DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"To su isprepleteni interesi i samo dokaz kako su se neki ljudi infiltrirali u Ministarstvo na štetu seljaka. Ništa se ne rješava. Zašto ne riješe Đakovštinu? Sada će našim novcima sanirati loše poslovanje i lopovluk umjesto da napokon stanu na kraju", rekao je Dukić kojeg smo podsjetili na priču koju je objavio Index kako je većina nestalog žita iz Đakovštine završila u Agrokoru.

"To samo potvrđuje naše sumnje o kojima već duže vrijeme govorimo. Svakome je jasno što se radi, ali nama nije jasno kako nikome nije palo na pamet da bi netko po sistemu zapovjedne odgovornosti mogao i trebao napokon odgovarati", rekao je Dukić na kraju.

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/seljaci-dosta-nam-je-cobankovica-i-todoricevih-ljudi-u-ministarstvu!,69631.html

Evo napokon nekoga na asku s 5000 komada (7500 sve zajedno), hvala neznanom junaku na žrtvi.[thumbsup]


Evo napokon nekoga na asku s 5000 komada (7500 sve zajedno), hvala neznanom junaku na žrtvi.[thumbsup]

Zar mislis da ce taj ask proci :-)?


Evo napokon nekoga na asku s 5000 komada (7500 sve zajedno), hvala neznanom junaku na žrtvi.[thumbsup]

Zar mislis da ce taj ask proci :-)?

to je već vrapcima na grani jasno da su isti ljudi kod todorića malo pa malo u vladi
ja ne znam šta se oni sad tu tolko zabrinuli
pa ne traje ta pljačke sela od jučer

Postanite Eu-robovi

ovo je dobro… ovo je znak…
okrsaj
5000 kom 17,07 bid
5000 kom 19,00 ask
jako dobro


ovo je dobro… ovo je znak…
okrsaj
5000 kom 17,07 bid
5000 kom 19,00 ask
jako dobro

Zavrsio taj "okrsaj" :-)))

SITUACIJA
Đakovština: Za sada zadržano 409 radnika
Autor/izvor: SEEbiz
ĐAKOVO – U Đakovštini je s današnjim danom zadržano 409 radnika, nakon što je 25. siječnja ta tvrtka završila u stečaju s 529 radnika, od kojih je 470 do tada radilo na neodređeno vrijeme, a prošlog tjedna okončan i jednomjesečni otkazni rok.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/dakovstina-za-sada-zadrzano-409-radnika,69643.html

Vidim da neke kolege uspješno navlače "investitore" u ovu dionicu, kada sa njima završe Pipu… i država, ja vjerujem da če im ti isti kolege barem platiti kavu zbog zaje.. [lol]


Vidim da neke kolege uspješno navlače "investitore" u ovu dionicu, kada sa njima završe Pipu… i država, ja vjerujem da če im ti isti kolege barem platiti kavu zbog zaje.. [lol]

A ako zarade pet šest puta,trebali bi nas voditi na janjetinu.Kakav će biti kraj ove priče,zaista se
ne može predvidjeti.Jedino u što sam siguran je da će DKVS nastaviti posao kao strateški važna
proizvodnja za podrućje Đakova, a ako sadašnji dioničari sačuvaju svoj vlasnički udio velika
zarada zagarantirana.Svaki investitor bi trebao znati da postoji i rizik velikog gubitka .
Vi vidite jedan kraj,mi koji imamo ovu dionicu vidimo drugi.Ja ne želim nikome podvaliti.Mogu
izaći sa visokom dobiti s obzirom na jefftini ulaz,ali me to ne interesira.
A što ako dođe do preuzimanja,a ja izađem.Živ bi se poija.Kakva bi to bila izgubljena dobit.I zato ću čekati,pa što bude.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/drzava-ce-potrazivanja-pretvarati-u-vlasnicke-udjele….gdje-je-tu-ina%3f,69664.html

Šuker bi ovaj tjedan trebao započeti razgovore sa socijalnim partnerima vezane uz mjere potpore od države, za tvrtke koje više ni krediti ne mogu spasiti. Detalji modela pomoći za sada nisu poznati, no jedan od modela za pojedine tvrtke koje kasne s plaćanjem poreza, doprinosa ili drugih davanja državi bit će ulazak države u njihovo vlasništvo, odnosno reprivatizacija. Time bi se povećao udjel u HFP-u, no predsjednik Fonda Vedran Duvnjak još nije želio nagađati koliki udjeli i koje bi se tvrtke našle na tom popisu.

Odabir u koje će se tvrtke ulaziti trebat će biti pažljiv, kažu stručnjaci, jer svakako nije isplativo ući u tvrtke koje su već gotovo obustavile proizvodnju i iz čijeg udjela država neće imati koristi te bi, dapače, mogla i dugoročno izgubiti.

[smiley]



Vidim da neke kolege uspješno navlače "investitore" u ovu dionicu, kada sa njima završe Pipu… i država, ja vjerujem da če im ti isti kolege barem platiti kavu zbog zaje.. [lol]

A ako zarade pet šest puta,trebali bi nas voditi na janjetinu.Kakav će biti kraj ove priče,zaista se
ne može predvidjeti.Jedino u što sam siguran je da će DKVS nastaviti posao kao strateški važna
proizvodnja za podrućje Đakova, a ako sadašnji dioničari sačuvaju svoj vlasnički udio velika
zarada zagarantirana.Svaki investitor bi trebao znati da postoji i rizik velikog gubitka .
Vi vidite jedan kraj,mi koji imamo ovu dionicu vidimo drugi.Ja ne želim nikome podvaliti.Mogu
izaći sa visokom dobiti s obzirom na jefftini ulaz,ali me to ne interesira.
A što ako dođe do preuzimanja,a ja izađem.Živ bi se poija.Kakva bi to bila izgubljena dobit.I zato ću čekati,pa što bude.
[/quote]

pa vi ste sami rekli da trejdate, tko tu koga laže, ako trejdate znači da ste više puta prodali dionicu a tu pričate da neželite prodat šta ako naraste, toliko muljanja da nemogu vjerovat

New Report

Close