FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi moraju dobiti ako je netko dobio. Ja sam jučer guglao i vidio da je stečajni upravitelj Slavko Štambuk, tel 051 551 033. Ako netko ne dobije dopis za par dana, nazovite ga, jako je ugodan i kooperativan

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

@sokolic

Hvala!

U prilogu vam je zavrsni racun sa prijedlogom odluke i popisom dionicara.
Koliko je iscitavam 12 000 kn se dijeli na 617 528 dionica ili 2 lipe po dionici…Veselo

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Taman na nuli posloženo i meni je bilo čudno da je nešto ostalo

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

pozdrav svima. dobio i ja preporuceno, 103kn za Finvest Rijeku u stečaju i to na novu adresu. ne znam kako su dosli do nje. bolje i to nego automatska kazna za auto snimanje kamerama.
ima li sto za Njivice. Hoce li to ikada itko ikako isplatiti. citam gore 200kn udjel je bio prije par godina. sad mozda vrijedi više.

Ako imate dionice Hotela Njivice javite mi se na privat.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

https://www.index.hr/vijesti/clanak/trojac-ostetio-dionicko-drustvo-za-15-milijuna-kuna-kazneno-su-prijavljeni/2096718.aspx

nadam se da nece to napravit u FNVC

@drOETKER

NAŽALOST današnje stanje tržišta je takvo da CIJENE DIKTIRAJU ONI KOJI RASPOLAŽU GOTOVINOM -KEŠOM!!!
Jedno je koliko nešto vrijedi – po mišljenju vlasnika i bilo kojeg procjenitelja!!!
JEDINO JE MJERODAVNO KOLIKO NETKO HOĆE PLATITI – to je cijena!!!
Vrijednosrt je sasvim nešto drugo!!! Vrijednost NEMA SMISLA ako ti nitko NEĆE DATI TAJ IZNOS!!!

Korisniče matrix90,
kažite nam, po kojoj cijeni ste kupovali dionice kaštelanskih staklenika…na čiji nagovor ste kupovali po toj cijeni i još vas molim da nam kažete kada će to doći na naplatu [smiley]
A sada, da se vratimo finvestu, tko je to, imenom i prezimenom, na moj nagovor, kupovao dionice finvesta koliko komada i po kojoj cijeni [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Dragi Finvestovci želim Vam sretan Božić, a bivšoj upravi (Željko i Zvonimir) želim sljedeće blagdane u remetincu!!!!

U slučaju da ste propustili molim Vas da pogledate sljedeću emisiju na HRT-u (naša firma počinje na 10:25min):

Sramota Hrvatske!!!

Vaš link …[/url]

Nekako mi se čini da će institucije države podignuti kazneni progon bivše uprave vrlo brzo…., a ponos odnosno sramota bi mogao sam skončati svoju agoniju!!!!

Nadam se da uspjesnom nastavku proizvodnje nakon predstecajne, jasno je da ovaj neprofitabilni pogon namjestaja nestaje sa spiska, radnike doduse treba posteno platiti s kamatama, promijeniti zakon koji dopusta neisplate placa 9 mj., kazniti lopove zatvorom ako ih ima, ali mora biti i jasno kako demagozi u sindikatima nisu vlasnici tvrtke pa tako ne mogu odlucivati sto dalje sa firmom, kako radnici viska svugdje dobivaju otkaze ili se zaposljavaju u profitabilnije odjele. Vjerujem i dalje u svoju investiciju i potencijal ove tvrtke, pokretanje proizvodnje ili prodaju i tako nastavak poslovanja.

nova web stranica FNVC-a 🙂 ….možda jednom bude neka pinka od ovoga

 

Proizvodi

knjigovostvena cijena jedne dionice na dan 31.12.2019 iznosi  50,58kn 🙂 sad je vjerojatno i više

 

https://finvestcorp.hr/wp-content/uploads/2020/08/Izvje%C5%A1%C4%87e-revizora-dru%C5%A1tva-FINVEST-CORP-d.d._2019.pdf

još malo o FNVC

Početna

Kad ste vec jos jedan od malobrojnih koji pratite ..

Akumulirani gubitak iz proslih razdobla od cca 230 mil kuna saniran pokricem iz rezervi..iz dobiti..rezanjem nominale sa 250 na 10 ..clean start .

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/o8301524.html

 

Pozdrav

 

svi smo mi Crobex

New Report

Close