Do 2050. godine bit će 800.000 radnika manje, moramo više štedjeti za buduće mirovine

Naslovnica Forum Komentari članaka Do 2050. godine bit će 800.000 radnika manje, moramo više štedjeti za buduće mirovine

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nadoknaditi će se tih 800 000 ljudi manje, s Sirijcima koji traže azil.

Kako manje kad ste prekjucer samo objavili 116360 radnih mjesta. Doduse jucera ni jedno nije bilo,ali danas ovakav pad. Mislim prestrasno. Pazite sto pisete neki ljudi bi mogli dozivjeti infarkt radi ovakvih crnih vijesti.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Jako pametno!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

“Sutnja je zlato.”


Nadoknaditi će se tih 800 000 ljudi manje, s Sirijcima koji traže azil.

Ma ne.
Vratit će se 800.000 komšija koji su otišli za Oluje.

.

Kakvi biseri quasi-strucnjaka. 2050 tesko da cu dozivjeti ali onima mladjima zelim poruciti, pripremite se na fleksibilost radnog vremena i na mobilnost. A u Hrvatskoj ce 2050 godine zivjeti najmanje deset milijuna stanovnika, od toga ce nam samo iz Afrike doci preko jedan milijun.


…Vratit će se 800.000 komšija koji su otišli za Oluje.

Cisto sumnjam da bi im danas traktori izdrzali toliki put.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Kakvi biseri quasi-strucnjaka. 2050 tesko da cu dozivjeti ali onima mladjima zelim poruciti, pripremite se na fleksibilost radnog vremena i na mobilnost. A u Hrvatskoj ce 2050 godine zivjeti najmanje deset milijuna stanovnika, od toga ce nam samo iz Afrike doci preko jedan milijun.

Do 2050. nece biti radnog vremena a Hrvati ce se tada iseljavati u Afriku.



Nadoknaditi će se tih 800 000 ljudi manje, s Sirijcima koji traže azil.

Ma ne.
Vratit će se 800.000 komšija koji su otišli za Oluje.
[/quote]

plakat ćeš ti za njima kad ti nigger bude guzio kčerku.


…plakat ćeš ti za njima kad ti nigger bude guzio kčerku.

Pero7 ima samo sinove. Na stranu to nego interesira me bi li se ti uvrijedio da Srbe zovemo četnicima?

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close