HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kineske tvrtke žele graditi novi terminal Zračne luke u Zagrebu
Konzorcij iz Kine zainteresiran je za projekt izgradnje novog terminala na Plesu uz 25-godišnju koncesiju. Što se tiče proširenja kapaciteta u Pločama, novi kontejnerski terminal je u izgradnji, za što je odobren kredit Svjetske banke.
Autor: Luka Capar/VLM24.02.2010 18:00 Gospodarska suradnja Hrvatske i Kine mogla bi se uskoro podići na višu razinu od dosadašnje što potvrđuju najave i s jedne i s druge strane. Puno se očekuje od skorog posjeta ministra vanjskih poslova Gordana Jandrokovića Kini, kao i od odlaska velikoga hrvatskog gospodarskog izaslanstva na sajam u Ningbo u lipnju ove godine.

Najizglednija je koncesija

Dosadašnji kontakti s potencijalnim kineskim investitorima u Hrvatsku rezultirali su željom kineskog konzorcija da uz koncesijski model gradi novi terminal Zračne luke Zagreb, kao i da sudjeluju u opremanju Luke Ploče.
– U vezi s projektom nove zagrebačke zračne luke postoji interes potencijalnih kineskih investitora, odnosno kineskog investicijskog konzorcija za izgradnju i upravljanje zračnom lukom po modelu koncesije na rok od 25 godina – potvrdio nam je ravnatelj APIU-a Sani Ljubunčić. Dodao je i kako je Agencija za promicanje izvoza i ulaganja održala sastanak s predstavnicima konzorcija u Pekingu, no kako u ovoj fazi aktivnosti, informacije o konzorciju, odnosno njegovim članicama nisu za objavu. Projekt je inače vrijedan oko 220 milijuna eura, a kao najizgledniji izvođač dosad se spominjao IGH.

O Luci Ploče krajem ljeta

Što se tiče proširenja kapaciteta u Pločama, novi kontejnerski terminal je u izgradnji, za što su odobrena kreditna sredstva Svjetske banke. Potvrđeno nam je i kako je Luka Ploče pregovarala s kineskim tvrtkama o ponudi i isporuci opreme za novi terminal, no o postignutim dogovorima, kao i o tome o kojim se tvrtkama radi, niti jedna se strana nije željela izjasniti. Posao je vrijedan oko 80 milijuna eura, a natječaj bi trebao biti raspisan krajem kolovoza

http://www.kucilooro.webs.com/

evo ovdje treba kopati tunel……….

DOGOVOR
Božidar Kalmeta u Zemuniku: Cesta preko piste se zatvara, dogovoren tunel
Autor/izvor: SEEbiz / Slobodna Dalmacija
ZADAR – Predstavnici Općine Zemunik potpisali su u srijedu sporazum s ministrom Božidarom Kalmetom i predstavnicima Hrvatskih cesta o izgradnji pothodnika ispod Zrakoplovne luke Zadar.
Ministar je u Zemuniku dočekan s negodovanjem zbog najave zatvaranja sadašnje ceste prema Zadru koja vodi preko rulne staze Zrakoplovne baze zbog čega su Zemuničani najavili blokadu kod Babinduba.

– Dogovorili smo se i potpisali sporazum s općinskim vlastima o izgradnji jednog manjeg tunela, pothodnika, ispod rulne staze. On neće biti velik, već u gabaritima sadašnje ceste, a služio bi Zemuničanima kao direktna veza sa Zadrom. Odmah ćemo pristupiti izradi projektne dokumentacije za taj pothodnik čiju bi izgradnju sufinancirala Općina Zemunik i Županijska uprava za ceste – kazao je ministar Kalmeta.

– Cesta preko piste će se zatvoriti betonskim branicima new jersey, i ja tu ništa ne mogu učiniti jer je to uvjet zatvaranja jednoga poglavlja pregovora s Europskom unijom. Osobno, nikada nisam mislio da će doći do zatvaranja te ceste, ali sada je došlo do toga i to se mora učiniti. O rokovima izgradnje za sada je rano govoriti, jer je osim izrade projektne dokumentacije potrebno prikupiti i sva odobrenja. Do tada će se svi moći koristiti drugim cestovnim pravcem i brzom cestom, jer će se dio stare ceste preko piste zatvoriti u roku od idućih desetak dana, a sve će potom detaljno provjeriti i Europska komisija – kazao je Kalmeta.

