HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


krajnje je vrijeme da se hidra makne sa državne sise,jel uskoro neće biti više šta za sisat.
treba krenuti van ponovno.

ma izmislit će već nešto jure radić…
po treći put na ovoj temi pitam, kaj je s spominjanim kozorcijem hrvatskih građevinara za Rusiju koji je trebao biti okupljan oko Hidre?

... otišli su bikovi uzalud ...

O spomenutom konzorciju se toliko pisalo kada je bio potpisivan, a nadalje nije bilo nikakvih informacija. I mene također zanima što se desilo na kraju sa dogovorenim poslovima u Rusiji, koji su bilo koliko pamtim velikog obujma.

pitanje je u ovoj situaciji koliko će Rusi imati snage za velike pothvate. definitivno bi se trebali maknuti od države jer mislim kako je profit na tim poslovima slab.

je, istina je rusi nisu racunali na ovakav drastican pad nafte . a nafta im je uz plin glavni razlog poboljsanja standarda i gomilanja deviznih rezervi.sad su malo stali na loptu i vjerojano cekaju za razliku od naseg peljeskog mosta

Good artists copy. Great artists steal.

Dogodine bi trebale biti gotove sve dozvole oko tunela kroz Kozjak između Kaštela i Vučevice,kažu do proljeća.Kad bude gotovo,šta mislite tko bi mogao biti izvođač? [pray]

Ništa vezano uz poslovanje HDEL-a… već samo pohvala onima koji su inače prodavali po ovim cijenama. Eto danas samo (zasad) dvije dionice prodane… Samo dalje hrabro i ne spuštajte 🙂 Tako je trebalo i prije…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=eaf2ef4e-3c0e-456e-b6b9-585857a472d3&ref=rss

R.I.P.

Good artists copy. Great artists steal.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=22752

Da li je to "naša" Hidroelektra? I ja bih kupio "par" komada po toj cijeni.

O b r a z l o ž e n j e
Trgovačko društvo Hidroelektra Niskogradnja d.d., Zagreb, Zeleni trg 6a (u daljnjem tekstu: Društvo)
podnijelo je Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga dana 05. rujna 2008. godine zahtjev za
odobrenje prospekta o izdavanju dionica privatnom ponudom, a dana 07. studenog 2008. godine
njegovu zadnju izmjenu i dopunu te priloge sukladno Zakonu i Pravilniku o sadržaju zahtjeva i
prilozima za odobrenje prospekta i skraćenom prospektu (Narodne novine, broj 118/03, dalje: u
daljnjem tekstu Pravilnik).
U provedenom postupku po zahtjevu, utvrñeno je da je dana 19. lipnja 2008. godine Glavna skupština
Društva donijela Odluku o povećanju temeljnog kapitala (dalje u tekstu: Odluka).
Sukladno navedenoj Odluci Glavne skupštine Društva, temeljni kapital povećati će sa iznosa od
62.388.100,00 kuna za iznos od najviše 2.495.500,00 kuna na ukupni iznos od najviše 64.883.600,00
kuna, i to izdavanjem do najviše 24.955 novih redovnih dionica na ime, privatnom ponudom, u
nematerijaliziranom obliku, nominalne vrijednosti 100,00 kn po dionici, uplatom u novcu.

Nove dionice predmetnog izdanja ulagatelji uplaćuju u iznosu od 300,00 kuna za jednu dionicu.

Sukladno Odluci Glavne skupštine Društva, pravo na upis novih dionica ostvaruju isključivo postojeći
dioničari Društva i to prema stanju upisa u registru dionica kod Središnje depozitarne agencije,
Zagreb, Heinzelova 62a, na dan donošenja Odluke 19. lipnja 2008. godine,
te će im se sukladno tom
stanju upisa dostaviti Prospekt izdanja iz točke 1. izrijeke ovog Rješenja.

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

baš su našli kad će se dokapitalizirati,katastrofa.
ak se ne maknu sa državne sise …. odu u 3pm.
nadam se da je uprava svjesna razdoblja koje dolazi.

Good artists copy. Great artists steal.

da bismo se vratili na ATH
trebali smo od ovog trenutka rasti 760 posto
ja to smatram nemogućim ikad više
osim ako hidraši u kopanju tunela ne pronađu nekakvu zlatnu žilu ….

Good artists copy. Great artists steal.

e moj nemesis, slažem se s tobom. zato sam ja i odustao od hidre, teška srca i velikog gubitka ali….

New Report

Close