EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako to da u daljnji posao oko coca-cola-inih energetskih rješenja u istočnoj europi nije uletio i EIG sa svojim kapitalom, pošto je već uložio u postrojenje u Mađarskoj. Naime prije neki dan je izašla vijest o sklapanju posla sa ContourGlobal za oko 15-tak postrojenja ako se ne varam,šteta

evo da ubacimo ovo ovdje da znate sta slijedi nakon gradjevinara, a ovo je nasa jedina takva dionica[smiley]

http://www.marketwatch.com/news/story/america-land-bubbles-next-pop/story.aspx?guid=%7B60CE4669%2D6814%2D4A48%2DA555%2DBE998EC6FC58%7D&dist=MostReadHome

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Na EIG-u jača kupnja i količine rastu.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Neda nitko više po 100, a bilo je tako lijepo kupovati na sniženju.[cry][cry][cry]


Neda nitko više po 100, a bilo je tako lijepo kupovati na sniženju.[cry][cry][cry]

Biće opet uskoro, ne morate brinuti kolega.

bananarama:

Neda nitko više po 100, a bilo je tako lijepo kupovati na sniženju.[cry][cry][cry]

Biće opet uskoro, ne morate brinuti kolega.

Slažem se, samo će to biti 100 Eura a ne kuna![thumbsup]

Jedno vrlo glupo pocetnicko pitanje!!

Sto se bi se desilo s nama malim dionicarima da recimo ova firma ode u stecaj? Ili da propadne? Ili nesto slicno?
To me zanima obzirom na to da je BV daleko iznad trzisne…
Hvala

JohnDoe
korisnik od: 07.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 24

Jedno vrlo glupo pocetnicko pitanje!!

Sto se bi se desilo s nama malim dionicarima da recimo ova firma ode u stecaj? Ili da propadne? Ili nesto slicno?
To me zanima obzirom na to da je BV daleko iznad trzisne…
Hvala

To se neće dogoditi . Ali zato rast +4,96 %[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Jedno vrlo glupo pocetnicko pitanje!! Sto se bi se desilo s nama malim dionicarima da recimo ova firma ode u stecaj? Ili da propadne? Ili nesto slicno? To me zanima obzirom na to da je BV daleko iznad trzisne… Hvala

pod pretpostavkom da je istina sve što piše u FI stečaj je gotovo nemoguć (rekao bih apsolutno nemoguć ali u teoriji je sve moguće), a što se tiče eventualne likvidacije tu bi svatko tko kupi po trenutnoj cijeni jaaako dobro prošao…odnosno trebali bi dobro proći svi dioničari kad god da su kupili


Jedno vrlo glupo pocetnicko pitanje!! Sto se bi se desilo s nama malim dionicarima da recimo ova firma ode u stecaj? Ili da propadne? Ili nesto slicno? To me zanima obzirom na to da je BV daleko iznad trzisne… Hvala

Kada bi poduzeće išlo u dobrovoljnu likvidaciju, vlasnici bi između sebe podjelili likvidacijsku masu. Teško je reći koliko bi to bilo u kunama. Trebalo bi imati podatke o sastavu imovine, te po kojoj vrijednosti se knjigovodstveno ona vodi. Trenutni BV je oko 180 kn, ali s obzirom da je tržišna vrijednost imovine sigurno veća od knjigovodstvene …. pa mislim da to ne bi bilo manje od 250 kn/dionica.[thumbsup]

To se neće dogoditi . Ali zato rast +4,96 %[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]
[/quote]

pa sto vi radite na burzi kolega ?!?!? kako možete rast od 4.96% smatrati vjerodostojnim na prometu od 1250 KN ?!? dajte malo razmislite prije nego pišete gluposti

sve je lako kad si mlad :)


JohnDoe
korisnik od: 07.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 24

Jedno vrlo glupo pocetnicko pitanje!!

Sto se bi se desilo s nama malim dionicarima da recimo ova firma ode u stecaj? Ili da propadne? Ili nesto slicno?
To me zanima obzirom na to da je BV daleko iznad trzisne…
Hvala

To se neće dogoditi . Ali zato rast +4,96 %[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

To bi bilo dobro za nas.

…pošto su puni love kao nitko. čak ju drže i na oročenju.

mislim da je krajnje vrijeme da oni krenu malo taj kes ulagati u prave projekte jer ga zaista imaju puno….ko da neznaju di ce s lovom pa djeluju kao fond![sealed]

OBAMA................SPASITELJ

Prodaja ne popušta. Većini dioničara je već puna kapa loših vijesti, kojekakvih korekcija i američke krize.
Najbolje je slijedećih nekoliko mjeseci prespavati, i probuditi se na jesen, stariji i bogatiji.[lol] [lol] [lol]

New Report

Close