FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da je gospodin Filipović Marijan smanjio svoje vlasničko stanje sa 71,35% na 66,49%
Možda zato cijena pada, ali količina prometa je zanemariva. Možda netko namjerno ruši kako bih dokupio…

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

A očito je da je cijena pala pa banke traže više da se pokriju kredite kojima su dionice zalog i to je to.

Upravo tako kolega lucky_b.

Pogledajmo fundamente:
MCAP 105 mil. kuna
Zadržana dobit i rezerve cca 250 mil. kuna
Dobit po dionici (1-9/2008 ) 31.5 kuna

P/E = 8.47
P/B = 0.21
P/S = 0.30
P/E*P/B= 1.78 !!!

Pozdrav [thumbsup]

Šta nije ovaj Bujas Dejan imao preko dvije hiljade komada?
Ili ih je možda založijo za margin?

Filipović prebacio, po tome, 30 000 n aCentar banku!????

Da, ali to je bilo prije otprilike mjesec dana. ( založio )

Pozdrav [rolleyes]

Založio kao… dao za pokriće margin kredita…. što znači da je šef ušao na nekim razinama za koje je mislio da su povoljne (fulao je dno 🙁 🙁 ) … bravo za gosp. Filipovića.. ali bit će samo bolje…

ima on dosta toga u tisku, industrogradnji, istra-trgovina, dioki,?
Pa svima je pala vrijednost uloga pa i njemu!!!
Kako su tekar drugi prošli koji su kupovali na visokim cijenama
On je ulazio na korektnim cijenama!

nisam mislio da nije ulazio na korektnim cijenama, dapace, ja sam usao jos prije njega kad je crobex bio 3600 pa sam mislio da je to dno.. 🙁 🙁 srecom margin nije bio veliki .. cca:50000kn ) i do danas dozivio 7 margin callova i nadam se da vise necu…. jos bi prezivio jedan ili dva.. ali to je to… Trenutno nemam dionica FNVC-a ali nakon svega sto sam procitao o gosp. Filipovicu mislim da cu dio buducih uloga sigurno parkirati ovdje.. 🙂 🙂

dobar izbor!!!! [thumbsup]

Parkiranje se naplaćuje po satu, a onima koji su izgubili karte Drvosječa odreže paušal !

Vidim za gorivo do Čabra se zaradilo (4-5 dionica). Cesta je sada dobila puni profil, pa se bojim da za povećanu cestarinu još nemate. A što je najgore na skupštinu ponesite SDO (suhi dnevni obrok), jer dok će Drvosječa vrtiti i mrsiti janjce vi ćete samo moći gledati ili cjepati drva za potpalu. U slast !

Sretno na skupštini !

Nadam se da Vam je jasno !

Sve će to na 0,1 book !

Hoće l ištogod biti POZITIVNOG na skupštini?
Hoćemo li dobiti kakvu lovicu?
Je li se Marin predomislil?
Mogo bi nam udjelit koju vanrednu dividendu da UPUCAMO u dionice koje su još uvijek povoljne!!!! [pray] [thumbsup]

New Report

Close