ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.06.2024. u 14:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
206,48
43.154
209
206,00
207,00
0,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Lako vas je onda izbaciti iz takta sto implicira da mozda dionice i nisu sretno rjesenje za vas kolega..a sto se tice Gospe, ne brinite se oko mojih "balona" jer svaki pad vrlo dobro pratim i izadjem jacim portfeljem…mogao bih predavati ovu dionicu koliko sam unutra…
Nista ja ne impliciram, ali o tome niti sada ne pisem zbog vasih bezvezarija o ogledalu i sl ( stvarno ccc…) nego zelim da sto vise dionicara skuplja puno vise informacija o dionici u koju je ulozio svoje novce…sto vise znanja=manje manipulacije.

[emo_naivan][emo_palacg]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=52465

neće uvijek biti ovako.

Ericsson Nikola Tesla dobio novi ugovor u BiH vrijedan 3,5 milijuna eura

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

http://danas.net.hr/svijet/putin-zapadu-zadao-teski-ekonomski-udarac-zabranio-uvoz-hrane

stanje oko ukrajine sve je napetije, uvode se sankcije/protusankcije EU/Rusija…kako će se sve to odraziti na poslove ERNT u Rusiji? hoće li taj sektor biti sljedeći na udaru sankcija? [emo_beztona]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

..sto je ovo ??? Otvaranje -8% ??[emo_vrtimise]


Lako vas je onda izbaciti iz takta sto implicira da mozda dionice i nisu sretno rjesenje za vas kolega..a sto se tice Gospe, ne brinite se oko mojih "balona" jer svaki pad vrlo dobro pratim i izadjem jacim portfeljem…mogao bih predavati ovu dionicu koliko sam unutra…
Nista ja ne impliciram, ali o tome niti sada ne pisem zbog vasih bezvezarija o ogledalu i sl ( stvarno ccc…) nego zelim da sto vise dionicara skuplja puno vise informacija o dionici u koju je ulozio svoje novce…sto vise znanja=manje manipulacije.

..postovani u pravu ste.. sad me izbacilo iz takta..mozda ste u pravu da dionice nisu sretno rijesenje za mene..ali zao mi je..po ovom danasnjem pocetku izgleda da nisu ni za Vas.Vidim da ste i pomalo aljkavi kad niste primjetili da JA isto posjedujem ERNT ne veliku kolicinu ali ..posjedujem.I to mozda dalekooo ispred Vas..ilti prije Vas.
Upravo zato sam i s razlogom pokrenuo za Vas “bezvezarije” da malo protresemo ali ne nenavijacki kretanje ove dionice. Onako trezveno! A sto sam dozivio od Vas “znalca” cinicne komentare na granici vređanja!??[emo_beztona]
Ajde objasnite ovo danasnje kretanje i jedino ako opet “netko” ne kupuje po 1.400,00 i prodaje po 1.400,00kn.
..a Gospa je na vratima..!
S postovanjem

Dan velikih valova.[emo_mrgud]

[b]black magic[/b]

Nelikvidnost u trenutku prodaje malo veće količine izazvalo je ovaj pad od 8%, ali nakon kratko odbijanca postoji velika vjerojatnost da nastavi s padom

Mozda treba kupiti ako ode ispod 1200



Lako vas je onda izbaciti iz takta sto implicira da mozda dionice i nisu sretno rjesenje za vas kolega..a sto se tice Gospe, ne brinite se oko mojih "balona" jer svaki pad vrlo dobro pratim i izadjem jacim portfeljem…mogao bih predavati ovu dionicu koliko sam unutra…
Nista ja ne impliciram, ali o tome niti sada ne pisem zbog vasih bezvezarija o ogledalu i sl ( stvarno ccc…) nego zelim da sto vise dionicara skuplja puno vise informacija o dionici u koju je ulozio svoje novce…sto vise znanja=manje manipulacije.

..postovani u pravu ste.. sad me izbacilo iz takta..mozda ste u pravu da dionice nisu sretno rijesenje za mene..ali zao mi je..po ovom danasnjem pocetku izgleda da nisu ni za Vas.Vidim da ste i pomalo aljkavi kad niste primjetili da JA isto posjedujem ERNT ne veliku kolicinu ali ..posjedujem.I to mozda dalekooo ispred Vas..ilti prije Vas.
Upravo zato sam i s razlogom pokrenuo za Vas "bezvezarije" da malo protresemo ali ne nenavijacki kretanje ove dionice. Onako trezveno! A sto sam dozivio od Vas "znalca" cinicne komentare na granici vređanja!??[emo_beztona]
Ajde objasnite ovo danasnje kretanje i jedino ako opet "netko" ne kupuje po 1.400,00 i prodaje po 1.400,00kn.
..a Gospa je na vratima..!
S postovanjem
[/quote]

ha ha ha ha ne brinite dragi kolega

Postovani GOGOo Vaš: “ha ha ha ha ne brinite dragi kolega ”

..hmm priznajem bas mi i nije do smijeha..narocito ne gromoglasnog ha ha ha[emo_beztona][emo_beztona]
Vjerujem da ce te kao “majstor” objasniti ovo stanje!?
S postovanjem

Vrlo rado…ovo je bio jedan od onih događaja koji nama malim ulagačima omogućuju da dođu do novog paketa dionica…ne znam za Vaše namjere u Ericssonu, ali vrlo je vjerovatno da ta firma neće prodati zgradu i otići na bubanj 🙂 dakle, radi se sigurnoj kompaniji…cilj je imati što više dionica po što boljoj cijeni…dakle…napraviti novi dio portfelja sa razlikom od 100 kuna mi se čini kao prilično dobar dan…

Da…bio bih zabrinut da se radi o prodaji 5000 dionica po 1200 kuna, ali me sigurno ne brinu likovi koji panično prodaju 5 ili 15-aestak dionica iz tko zna kojeg fuc…ing razloga.

New Report

Close