FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pridružujem se peticiji: zimzi, uskrsni dikana! Dosadno je!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.


a nalog na 135 je slucajno tvoj?? [thumbsup]
bez uvrede ali podsječaš me na dikana koji je ovdje nekad žestoko rušio na dolje. [rolleyes]
dikane javi se sa novostima [pray]

Kakav sad Dikan. Doktor Etker Vam je lijepo rekao razvoj događaja. Isad čeka ponudu za KSST. Ovo se ne može držati još dugo na 0,08 booka. Čak i ako Dikan uskrsne. Netko će to pokupiti, jer ima cca 500 do 200 kuna a onda će se opet vratiti na cca 500-600 kuna. Ako samo uzmemo zadržanu dobit po dionica i preračunamo na broj dionica cijena bi bila cca 300 kuna.

Nadam se da i Dikan to zna. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Dikan je legenda, iako mi nije jasno zašto ne kupuje sad.

Bolje mu je da kupi prije početka super bull ciklusa.

Jer najgora je naknadna pamet.

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

Jučerašnji nalog na kupnji od 700 komada ( cijena 110 kuna ) jasno pokazuje test za male dioničare da se vidi ima li " slabih ruku " koji su voljni prodati po bilo kojoj cijeni. Očito je da nema, jer ipak prodavati nešto na 0,08 booka nema smisla. Za očekivati je da će ova dionica ( a tako je predvidio i sam doktor Etker ) doživjeti svoj rast bar do 350 kuna. Vrijeme će pokazati kad će to biti ali prodaja je jako šuplja obzirom da je samo 17 naloga na prodaji a već deseti nalog je na 270 kuna.

Čim se počne kupovati oko 135 – 150 kuna proboj iznad 200 kuna vrlo je realan scenarij, a jučerašnji nalog od 700 komada na kupnji to jasno i pokazuje. [thumbsup]

Nemojmo zaboraviti da i trezor može kupovati a on ima vezane margine na ( DIOKIJU…. ) i veća cijena mu odgovora. [thumbsup]

Rekao sam Vam za Luku Rijeku, DDJH, KSST, HDEL…….govorim Vam i za FNVC. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

a gdje je STRAHOVUK??

taj kolega je uvijek dobro pisao na ovoj dionici, zašto se sad ne javlja?

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Vratit će se ekipa. Po malo. Vrijeme Dikana prošlo, vrijeme Hromog Dabe i doktora Etkera došlo…
😉

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.

ma kakvi Etkeri i hendikepirane zivotinje, STRAHOVUK je jedini znao pogoditi u srž stvari.
ako je tu, molim ga da se javi, trebao bih ga pitati par stvari u vezi FNVC [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Reci kolega,šta te zanima????

citat doktora Etkera sa teme KSST:( jučer popodne )
Hajde, smirite se biće pudinga za sve, a biće ovdje i kerovima kave i zecovima krafne….nego, nešto se mislim…ovo smo odradili, čekamo samo lovu…ajmo mi sada malo do čabra . Kako stvari stoje, može i onaj fivest odraditi deset iks – 10x
kraj citata

Zar je potrebno nešto dodati osim da je cijena 0.08 booka.
Danas se pojavio nalog na prodaji 100 komada na 130 kuna. Vidjet ćemo što će biti. Valjda je došlo vrijeme da i ova dionica odradi svoje. [thumbsup]

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Ne bojte se, ja sam s vama…
Uvijek
Sve u svoje vrijeme…

nakon staklenika ide finvest [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Ne bojte se, ja sam s vama…
Uvijek
Sve u svoje vrijeme…

to Strahovuče!!!
ti si patrijarh ove dionice!
[thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close