FOTO: Izgradnja dva luksuzna ljetovališta Valamar Rivijere vrijednih 562 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka FOTO: Izgradnja dva luksuzna ljetovališta Valamar Rivijere vrijednih 562 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

i baš tvrtaka, kažete? 😉

Da tvrtaka ! Jesu li nepismeni ovi iz Hine ili iz Poslovnog ? 😅

Zna se svakom desiti
Ne osuđujte
Bravo Poslovni dnevnik 😙

Gradi se RESORT i priča se o broju soba a ne o broju apartmana. Nešto tu ne štima?! Sobe nisu sastavni dio Resorta, nego su to apartmani!

I sada dolazimo do onoga što mnogima nije jasno. U našoj turističkoj znanosti i praksi ne poznamo fenomene rezidentnog turizma. Mi te pojmove podvodimo pod naziv emotivni turizam ili pod masovni turizam.
Graditi Resort i ne govoriti ništa o posjetiteljima i korisnicima već govori puno. Isto tako ništa ne znamo koliko će vremenski biti otvoren Resort?
Svi naši investitori kao papagaji prodaju investicijsko populističku floskulu o tome:
– koliko će zaposliti radnika( naravno: sezonskih);
-koliko će lokalnih tvrtki dobiti posao( isto tako sezonski) ect.

-koliko će lokalnih tvrtki dobiti posao( isto tako sezonski) ect.

jednostavno rečeno “austrijski konzum” , 100 šefova u kući, neznaš ko koga j… , svi bahati, glumci, jedan drugog druka za nebuloze…uglavnom nije vrijedno novca! Da ne pričam o hrani i marendi koju ne možeš u miru pojesti bez da ne čuješ kukanja svojih kolega kako žele dati otkaz ali kad vide svog šefa odjednom promijene ploču.
Bježite! U sezoni radite 8 sati na dan, a kad padne posao onda direktor i šefovi pričaju cijelo jutro na sastanku kako uštediti maksimalno na vama da bi oni mogli isčupati nekakvi novčani bonus, i umjesto da vam isplate sve sate koje ste radili oni vam naprave takvu limunadu na platnoj listi da se bojite i pitati što je sad ovo..haha. Idite u Plavu ili Maistru samo ne Valačmar kako radnici nazivaju Valamar.

Jfact ja razumijem da ne razumijete, ali proguglajte malo informirajte se. Ovdje imate ukratko na 55 stranica, korisnih informacija kada već komentirate kompaniju Valamar http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/RIVP-fin2016-3Q-NotREV-K-HR.pdf

Jfact i Jovo i možete odmah rezervirati jer su popusti u tijeku. Otvorenje je za sezonu 2017, od 15.06.2017. Posebne cijene povodom otvaranja za vas, vaše prijatelje i obitelj .Da biste iskoristili ovu ponudu, rezervirajte odmor unutar navedenih datuma. Isto tako ovaj resort je praktički prodan za iduće
3 sezone, ali za dvojicu će se sigurno naći mjesta tjedan-dva. Ovo je službena potvrda garancije popunjenja,
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/nIDBtHURVrgnDItSaFjJ0w==.pdf

Lijepo je da brinete za zaposlenike, ali oni od takvih xxx komentara nemaju koristi, isključivo od
svoga rada, dobrog vođenja kompanije i rada na sebi putem Valamar akademije.
Plaće su u 2016. godini rasle 3 puta i isplaćeni su dodatci za mjesece u sezoni, dar za djecu i još neke
isplate su uvećana. Fatajte se posla drugovi, informirajte i učite. Razmislite o dionicama Valamara koje
su jedne od najlikvidnijih na burzi i dionica godine već godinama. Ja sam prezadovoljan i uložio sam
znatan novac, te imam odlične prinose godinama uzastopno. Ništa od kukanja i čekanja da susjedu krepa krava dečki.
http://hrturizam.hr/sindikat-istre-kvarnera-dalmacije-pokrenuo-inicijativu-za-isplatu-bozicnica-turistickim-djelatnicima-jadran-valamar-vec-donijeli-pozitivne-odluke/

Susjedu je uistinu krepala krava!!! Tursku turističnu sezonu smo iskoristili svega 4,7%, dok su recimo španjolci iskristili 34% pada turskog turizma!!

Upravo tema moje kritike i jeste sezonski turizam kao masovni turizam! U tom sezonsko- masovnom turizmu vi se itekako dobro snalazite. Sarajevski filozof Nijaz Ibrulj, napisao je super studiju o tom fenomenu pod nazivom” Stolječe redizajniranja”, odbivši sve nade u kreativnost i inovativnost.

I na zadnje, zašto bih rezervirao kod vas kada imam kuču u Istri?!

http://www.valamar.com/hr/hoteli-porec/valamar-isabella-hotel

Vaša kućica je tu nebitna i van teme. Radi se o kompaniji koja zarađuje ogroman novac,
a kuća je vreća bez dna glede troškova. I sami znate to.
Masovni turizam je bio u vrijeme Jugoslavije, možda ste pobrkali sa Hrvatskom 2016. na dalje…
U Rabac će dolaziti avio gosti iz Skandinavije.

New Report

Close