EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moram priznati,JA sam taj koji Vas cima, ili cimam sebe u ovoj dosadi, ali….DOBRO mi ide.

Prodao sam na onoj cimi na 120….kupovao na 122,123…poklopili ste me danas na 129,50,prodao sam danas do 126,40…. skoro mi je smiješno kako sa 300 dionica mogu stvoriti paniku i jaku raspravu.

Sasko,nemoj stavljati 500 na > 123 [smiley1]

sve u svemu,DA, ŽELIM opeta da padne na 121,ali nije mi žao ako me poklopite na 132…[smiley1]

mozda se varam ali ti si i prodavao sa minusom?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

…netko intenzivno skuplja ovu dionicu……prošlo 800 kom po bidu…i opet je stavljen nalog od 500 kom na bid…

trčanje je zakon :)


…netko intenzivno skuplja ovu dionicu……prošlo 800 kom po bidu…i opet je stavljen nalog od 500 kom na bid…

da nisi ti slovenac mozda? dopala ti se Maja pa sad pičiš[smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ostaje samo nada u hepiend..[smiley5]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


proslo po bidu? na kolko?

125,02 zadnja…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Čestitke današnjim prodavateljima, od srca. Čuj, ponekad moraš prodati sa gubitkom, da bi negdje drugdje zaradio.
Samo, ponekad se planovi izjalove.


borut70: ” …netko intenzivno skuplja ovu dionicu……prošlo 800 kom po bidu…i opet je stavljen nalog od 500 kom na bid… ” da nisi ti slovenac mozda? dopala ti se Maja pa sad pičiš[smiley1]

…sad opet Maja a? nemaš drugi argumenat?

trčanje je zakon :)

bar se netko zabavlja[smiley6]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ajde sorry. valjda sam nesto krivo shvatio… sorry jos jednom. nisi ti vjerojatno los. samo si u bad-u radi EIGa [smiley1]

A šta ima biti u bedu. Firma dobro posluje, evo i Transadrija je već skoro na 8000, dakle bit će još i od toga zarade. Istina, cijena dionice je pala, al ko veli da nakon ht-a i 3Q neće narasti, ako Borut ima vremena čekati.


Crumarix: ” Moram priznati,JA sam taj koji Vas cima, ili cimam sebe u ovoj dosadi, ali….DOBRO mi ide. Prodao sam na onoj cimi na 120….kupovao na 122,123…poklopili ste me danas na 129,50,prodao sam danas do 126,40…. skoro mi je smiješno kako sa 300 dionica mogu stvoriti paniku i jaku raspravu. Sasko,nemoj stavljati 500 na > 123 [smiley1] sve u svemu,DA, ŽELIM opeta da padne na 121,ali nije mi žao ako me poklopite na 132…[smiley1]” mozda se varam ali ti si i prodavao sa minusom?

naravno da sam prodavao s minusom….hebiga,pokušao sam nategnuti EIG na više kad je krenuo 150…
ostao na suhom…nije bilo podrške…pa kad je već pao ovako nisko,da mi nebude dosadno,a i s pogledom na okvire trgovanja….zašto ne malo cimati. Kupiš na 122-3 prodaš na 129-130,i tako unedogled….samo treba pratiti priliku da se “ruši cijena s par komada “…..

A zašto ne kad ima spremnih da prodaju i po 115 ???

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ajde sorry. valjda sam nesto krivo shvatio… sorry jos jednom. nisi ti vjerojatno los. samo si u bad-u radi EIGa [smiley1]

I ja sam u bedu, ali ne zbog EIG-a. Reci ti nama kada će onaj naš najjeftiniji konditor više jednom na 600 kn. Navukao si me da ga kupim, a sada već gubim 15%.[smiley1]

Mal je ovo promet da bi se nešto značajnije poremetilo, kako na gore, tako i na dole. Kada pređe preko 0,5 milijuna, onda možemo reći da se nešto ozbiljnije dešava. Do tada je i dalje lov u mutnom, na sitno.[smiley1]

New Report

Close