FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije to cijeli tekst trebalo bi vidjeti tiskano izdanje ili na MaxTV-u pogledati emisiju ( može se gledati jučeršnja emisija ) pa da netko stavi na youtube jer to će biti važan dokaz ako se dođe na Sud.

E pa Đuro ima tešku ruku.


60 dana od objave u registru o počeo je teći od 03.01.2013.

ok, upravo sam tražio d.o.o-ove u https://sudreg.pravosudje.hr i ne mogu ih naći.
Zanima me da li itko zna da li su uopće registrirani i
koja je adresa telefon ili email da im pošaljem dopis

Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

znam to, ali vrijeme istječe, ne bih htio i ovaj put zakasniti, očito je da nema kritične mase da se pokrene nešto, poslat ću svima, pa i doo-vima. iako se slažem da je cijena od 150kn po udjelu smiješno mala, bolje mi je 150kn sad nego 300kn za 5 godina ili 0.


Nije to cijeli tekst trebalo bi vidjeti tiskano izdanje ili na MaxTV-u pogledati emisiju ( može se gledati jučeršnja emisija ) pa da netko stavi na youtube jer to će biti važan dokaz ako se dođe na Sud.

AJMO MLAĐI INFORMATIČARI ( PISMENIJI ) OD NAS STARACA!!!!!
MALO SE ANGAŽIRAJTE, ja odrađujem nešto drugo. Informacija će biti svima dostupna!!!



Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

znam to, ali vrijeme istječe, ne bih htio i ovaj put zakasniti, očito je da nema kritične mase da se pokrene nešto, poslat ću svima, pa i doo-vima. iako se slažem da je cijena od 150kn po udjelu smiješno mala, bolje mi je 150kn sad nego 300kn za 5 godina ili 0.
[/quote]
Odakle vam podatak o 150 kuna za udjel? Jeste li dobili ponudu od FNVC-a ili ste to saznali iz medija ili nagađate?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

S danom 2013-01-24 proveden je upis Hotela Njivice d.o.o. i Finvest Rijeka d.o.o. u sudski registar:

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:903856408754629::NO:28:P28_SBT_MBS:040295045

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:903856408754629::NO:28:P28_SBT_MBS:040294403

Moji postovi ne predstavljaju nagovor na kupnju, prodaju ili držanje dionica koje spominjem u tekstu.




Ma Vi morate slati dopise FNVC-dd ne d.o.o. – ima što Vi imate s tim. Vi ne želite udjele i nitko Vas ne može natjerati na to. Ima MF da Vam isplati book + good will po dionici i gotovo.

znam to, ali vrijeme istječe, ne bih htio i ovaj put zakasniti, očito je da nema kritične mase da se pokrene nešto, poslat ću svima, pa i doo-vima. iako se slažem da je cijena od 150kn po udjelu smiješno mala, bolje mi je 150kn sad nego 300kn za 5 godina ili 0.
[/quote]
Odakle vam podatak o 150 kuna za udjel? Jeste li dobili ponudu od FNVC-a ili ste to saznali iz medija ili nagađate?
[/quote]

nisam dobio nikakvu ponudu, nit sam rekao da ću pristati na 150kn jer je to malo, a to je najmanja vrijednost ova dva d.o.o. po temeljnom kapitalu koji je odvojen od Finvesta

Najbolje rješenje za svih nas bi bilo da se udružimo i pokrenemo zajednički pravni posupak pa bi nas tada to sve skupa puno manje koštalo no čini se da nema zainteresirabnih ili svi misle da će za njih to netko drugi učiniti. Ovdje se puno mudruje i filozofira, a vrijeme je na strani MF-a. Za par godina se više nitko neće ni sjećati da ima udjele u d.o.o.-vima. Pojeo vuk magare kao s nekadašnjim obveznicama za tunel Učka.

Nemate brige oko toga nađete odvjetnika i dajete mu ponomći za spor. NEĆE TO DOĆI DO SUDA već će se riješiti nagodbom. Cijena za te usluge će Vam biti cca od 7.000-10.000 kuna pa koliko Vas ima podijelite trošak sukladno broju dionica.
Nemojte mi reći samo da je to skupo.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ponos Krvatske. Koliko mi ovakvih i slicnih ponosa u Krvata imamo.Mi bi zbog ovakvih ponosa trebali bit najponosnija nacija na svijetu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ponos-bez-predrasuda-kako-je-poduzetnik-marijan-filipovic-dobio-nagradu-ponos-hrvatske/659512.aspx

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Jeste li dobili kakav odgovor oko otkupa dionica i udjela ? Koliko čujem dvojica su u pregovorima oko cijene za cijelu dionicu ( udjele i d.d. )

E pa Đuro ima tešku ruku.

Koliko sad uopće tražiti???

BV cca 683 kune, izjava najvećeg dioničara da poklanja 750 miliona pa ispada cca 1124 kn po dionici – FINV+Finvest Rijeka doo+Hoteli Njivice!!!!
U svakom slučaju odmah poslati zahtjev ako ništa drugo ono proforme!!
Nešto će vjerojatno odgovoriti ( meni nisu ) međutim sredinom mjeseca POSLAT SLUŽBENO PUTEM ODVJETNIKA ZAHTJEV!!!!
Biti ćemo pametniji za tjedan dana kada dobijemo sve informacije!! ( od odvjetnika )


Nemate brige oko toga nađete odvjetnika i dajete mu ponomći za spor. NEĆE TO DOĆI DO SUDA već će se riješiti nagodbom. Cijena za te usluge će Vam biti cca od 7.000-10.000 kuna pa koliko Vas ima podijelite trošak sukladno broju dionica.
Nemojte mi reći samo da je to skupo.

To je sve jasno ali primjerice meni kao pojedincu se to ne isplati, a kada bi se udružili onda bi se isplatilo.

Da li netko ima primjer preporučenog dopisa (zahtjeva za isplatu) koji je slao u FNVC d.d. pošto nisam pravnik pa da nebih nešto izostavio.


Koliko sad uopće tražiti???

BV cca 683 kune, izjava najvećeg dioničara da poklanja 750 miliona pa ispada cca 1124 kn po dionici – FINV+Finvest Rijeka doo+Hoteli Njivice!!!!
U svakom slučaju odmah poslati zahtjev ako ništa drugo ono proforme!!
Nešto će vjerojatno odgovoriti ( meni nisu ) međutim sredinom mjeseca POSLAT SLUŽBENO PUTEM ODVJETNIKA ZAHTJEV!!!!
Biti ćemo pametniji za tjedan dana kada dobijemo sve informacije!! ( od odvjetnika )

Revalorizirani book iznosi cca 1.124 kune po dionici a ne revalorizirani 683-150= 533 kune a tržišna cijena 100 kuna ( manje od 0.2 booka )
I još većinski bi po Zakonu do 02.03. morao isplatiti bar book svima koji dionicu imaju i koji kupe i na to još isplate za udjele u d.o.o.
Pa Vi sad vidite isplati li se kupiti i angažirati odvjetnika a rekao sam Vam već da troškovi iznose cca 7-10.000 kuna a ako bude nagodba onda do 2.500 kuna.
A vjerovatno je da zbog dobročinstva i nagrada te medijskog praćenja neće doći do suda jer bi ionako izgubio, a zaboravio sam još da na taj iznos idu i kamate od esk. stopa + 5% do isplate po ZTD-u.

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close