FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od prve do 265e stranice stalno ista priča….. i stalno ista cijena [thumbsup]

pala je ali i to treba znati…gric[rolleyes]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Da u pravu ste, gricka se stalno. Samo u krivom smjeru [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Conan O’B:

Od prve do 265e stranice stalno ista priča….. i stalno ista cijena [thumbsup]”

ne će biti rođo da je cijena ista … druka se ovdje od 700,00 kn pa nadolje …
[lol]

Nije moguće da je fazan moderiran.

Apel moderatoru da se ova plemenita ptica sa kojom se često ne slažem odmoderira.

Pozdrav

Nas spasi samo VEPAR Marjanček kad “okine” na start pištoljčeku!!!![thumbsup]

bojim se da je tu pitanje vremena kad ćemo ispod 500…kupnja je nikakva…tu više ni odlični rezultati neće pomoć…ovu dionicu je ubilo izlaženje Raiff. i Aureusa, koji još nije izašao u potpunosti i čini se da nema namjere na ovim razinama…ali tko zna šta nas čeka ako se dovućemo kojim slučajem do 600 kuna…

A jeste li razmišljali o 1600 kuna.

E recimo gdin Fuchs ( 9 na listi ) razmišlja o toj cijeni. A raspitajte se malo u kakvoj je vezi sa Marinom i Marijanom. Informacije o tome su pouzdane. Btw. on je već dvaput kupovao dionice van burze.

Pozdrav

Ovo mi slikovito izgleda ovako:
Sjedio sam na ( kupio ) kolibričino jaje, pa je onda postalo vrapčevo, pa kokošje i na kraju NOJEVO!
KADA će se već NEŠTO IZVALJAT ( izleć )?[thumbsup]

Razmišljao sam ja već puno puta o 1200+ kuna…i slažem se da ima potencijala i fundamenata da jednog dana tamo i završi…ali kako trenutno stvari stoje bio bi sretan da mrdne prema gore…pa da čamimo na onih 650 kuna…gdi smo prije čamili i još uvijek bili debelo podcijenjeni…
evo, više jednostavno nema zainteresiranih da kupuju po 500 kuna…svi čekaju nešto ispod 500 kuna…a i to je tanko…
A šta se tiče Fuchsa i njegove kupovine van burze…a ne znamo po kolko je to on dobio van burze i koje su njegove namjere na ovoj dionici, pošto imamo Marijana u INDG…to je njihova stvar…Marijan u top10 INDG, Fuchs u top10 FNVC-a…i to je to…ne vidim kako bi to trebalo utjecati na cijenu FNVC-a…

Samo polako. Vidjet ćeš. Ne misliš valjda da je Fuchs ušao u FNVC zato što je obožavatelj lika i djela M.Filipovića, a Filipović u INDG zato što je obožavatelj lika i djela J.Galinca.

G..c,g..c !!![thumbsup]

Fundamenti već dulje vrijeme postoje i osobno ne sumnjam u vrijednost, ali cijena je na ovim razinama bila i prije 18 mjeseci.

S tim u vidu, da li se netko usudi prognozirati rok za rast cijene na 1000+ ?

Gospon Znanac Vi dobro poznate gosp. Fuchs-a?
Kada imate toliko dobrih i točnih informacija.


A jeste li razmišljali o 1600 kuna.

E recimo gdin Fuchs ( 9 na listi ) razmišlja o toj cijeni. A raspitajte se malo u kakvoj je vezi sa Marinom i Marijanom. Informacije o tome su pouzdane. Btw. on je već dvaput kupovao dionice van burze.

Pozdrav

To što netko kupuje ili prodaje nema veze s cijenom dionice… Njihov odnos me ne zanima…
Rekao sam da je lip kolač od 394 komada na cijeni od 518/519 pa što ga ne kupi… To što on kupuje van burze — upitno je po kojoj cijeni?!
Tko je to lud kupi 100-njiak komada iznad 600 kn kad može 394 komada po 518/519!
Oprostite kolega ali ovaj put se ne slažem sa vama..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

New Report

Close