http://www.kucilooro.webs.com/

Pa Hidroelektra je koma od dionice dnevno se trguje s 2 do 3 dionice nema kupaca niti da ih svijećom tražite.

niti na janafu na 1.000 kn nije bilo prometa, ista stvar…….. [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/

netko pametno akumulira hdel,samo vi to ne kužite..razina od 220 je potpora..


netko pametno akumulira hdel,samo vi to ne kužite..razina od 220 je potpora..

tako je a prvi ozbiljan otpor je na 350.
kupiće tada i stipan i ingrax i cijela bratija.
a ja ću evo sačuvat jedan paket za njih po diskontu – 349 kn,
i svi sretni..
a za slučaj da ni tada ne kupe, onda mogu i po 650..
[lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Pa Hidroelektra je koma od dionice dnevno se trguje s 2 do 3 dionice nema kupaca niti da ih svijećom tražite.

niti na janafu na 1.000 kn nije bilo prometa, ista stvar…….. [thumbsup]
[/quote]


netko pametno akumulira hdel,samo vi to ne kužite..razina od 220 je potpora..



netko pametno akumulira hdel,samo vi to ne kužite..razina od 220 je potpora..

tako je a prvi ozbiljan otpor je na 350.
kupiće tada i stipan i ingrax i cijela bratija.
a ja ću evo sačuvat jedan paket za njih po diskontu – 349 kn,
i svi sretni..
a za slučaj da ni tada ne kupe, onda mogu i po 650..
[lol]
[/quote]
dečki nije da copram ali prva jača potpora je na 90 kn i kak stvari stoje to bude probijeno..osim ak na varšavsku burzu ne izkotirate [bye] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Najbolje ponude HDEL-R-A
Kupnja Cijena

25 224,24
7 223,10
50 223,01
138 223,00
80 222,00
25 221,15
50 221,12
10 220,00
50 215,00
50 211,00
Cijena Prodaja

232,00 5
237,00 9
240,95 7
240,98 5
240,99 30
242,50 50
243,95 50
243,97 13
248,00 95
248,65 32

Šote more šote, šote mašala, ova robna kuća kusur ne vraća

Uh ovo mi se čini jaaaako dobro.

P/BV = 0.6 ( posla ima, para ima )

Pa to je sve ispod 300 jako dobar ulaz.

ZA MNOM…..DOKUP……

Dajte nemojte svaki božji dan slati zahtjeve za prijateljstvom !!!

Ovdje je ask šupalj ko putar, čim netko opauči po njemu razmježati će se ko rakova djeca. Na prodaji su samio glumci, nije vam ovo bespolseni Đuro koji uzgaja kunićeu pogonima.
Ovo je firma sa know-how i referencama. Eno sprema se ciklus investicija od 100 milijardi kuna u energetiku, a gotovo sve radove na termo i hidro elektranama je radila Hidroelektra, i opet će.
Treba se pozocionirati prije nego što Polančec i Mililoža uđu ( a parusina imaju i ne znaju kud će s njima )

Ja sam vas upozorio a vi kako hoćete

Hidroelkra nema problema sa jamstvom kao ovi neki šeprtlje. to je kompanija koja imade know-how a ima i tržišnu poziciju i za njihove usluge se svi otimaju, Štrabag bi ih kupio odmah većiniski udeo samo da neko oće prodat po ovoj bagatelnoj cijeni..
to je firma tu kupujem, a ne onaj vijadukt što oće da se bavi brodardstvom, phahahphaha

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/vojput-i-hidroelektra-za-koridor-10-imamo-garanciju-pbz-a,69310.html

ja sam na bidu pa udarajte kolko vas volja, ako imadete sučim

neki ipak grade i imaju garancije

KORIDOR 10
Vojput i Hidroelektra: Za Koridor 10 imamo garanciju PBZ-a

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/vojput-i-hidroelektra-za-koridor-10-imamo-garanciju-pbz-a,69310.html


neki ipak grade i imaju garancije

KORIDOR 10
Vojput i Hidroelektra: Za Koridor 10 imamo garanciju PBZ-a

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/vojput-i-hidroelektra-za-koridor-10-imamo-garanciju-pbz-a,69310.html


niš oni ne grade….taj posao vidla hdel ne bude…deca brod tone i još stignete isplivat…bolje sa 60% minusa neg sa 90%

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close