EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.349 2,95 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.364 0,80 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. ROJC BORUT 6.009 0,39 Osnovni račun
8. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 4.959 0,32 Skrb. račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 4.944 0,32 Skrb. račun
Ukupno: 81,82

Evo još jedne Podravske u TOP 10, jel i to skrbnički marginaša ili možda fond Podravske ulazi
[wink]

skrbnicki marginasa je ovaj pod 4 ako me pamcenje dobro sluzi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Evo još jedne Podravske u TOP 10, jel i to skrbnički marginaša ili možda fond Podravske ulazi [wink]

ili skrbnički lombardaša [undecid]

mislim da ima kolega na forumu koji imaju lombardni kod Podravske pa nam možda mogu odgovoriti na to pitanje, mada mi se čini da je netko u prošlosti već rekao da su pod 4. svi….

odnosno 4. pozicija su lombardaši, a ovo je nejvjerojatnije zbirni skrbnički…

Neznam ako ste primjetili, al prije par dana je izašao članak u Glasu Istre o pobjednicima Aureusove radionice održane polovicom 2007. čiji je cilj bio dodjela virtualnih milion kuna njima 20-tak novinara, iz ekonomske oblasti, te sastavljanje portfolia iz dionica hrvatskih društava kojima Aureus Invest upravlja, ili je upravljao. Pobjednik je bio Ivo Šćepanović, dopisnik Central European Newsa, te jedan od kreatora portala Glas Dalmacije. Čovjek je uspio ostvariti nevjerojatnih 69,7 % prinosa u drugoj polovici 2007., uloživši pola u Ledo, i ostalo u Atl.plovidbu, Viadukt i Jadroplov. Ono šta je naročito zanimljivo, a to je ipak osoba koja ima pristup informacijama, te dobro poznaje naše i šire tržište, jest odgovor da bi u ovom trenutku, da raspolaže s tom količinom novaca, uložio u dionice Atlas Nekretnina, EIG, te Mlinar, premda je za ovog potonjeg malo kasno, kako kaže
Šta kažete
[cool]

Dd,

Croblack: ” Evo još jedne Podravske u TOP 10, jel i to skrbnički marginaša ili možda fond Podravske ulazi [wink] ” ili skrbnički lombardaša [undecid]

Da vam odagnam sve sumnje drage moje kolege.
Ovo je moje djelo jer sam prošli tjedan založio (lombardni kredit) jedno malo brdo dionica EIG-a.
Dovoljno da PDBA poguram među prvih 10. [lol] [lol] [lol]

La vita e bella!

Eig + 6,61 % raste.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Dd: ” Croblack: ” Evo još jedne Podravske u TOP 10, jel i to skrbnički marginaša ili možda fond Podravske ulazi [wink] ” ili skrbnički lombardaša [undecid] ” Da vam odagnam sve sumnje drage moje kolege. Ovo je moje djelo jer sam prošli tjedan založio (lombardni kredit) jedno malo brdo dionica EIG-a. Dovoljno da PDBA poguram među prvih 10. [lol] [lol] [lol]

kolko brdo posejdone?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mislim da ima kolega na forumu koji imaju lombardni kod Podravske pa nam možda mogu odgovoriti na to pitanje, mada mi se čini da je netko u prošlosti već rekao da su pod 4. svi….

je netko je reko u proslosti[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

EIG D.D./REDOVNA DIONCA EIG-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.349 2,95 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
4. PODRAVSKA BANKA D.D. 12.764 0,83 Skrb. račun
5. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 7.297 0,47 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. ROJC BORUT 6.009 0,39 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 5.159 0,34 Skrb. račun
9. ANTIĆ JOSIP 5.000 0,33 Osnovni račun
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 4.944 0,32 Skrb. račun
Ukupno: 81,86

Prvih 10 pojačava.

EIG kupio još 16 dionica TNSA. Imali su ukupno 505 kom. Izgleda da su i oni držali pare u čarapi, neznajući gdje bi investirali u ovim turbulentnim vrermenima.[lol]

Provjeriti ćemo, možda POBA ulazi u strukturu, ja i moja Meli onda idemo UP [smiley]

Bio bi i red da krenemo ali nam slabo ide .[angry] [thumbsup][thumbsup]

New Report

Close