga foruma ???

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


Koliko po tebi vrijedi ova dionica.



prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


do kad ćeš to raditi…???
ako nemaš HDEL, a nemaš, zašto se ne skineš s ovoga foruma ???
[/quote]

Tebe ću pitat što da radim jeli?
Da niste bili tvrdoglavi,da znate odredit koliko što vrijedi, nebi kupovali hdel na 350, 300 ili 250 kn..

U ćemu je problem kolegice?
Pišem jer želim da ljudi sagledaju katastrofićno stanje hdela i thnk..

Na 350 kn sam napisao da ovo cudo ide u ambis, smijali ste se

Polako, samo polako

SSLJKER

s obzirom na poslovanje, a to je jedina prava mjera za odredit fer vrijednost diionice, ne više od 130 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

dobro stručnjak DELUX
ako smatras da je 130,00kn ok cijena

Gdje je onda po tebi ok cijena za VDKT?
jer su to 2 slične dionice u ovim okvirima?

Kakve ovo veze ima s hidroelektrom kad sve dionice padaju. Ne padaju samo one koje se ne prodaju.
Ko želi jeftino kupiti hidru neka kupuje dok je još vrijeme da se nebi iznenadili uskoro.
Bezveze pljujete po hidri dobit je besplatno nećete. Vlasnicima ove dionice – strpljivi budite.


dobro stručnjak DELUX
ako smatras da je 130,00kn ok cijena

Gdje je onda po tebi ok cijena za VDKT?
jer su to 2 slične dionice u ovim okvirima?

nisam proucavao, nemam pojma.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

AUUUUUUUUUUUUUUU

zadnja 196

Kako komentirate ovaj pad?

Alien, Ivek, vi ste na 250 pisali da biste vi toga jako punorado kupili po 230…
Zanima me jel još uvijek tako gledate na te stvari ili ste promjenili mišljenje…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Biti ce vecini HDEL dobar i na 400-500 kuna. [lol]

Evo kolega ivek, ak mozete malo pojasniti ovaj post, to ste napisali prije 3 mjeseca, hdel bila cca 230-240 kn

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close