Država će od lovaca u Lici ubrati 4 mil. kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Država će od lovaca u Lici ubrati 4 mil. kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a što ako je moguće dobiti subvenciju na poljoprivredno zemljište (pašnjak) cca 1400 do 2000 kn po godini po ha, kao što se navodno može dobiti, onda je to vrlo zanimljiva rabota. 1400*63000=88.200.000,00 kn godišnje * 5 godina = uhuhu…..

Pobrkao si ha i m2.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

što jest jest, istina radi se o m2 a ne ha, previd. Brišemo tri nule i ostaje na 88.200, kn godišnje.

1ha je 10.000 m2

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

4 mil za 6,3ha, takvu i više cijene je imala samo porezna i Linić u PSN, jeste doduše bilo građevinsko ili u građevinskoj zoni, ali skupo u MP3 (5ha -33mil.kn)

zabraniti lov i iživljavanje impotetnih lovaca, posebno talijanskih, na nedužnim bićima iz šume, pticama i ostalim stvorenjima s kojima dijelimo životni prostor. svatko tko to odobrava također je neobdareni impotentni manijak i obiteljski zlostavljač, a potencijalno i pedofilčina.

...povijest se ponavlja...

Bravo delboy, evo ti 100-tka. Konačno da se u nečemu 100% slažemo. U Austriji već dva desetljeća, lovci svoje primitivne strasti zadovoljavaju gađajući papirnate mete jelena, vepra, lisice… Kod nas takve mete još nemaju prođu, glineni golubovi su maximalni domet. Primitivcima je milije uništavati život i remetiti sklad prirode.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

impotetnih lovaca, … neobdareni impotentni manijak i obiteljski zlostavljač, a potencijalno i pedofilčina.


@delboy
,

drago mi je da si i ti pacifista , vegetarijanac i pravi Hrvat.

Moj komšija , uvijek kada se vidimo davi me sa nekom temom o oružju , te kupio ovakvu pušku , te ovakav pištolj, te bila mu policija u kontroli , te mora ići na liječnički pregled, te bio u lovu , te ubio toliko i toliko toga i toga….

Nagradno pitanje :
Jel moj komšija :

neobdareni impotentni manijak i obiteljski zlostavljač, a potencijalno i pedofilčina ?

.

New Report

Close