EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


up up, jelda[smiley2]

nemam inače ELKU, ali povremeno pratim što se događa, ali ovaj komentar kolege me nasmojao do suza. UP, UP, jelda….[smiley2][smiley2][smiley2]

Pessimism Is Your Friend


up up, jelda[smiley2]

Ja mislim da da…mora up, mora up. Jenostavno mora…

super24:

up up, jelda[smiley2]

Ja mislim da da…mora up, mora up. Jenostavno mora…

Ajmo sad svi pisati up up up! Ko najviše puta napiše njemu će ELKA najviše narasti. [smiley11]

A ko napiše ide to na xxx… njemu će sa posebnim bonusom narasti……

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

super24:

up up, jelda[smiley2]

Ja mislim da da…mora up, mora up. Jenostavno mora…

Samo sam htio da vidim jel se vidi grb hajduka.
Ajmo na 200 kunića!

Kolko vidim, dobit bi bila i dosta veća da nema financijskih rashoda od 3,5 milje kuna (njih nije bilo u 1. kvartalu). Ta cifra se otprilike poklapa sa vrijednošću kupljenih dionica Transadrije. Da nije stvarno kupnja dionica ušla u rashod?


Kolko vidim, dobit bi bila i dosta veća da nema financijskih rashoda od 3,5 milje kuna (njih nije bilo u 1. kvartalu). Ta cifra se otprilike poklapa sa vrijednošću kupljenih dionica Transadrije. Da nije stvarno kupnja dionica ušla u rashod?

Dobit bi bila puno veća da je plačeno 43 mil. kuna od strane Proficija, ali oko toga se nezabrinjavam jer taj račun je vjerojatno sada već plačen.

“Dobit bi bila puno veća da je plačeno 43 mil. kuna od strane Proficija, ali oko toga se nezabrinjavam jer taj račun je vjerojatno sada već plačen.”

Hm, kad bi to bila istina onda bi išli i na 1000 kunića. Pozlatile ti se riječi.


“Dobit bi bila puno veća da je plačeno 43 mil. kuna od strane Proficija, ali oko toga se nezabrinjavam jer taj račun je vjerojatno sada već plačen.” Hm, kad bi to bila istina onda bi išli i na 1000 kunića. Pozlatile ti se riječi.

pa to su potraživanja koja će sigurno biti rješena ( naplaćena ) i vidljiva u devetomjesečnom izvješću, a da li će dionica na 1.000 ne znam, ali mogla bi visoko[smiley2]

Dosta sam iznenađen da na ovoj dionici nije bilo špekulativnog rasta pred izvješće jer prošli kvartal je već najavio novi trend poslovanja,eto to je burza:nema pravila!
Valjda šira masa nije još skužila zlatnu koku!

Novac je kisik burze!


laki t.: ” super24: ” up up, jelda[smiley2] ” Ja mislim da da…mora up, mora up. Jenostavno mora… ” Samo sam htio da vidim jel se vidi grb hajduka. Ajmo na 200 kunića!

Čitaš me ko knjigu. Ali bez obzira up, up.
Sad zaozbiljno, ovo predugo čami. Pustite sad priče o dugoročnom ulaganju.
Ali brzo će to up.
Evo, 3 X up ja rek’o.[smiley2]


Valjda šira masa nije još skužila zlatnu koku!

Šira masa je vec vjerujem kupila koku, samo sto koka nikako da snese koje zlatno jaje.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


“Dobit bi bila puno veća da je plačeno 43 mil. kuna od strane Proficija, ali oko toga se nezabrinjavam jer taj račun je vjerojatno sada već plačen.” Hm, kad bi to bila istina onda bi išli i na 1000 kunića. Pozlatile ti se riječi.

Nemaju se šta te riječi pozlatiti, to nije istina. Kad bi to bilo istina onda bi svako hrvatsko poduzeće bilo u gubitku jer nitko nikom ne plaća, bar ne na vrijeme. Za dobit je bitno da se sklopi ugovor o kupnji, a ne da se kupnja stvarno i plati.

Makar je istina da bi se prodaja hotela negdje morala vidjeti u RDG-u (plaćena ili ne), a ne vidi se.

Ova transakcija sa Proficijom vidljiva je i djelu smanjenja dugtrajne imovine, a razlika između smanjenja dugotrajne imovine i potraživanja je vjerojatno zato jer se ta ista imovina knjižila sa manjom vrijednošću nego je prodana. Tko će ovdje biti strpljiv omastit će brk.

Stvarno je ova situacija s elkom zanimljiva…. dva pozitivna izvješća zaredom a i dalje ima dobrovoljaca za stiskanje cijene. [smiley11] Možda treća sreća ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ajde forumasi, sta smo zapeli? nije da vas plase tih 2000 sta ih PBZ jos ima?

pa ak ne mozemo ovdje izmedju nas skupit 300 000 kuna sramota da uopce pisemo[smiley16]

ja sam kupio jucer i danas i jos imam spremno para za kojih 200 komada ako se ovaj nalog pocne topiti.. nakon toga nema vise tko prodavati, a da ne prodaje s minusom..

sad ce to up up[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close