FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Doista, na kupnji se pojavilo par naloga.
Prometa sa FNVC-om nema tjednima i naravno trezor, mada ima mogućnost, nije kupio ni jednu dionicu FNVC-a. Drvosječa je kupovinu trezora FNVC-a režirao po uzoru na predstavu Samuela Backetta ‘U očekivanju Godota’, koji naravno nije došao ! [cool]

Nema sreće u Drvosječe, to je jasno ! [lol]


Bitan je dan D.Proljeće 2010 ….. [thumbsup]

Živ je finvest itekako, samo je burza na aparatima.

Hebeno je živ!
Evo pade 30 i više posto!
Samo se igrajte [bye]

Auuuu…. -40,16%

Ode FNVC u blokadu i ako trezor ovako kupuje ovo je očigledno odlična cijena. [cry]
Prijatelja na kupnji je malo, pogledajte prilog !

Jesam li Vam dobro rekao, nema sreće u Drevosječe ![bye]

Sve će to na 0,1 book !


Auuuu…. -40,16%
Ode FNVC u blokadu i ako trezor ovako kupuje ovo je očigledno odlična cijena. [cry]

što, zar stvarno??, trezor da kupuje želite reći?
Meni se čini Finvest relativno ok, likvidnim, iako je "drvna industrija pogođena krizom", pa koliko čujem i oni odužuju sa plaćanjem svojih obveza…, međutim ako para za kupnju svojih dionica imaju, dok za plaćanje svojih obveza "se vade na krizu", što reći neko "mudra retorika" 😛

P.S. Ali ozbiljno, pa "živ je FINVEST", što ne, radi se tamo svašta, već/napokon su pri kraju i sa onim novim postrojenjem u Gerovu za peletiranje otpadaka drvne industrije, to kreće sa radom doskora? Ako netko od upućenih u ovu firmu zna detalje o tome?

Za vrijeme krize energija je privremeno jeftnija, ali dugoročno će samo poskupljivati, svako iskorištavanje vlastitih kapaciteta za proizvodnju energije, ovakvim iskorištavanjem otpada za proizvodnju uvijek potrebne energije (i u vlastitom postrojenju, i za prodaju ako je viška…) je ako se dobro/povoljno realizira dugoročno dobar potez.

Za vrijeme krize baš i treba ulagati, sad se neke stvari "graditi" može i povoljnije nego prije, a kada cijene skoče (energije recimo) time će dugoročno ROIC tog segmenta biti time samo veći, tako da nije nikada na odmet ulagati ulagati u energetsku efikasnost, pogotovo to nije za vrijeme krize gledajući to na ovaj način, premda će mnogi reći sasvim suprotno.

ma vidi ti žilavost naše kupnje, a bome i prodaje…
pričamo o firmi koja ima više od 200 mil. kuna zadržane dobiti, a sa par tisuća rušimo rekorde dnevnog rasta u i širem okruženju, hi-hi [lol] [lol]
mislim, baš me zvali iz Kenije jer čuli na radiju o nekom rastu neke firme u nigdjezemskoj
nego prijatelji moji nema sreće uuuu…., ma ima, ima… [thumbsup]
samo čuvajte papire k"o zjenicu oka svoga…
[lol]

valja imati bar tisuću komada [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Danas je petak 13. Na kupnji se pojavio novi nalog od 10 komada na 240kn, pogledajte prilog.
Burza još nije otvorena, a ovaj nalog poput glinenog goluba čeka na odstrel.
Prema jučerašnjoj emisiji u svezi II mirovinskog stupa za danas je očekivati daljni pad na velikoj većini dionica.

Zanima me koliko će ovaj glineni golub na FNVC-u izdržati kada počne baražna paljba po kupnji.[lol]

Malo, a zašto ? Zato jer nema sreće u Drvosječe ! [thumbsup]

To je jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !

Glineni golub pao je već u prvoj sekundi trgovanja, a i ovi glineni golubovi na 160kn su prilično slasni zalogaji. [lol]

Pogledajte odnos kupnje i prodaje u prilogu.[bye]

To je i bilo jasno ! [cool]

Sve će to na 0,1 book !

Ipak, valja finvesta već danas imati barem tisuću komada [thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Ovo je dobra firma, samo konkurencija preko granice je vrlo opasna stvar, jer "Nema crveta kod Jugo-drveta" [tongue]

KuciloOro: " MMNT će u 3. mjesecu 2008 biti 120 000 kn"


Ipak, valja finvesta već danas imati barem tisuću komada [thumbsup]

Gastarbajter što je s tvojim toplim preporukama za Indg, tep, hrdh i ostali niz?

KuciloOro: " MMNT će u 3. mjesecu 2008 biti 120 000 kn"

New Report

Close