EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne, oni samo sole pamet drugima što nisu uzeli, a mogli su sami….[smiley1]

Kako se ono zove naša jedina zaposlenica? Enivej, malo proučavah FA kada nešto primjetih; EIG ima RPE (Revenue Per Employee – prihod po zaposleniku) 19 milijuna (za 1H), pa gdje ćete to još naći [smiley2]


Vidim da se ova dionica se isto polako vraća na startne pozicije. Tehnički izgleda čisto OK, formiran je rastući trend, pomoćni indikatori u normali, nema straha. Navali narode…

ovo me podsjeca na identicni quarkov post na varteksu oko 130 kuna[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

quark:

Vidim da se ova dionica se isto polako vraća na startne pozicije. Tehnički izgleda čisto OK, formiran je rastući trend, pomoćni indikatori u normali, nema straha. Navali narode…

ovo me podsjeca na identicni quarkov post na varteksu oko 130 kuna[smiley2]


Mene podsjeća na identični post na Belju.

Opet smo na početku….

ma to je zbog djure.. bez brige evo mene da stavim i tu potporu na kupnji [smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Opet smo na početku….

nebi se složio, kupnja je sve ozbiljnija, a prodaja se topi i ne pojavljuju se novi nalozi… a sad vi sami izvucite iz toga zaključak.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mene malo poklopilo danas, kako bi rekli neke kolege hvala prodavatelju [smiley2]


mene malo poklopilo danas, kako bi rekli neke kolege hvala prodavatelju [smiley2]

i ja bih se podebljavao , ali sam pun svega …
svaka cast

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

hey guys,eto skoro sam sve prodao,ostalo mi je nekih 300 komada,pokušao sam potjerati još niže,ali su me oni 6xx i 9xx spriječili.[smiley1]
naravno,još mi je netko pomogao…nisam sam toliko jak !

Ako ode niže,vraćam se ,a ako ne :

Vama koji ste dokupili,želim brz rast dionice !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


hey guys,eto skoro sam sve prodao,ostalo mi je nekih 300 komada,pokušao sam potjerati još niže,ali su me oni 6xx i 9xx spriječili.[smiley1] naravno,još mi je netko pomogao…nisam sam toliko jak ! Ako ode niže,vraćam se ,a ako ne : Vama koji ste dokupili,želim brz rast dionice !

Prijatelju, jesi li bar nešto zaradio na tom daytradeanju?

13.000 kn prometa i zadnja 127.
Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali istina ponekad boli.
U ovoj dionici ima stvarno idiota, ali stvarno ju je kupio dio ljudi za koje je stvarno šteta što su otkrili burzu.
Sve se vidi iz trgovanja, sve.


13.000 kn prometa i zadnja 127. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali istina ponekad boli. U ovoj dionici ima stvarno idiota, ali stvarno ju je kupio dio ljudi za koje je stvarno šteta što su otkrili burzu. Sve se vidi iz trgovanja, sve.

nekom investitoru je valjda trebao cash da kupi 1 dionicu IGH [smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”


13.000 kn prometa i zadnja 127. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali istina ponekad boli. U ovoj dionici ima stvarno idiota, ali stvarno ju je kupio dio ljudi za koje je stvarno šteta što su otkrili burzu. Sve se vidi iz trgovanja, sve.

A koliko će tek takvih doći nakon HT-a?!? Ijuuuu.. kažu moji brokeri da ih ljudi naprosto opsjedanju ovih dana, svi bi zaradili bez motike…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

EIB podupire projekte obnovljive energije u Hrvatskoj

2.10.2007 9:54:00 | Izvor: Poslovni dnevnik, Powered by PressCut

Europska investicijska banka (EIB) investirat će 25 milijuna eura u poseban fond – Enercap Power Fund – koji će podupirati infrastrukturne projekte za obnovljive izvore energije u srednjoj i jugoistočnoj Europi. Najveći dio investicija, kako očekuje EIB, bit će u Hrvatskoj, Mađarskoj, Poljskoj i Slovačkoj. Očekuje se da će Enercap Power Fond ukupno imati na raspolaganju između 100 i 150 milijuna eura, a prednost pri financiranju bit će dana projektima koji se temelje na tehnologijama u području energije vjetra, biogoriva i drugih sektora obnovljive energije, koji su korisni za okoliš i koji pridonose smanjenju emisije stakleničkih plinova.

“Ova ulaganja pridonijet će čišćem i zelenijem okolišu u srednjoj i jugoistočnoj Europi te povećatiudjel obnovljivih izvora energije. Čista i sigurna energija visoko je na listi prioriteta Europske investicijske banke i stoga smo razvili cijeli niz financijskih instrumenata kako bismo pomogli investiranju u projekte kao što su oni koji će se financirati u sklopu Ener-carp Power Fonda”, kazala je u Marta Gajecka, potpredsjednica EIB-a na forumu koji je održan u četvrtak i petak prošloga tjedna u Ljubljani.

Moglo bi se naći nešto i za EIG. [smiley2]

New Report

Close