HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dizelaš, čini mi se da se na HDEL nešto događa… [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.


dizelaš, čini mi se da se na HDEL nešto događa… [thumbsup]

Danas je netko ipak odlučio neprimjetno kupovati, pitam se ima li neki tajni info koji mi ne znamo.
Ili ipak pad sa 460kn na 280kn je nekome 2x više dionica????

Ili netko zna nešto ili se povijest samo ponavlja???


Ili netko zna nešto ili se povijest samo ponavlja???

graf je vjerojatno igra slučajnosti (ako slučajnosti postoje), ali mišljenja sam da je današnje skidanje as aska, polako i neprimjetno, uvertira za nešto …

slažem se da splićom009, pad sa 460 na 280 je jako velik, netko vidi priliku, a taj netko ima info…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Ili netko zna nešto ili se povijest samo ponavlja???

graf je vjerojatno igra slučajnosti (ako slučajnosti postoje), ali mišljenja sam da je današnje skidanje as aska, polako i neprimjetno, uvertira za nešto …

slažem se da splićom009, pad sa 460 na 280 je jako velik, netko vidi priliku, a taj netko ima info…

[/quote]
Ma nije ovo samo slučaj na HDEL-R-A već i na Tehnici, IGH, DLKV, uskoro i na VDKT


Ili netko zna nešto ili se povijest samo ponavlja???


Ocjena samo 2???? To je meni dobar znak za dokup.

http://www.hidroelektra-niskogradnja.hr/hidra/hidrazaposlenje.html

Pa tko plaća 15.000 kn na radnom mjestu br.3????
I to za rad na AC prema Dubrovniku??? Ništa mi nije jasno?
Jel se radi tamo ili ne? Zna tko išta?

slićo, evo pokušao sam ti popraviti ocjene… netko trud oko grafa ne vrednuje… oni radije dijele jedinice nego postaju nešto zanimljivo.. ali šta ćeš… pozdrav

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Želio bih samo ukazati da je ovo firma sa poviješću i renomeom.Firma koja je izgradila nuklearku Krško a ne nekakav bezvezan građevinar šta prodaje stanove ili žice za dalekovode.
Da kažem za one naše mlađe forumaše koji to možda ne znaju, da je Hidroelektra jedina firma u Hrvatskoj koja može spajati struju pod vodom a da nitko ne pogine.Zato i nosi to ime.
Eto malo povijesnih činjenica tek toliko da se zna.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Želio bih samo ukazati da je ovo firma sa poviješću i renomeom.Firma koja je izgradila nuklearku Krško a ne nekakav bezvezan građevinar šta prodaje stanove ili žice za dalekovode.
Da kažem za one naše mlađe forumaše koji to možda ne znaju, da je Hidroelektra jedina firma u Hrvatskoj koja može spajati struju pod vodom a da nitko ne pogine.Zato i nosi to ime.
Eto malo povijesnih činjenica tek toliko da se zna.


Kako misliš spajati struju pod vodom? Zar nije lakše nadzemno?


slićo, evo pokušao sam ti popraviti ocjene… netko trud oko grafa ne vrednuje… oni radije dijele jedinice nego postaju nešto zanimljivo.. ali šta ćeš… pozdrav

Hvala na trudu ,al ne trudi se, što gore ocjene odmah znam da njušim nešto dobro


Želio bih samo ukazati da je ovo firma sa poviješću i renomeom.Firma koja je izgradila nuklearku Krško a ne nekakav bezvezan građevinar šta prodaje stanove ili žice za dalekovode.
Da kažem za one naše mlađe forumaše koji to možda ne znaju, da je Hidroelektra jedina firma u Hrvatskoj koja može spajati struju pod vodom a da nitko ne pogine.Zato i nosi to ime.
Eto malo povijesnih činjenica tek toliko da se zna.

A što je tek Enron (bio) firma, ako ga se još netko sjeća. Što su tek oni mogli spajati, a da nitko ne pogine (osim dioničara prilikom stečaja).

meni se čini da će nas iznenaditi uskoro

Good artists copy. Great artists steal.


A što je tek Enron (bio) firma, ako ga se još netko sjeća. Što su tek oni mogli spajati, a da nitko ne pogine (osim dioničara prilikom stečaja).

Firma koja postoji od 1946.g. i za koju znam da imaju posla sada za iduće 2.g. unaprijed u ovim vremenima, koja k tome još prima inteligentnu radnu snagu, koja nije tipični graditelj, već kao i DLKV radi i elektro radove, kompleksne poslove koje drugi i nemaju opremu ni iskustvo za izvoditi.
Ma ne sekiram se za svoje dionice HDEL-a. Doći će to na svoje, brže nego mislimo.
Pa sjetite se DLKV, pad dobiti, pad dobiti, pad, kao i VIRO, a onda krene povećanje dobiti 70%, pa još 50%, pa 130% i dok se okreneš HDEL na 700kn.
Dugoročno čuvam ovu dionicu.


meni se čini da će nas iznenaditi uskoro

čini se i meni… i nećemo morati dugo čekati na povratak na prethodni target od 340 kn…
a onaj tko je tu dugoročno , taj sigurno neće požaliti…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close