Hakela 9

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Hakela 9


Tko hakeli brani pisati?

Koliko sam shvatio, moderator brani nakon što mu je potonji zaprijetio… Ako ga sad vrate, mozda ce svatko pomisliti da moze nekaznjeno prijetiti [smiley6] ?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Ma on je jedan od najgorih navlakača na ovom forumu i još k tome bezobrazan. Treba li tu što uopće komentirati.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


mmstanic: ” Hakela je kupio od PTKM auto,a jako puno malih i novih je navukao uredno… Nisam za njegov povratak ” To stoji i pumpao je i SLPF ,ali ima dosta koji tjeraju vodu na svoj mlin.Zao mi je onih koji su izgubili,ali vec je puno puta ponovljeno da ne nasjedaju na takve informacije vec da samo procijene dionicu,sto i sam cinim prije kupnje.

Onaj tko recimo danas dođe na forum u svrhu da nešto nauči,došao je možda i po nekakav savjet,ali ne zna što je navlakuša,pa taman mu i neko reko da se pazi navlakuša……
Ako netko napiše o tvrtki xy dosta brojčanih podataka,početnik će mu i vjerovati…..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Kad vidim broj korisnika koji je protiv hakelina povratka, ako se on uopce vise zeli vratiti, jos mi je jasnije zasto vise ne pisem na ovom forumu… [smiley15]

Pozdrav prijatelju ako ovo cita

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Hakela je kupio od PTKM auto,a jako puno malih i novih je navukao uredno… Nisam za njegov povratak

Nije hakela nikoga navukao a PTKM još nije ni blizu završetku priče. Hakela je jedan od vrlo rijetkih članova koji je pisao pod svojim punim imenom i prezimenom na što ovdje velika većina nije spremna. Također, za razliku od ostalih, uvidio je svoju pogrešku i ispričao se. Palac gore za hakelu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

što se povratka Hakele na forum tiče nemam ništa protiv

ali što se tvog odlaska Nathane s foruma tiče, dapače, imaš moj glas, jer ti i nekolicina ste previše privatizirali forum i otkad vas nema, mir i tišina i puno poštovanja među ostalim članovima foruma i bez puno pumpanja

što se mene tiče zbogom zauvijek, al bi se usudio na kraju reći kako ćeš vrlo brzo ipak ponovno pisati

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Hakela JE kupio auto,što se tiče dokupljivanja na 230………ha,ha

Da si upola investitor kao hekala i ti bi bez problema kupio auto zahvaljujući svojim ulaganjima.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


mmstanic: ” Hakela JE kupio auto,što se tiče dokupljivanja na 230………ha,ha ” Da si upola investitor kao hekala i ti bi bez problema kupio auto zahvaljujući svojim ulaganjima.

Jesi li siguran vanzemaljče?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nije mi jasno šta je tu hakela loše napravio što se tiče PTKM? Govorio je ljudima da kupuju dionice na 140 pa i na 180! Dionice su skočile na 230!! Pa zar ljudi nisu mogli zaraditi?? Sad kad je dionica pala sad ja Hakela navlakač zato što pojedinci nisu prodali na 230 nego su pričali o 300 pa i nominali od 400!! Ko vam je kriv što ste pohlepni!!! Dao Bog da si kupi još jedan auto od Petrokemije!!![smiley1]

Nek se vrati, ali neka i njegovo odobravaju moderatori, kao i kod nas koji malo pišemo. On je jedan prilično živopisan tip koji forumu daje malo adrenalina, ali prijetit ne smije. Tako i tako, svatko kupuje i prodaje za sebe, pa navlačenje ima efekta samo na one koji nisu u stanju razmišljat mozgom. Ako se igrate novcima prilikom ulaganja, u igri morate jednako biti spremni dobiti i izgubiti. Ako ulažete na temelju PROVJERENIH informacija i analize tad sigurno znate zašto ulažete i Hakela pri tom nema odlučujuću ulogu.

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!

…slažem se s kolegom quarkom da hakela nije imao namjeru nikoga navlačiti…
On je jednostavno pisao srcem…. malo je takvih…
Treba mu dopustiti da piše dalje….sve ostalo su sitne i prizemne ljudske taštine.

Scio me nihil scire


…slažem se s kolegom quarkom da hakela nije imao namjeru nikoga navlačiti…
On je jednostavno pisao srcem…. malo je takvih…
Treba mu dopustiti da piše dalje….sve ostalo su sitne i prizemne ljudske taštine.

Nije Hakela isključen zbog navlačenja nego zbog prijetnji.

New Report

Close