FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

odlicno kolega Znanac!
izvrstan post, evo stotka!

ako mi mozete objasniti odakle ovako jaka kupnja ovdje?
prije je nije bilo, sto se promijenilo, ima li kakvih novih vijesti, ili je promjena sentimenta?

hvala unaprijed
[thumbsup]

Kako ne bilo bilo sentimenta kod drugara koji ima dve iljade komada. Sentimentalno je mnogo vezan uz ovu prčiju od dionice.
Do kraja života a možda i duže, druže Knele, ili Migže. Jes imadete tih nikova, skoro ko drug Kurčiljo

Nego drugar Znalac imade li tute na asku skrivenih, tvrd je orah voćka čundovata



ako mi mozete objasniti odakle ovako jaka kupnja ovdje?
prije je nije bilo, sto se promijenilo, ima li kakvih novih vijesti, ili je promjena sentimenta?
hvala unaprijed

Možda je kolega plepelić stavio svoje naloge jer i on voli lamelirane grede. [lol]
A možda je drugi najveći dioničar odlučio podebljati svoju poziciju.
[thumbsup]
[/quote]

A možda su skriveni u šumi druže naš skriveni?
Ja bi bijo oprezan koga su zmijurine grizle i gušterice ( kneleta ) se boji.

Meni je drug Kurčiljo dok me častio urmašicom i pitom tufahijom na Baščaršiji a usput mi pamet prosvijetlijo ,,,veli ona men da nikad ne treba gledat kupnju prodaju samo će te nasukat na k…….

Ajd živili, neću više da se javljam



ako mi mozete objasniti odakle ovako jaka kupnja ovdje?
prije je nije bilo, sto se promijenilo, ima li kakvih novih vijesti, ili je promjena sentimenta?
hvala unaprijed

Možda je kolega plepelić stavio svoje naloge jer i on voli lamelirane grede. [lol]
A možda je drugi najveći dioničar odlučio podebljati svoju poziciju.
[thumbsup]
[/quote]
čini mi se da ova dionica pomalo ulazi u fokus, čvrste ruke su u njoj, nema puno slobodnih papira i ovo može vrlo jako i brzo gore….i ono što je najvažnije, dionica je jeftina.

MIG 29
odlicno kolega Znanac!
izvrstan post, evo stotka!

ako mi mozete objasniti odakle ovako jaka kupnja ovdje?
prije je nije bilo, sto se promijenilo, ima li kakvih novih vijesti, ili je promjena sentimenta?

hvala unaprijed

Ulagači se OPAMETILI ( progledali! )
[thumbsup] [bye]

Pa tko sad prodaje taj mora da je lud.
Uz ovako povoljan odnos k/P

izvrstan post koelga knele i insajd [thumbsup]

Karlo nije ti lako.

MIG 29
odlicno kolega Znanac!
izvrstan post, evo stotka!

ako mi mozete objasniti odakle ovako jaka kupnja ovdje?
prije je nije bilo, sto se promijenilo, ima li kakvih novih vijesti, ili je promjena sentimenta?

hvala unaprijed

Ulagači se OPAMETILI ( progledali! )
[thumbsup] [bye]

Jesu ku.ac se opametlili, što onda tuku po bidu, hebo ih karfiol [angry]

Karlo nije ti lako.

A dotle evo stanje kupnje prodaje.

2927 kupnja 1068 prodaja

A evo i prvih 5 naloga na kupnji i prodaji.

Pozdrav [thumbsup]

huh!
poželio sam čut malo Znanca a dobio sam cijeli Panteon.
drugi put moram pazit što želim…
ok, žeeelim da FNVC podivlja
[thumbsup]

Čudno neko društvo ovdje [huh] a još čudnija dionica?
Neka ugodno vas je čitati, odmorim se od ovih drugih tema. Nešto kao karikature na zadnjoj stranici Vjesnika ili Večernjeg, Grga ili Pero. [thumbsup]
Možda da se cijela tema preseli na Ležerno pa neće biti moderiranja? [huh]

Tko čeka, taj popizdi čekajući

A zašto gazda nebi pustio na tržište kojih 20000 dionica, PA DA VIDIŠ LIKVIDNOSTI!
Jedino je potanje da li mu to sada odgovara?


A zašto gazda nebi pustio na tržište kojih 20000 dionica, PA DA VIDIŠ LIKVIDNOSTI!
Jedino je potanje da li mu to sada odgovara?

odlično razmišljanje kolega tip-top,,,,,,, to bi bilo odlično za likvidnost, jedino ne znam kako bi se to odrazilo na cijenu
bojim se da bi cijena brzo završila u jazovki, jer nitko ozbiljan od fondova ne želi imati posla sa većinskim vlasnikom takvih netransparentnih manira ( uostalom mnogi su napravili "reži&bježi potez upravo zbog toga )

pozdrav i sve najbolje kolegi strahovuku koji imho najviše strahuje za ovu dionicu

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Filipovići IPAK RADE u odnosu na druge koji samo laprdaju…mi bumo, imamo dogovor, mi ćemo, za nekoliko godina, država će nam dati posao, gradnja LNG, ceste, mostovi, stanovi…mi se razvijamo, itd!

New Report

Close