Evo što Hrvati misle o otvaranju tvrtki za 10 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Evo što Hrvati misle o otvaranju tvrtki za 10 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa meni je to genijalno, odmah napravim marsovski export-import.

Obično postoji neka kvaka 22, pa me zanima kada propadnem koliko košta zatvaranje iste (10 kn ili manje)?

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

…e,dragi moji,znajte dobro da nema besplatnog ručka,a još manje besplatne firme…nije problem u deset kuna,problem je mnogo dublji…

…za početak što ćete raditi????,da posla ima radili bi već kod nekog poslodavca…

…a znate li da čim osnujete tvrtku,sat otkucava i idu vam fiksni troškovi ( ajoj,a toga imaaaaaaaa…ni sanjati ne možete koliko )

…elem,kad ju jednom osnujete,zatvorit ju nećete moći nikako…tu vas naime čeka gosn Linić, da mu ispljujete i zadnju kap krvi,a koji vam ju je tako velikodušno poklonio…

…i još za kraj,zaboravite više na zavod za zapošljavanje…zaboga vi ste poduzetnik,istina za deset kuna…a takvi tamo nemaju mjesta…

…tu vam se priča vraća na početak…za deset kuna,političari će oprati svoj obraz što vam nisu stvorili ljudske prilike život…

…zar ćete se tako jeftino prodati…[emo_zloban]

– trebali su staviti po kunu

– ako neki mogu dati toliko za Belje zašto bi ja za svoju firmu morao
davati 10 kn

[emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

E nije tvrtka za 10 kuna već je minimalni trošak negdje oko 700 kn. I da, kad ih prvi mjesec stisnu obavezni doprinosi i ostala davanja onda će vidjeti kako je imati tvrtku puno, puno skuplje.[emo_beztona]

Mali obrtnik

New Report

Close