DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Glas Slavonije kaže ovako u dva dana prodano više od 11 tisuća dionica Đakovštine
kaže ovako između redaka šuška se posljednih dana u Đakovu tko stoji iza kupnje DKVS dobro upućeni izvori koji žele ostat anonimni kažu da je zadnjih 15 dana promet dionicom DKVS veći nego cijela 2009 pa kaže ovako da dionicom mešetare brokeri,zatvoreni investiciski fondovi i ćak se spominje Pipunić vlasnik Žita pa kaže ovako ako dionice prodaju radnici ,odraz je to panike zbog neizvjesnosti tvrtke .No prodavat dionice po takvim cijenama nije racionalno ponašanje.

Kupnja – DKVS-R-A
200 9,05
7.000 8,57 ????
6.000 8,56 ????
200 8,55
1.266 8,51

Prodaja – DKVS-R-A
300 11,49
1.000 11,50
300 13,43
100 13,60
300 17,95

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


jedan je filozof davno rekao:"nije važno ono što se dogodilo.to se više ne može promijeniti.nije toliko važno ni ono što očekujemo da se dogodi.očekivanja se uglavnom neće ostvariti. važno je ono kako nam je sada, a sada nam je loše. sad je loše imati ovu dionicu.

Bolje je imati po 8,50 nego po 300 koliko je platila država.
300:8,5=35,29 za utjehu država je platila 31% dionica tridesetputa skuplje prije dvije godine.

Bez obzira na ovako jaku kupnju mislim da danas nebi trebali up.Ovih 6.000 i 7.000 kom biće da su lažnjaci.Pravi kupci sa velikim nalozima uskaču u pet sek.do 13 sati. Znaći da bi trebali doli.
Mislim da se sa većim nalozima/preko 500 kom/ nebi trebalo gurati ispred da prodavaći dobiju što manje.Kad je bal nek je bal.



jedan je filozof davno rekao:"nije važno ono što se dogodilo.to se više ne može promijeniti.nije toliko važno ni ono što očekujemo da se dogodi.očekivanja se uglavnom neće ostvariti. važno je ono kako nam je sada, a sada nam je loše. sad je loše imati ovu dionicu.

Bolje je imati po 8,50 nego po 300 koliko je platila država.
300:8,5=35,29 za utjehu država je platila 31% dionica tridesetputa skuplje prije dvije godine.

Bez obzira na ovako jaku kupnju mislim da danas nebi trebali up.Ovih 6.000 i 7.000 kom biće da su lažnjaci.Pravi kupci sa velikim nalozima uskaču u pet sek.do 13 sati. Znaći da bi trebali doli.
Mislim da se sa većim nalozima/preko 500 kom/ nebi trebalo gurati ispred da prodavaći dobiju što manje.Kad je bal nek je bal.
[/quote]

Ova usporedba sa državom po meni baš i ne stoji..država nije investitor ,več je našim novcem platila tih 300 kn/dionicu. Da je država vodila računa o novcu svojih građana ovo se ne bi ni dogodilo,kao i mnoge druge stvari koje se događaju. Sve smo mi to krvavo platili i plaćamo i dalje ,samo neznam dokle…kasica prasica je prazna i kod građana,neznam od koga če dalje crpiti lovu za takve i slične "investicije".

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Veliki lažnjaci će se izmaknuti na vrijeme , iako sam kupovao po 8,51 , mislim da smo trebali i jeftinije. Sve me više zabrinjava ovo iskrcavanje banaka , nisu ni oni tako blesavi da prodaju , a znali bi prije nas da od ovoga ima nešto biti. Čitajući zadnjih dana o stečaju DKVS , vrlo je izgledna samo likvidacija , a Žito i država već su odbili dokapitalizaciju ili preuzimanje , jer kako stvari stoje , sanacija je nemoguća. Malim dioničarima prilikom odluke o stečaju već je priopćeno da su ostali bez svojih dionica i da im je jedina briga očuvanje radnih mjesta , naravno kod novog vlasnika imovine , a ne poduzeća.



Ova usporedba sa državom po meni baš i ne stoji..država nije investitor ,več je našim novcem platila tih 300 kn/dionicu. Da je država vodila računa o novcu svojih građana ovo se ne bi ni dogodilo,kao i mnoge druge stvari koje se događaju. Sve smo mi to krvavo platili i plaćamo i dalje ,samo neznam dokle…kasica prasica je prazna i kod građana,neznam od koga če dalje crpiti lovu za takve i slične "investicije".


Slažemo se da su oni rasipnici.
Pa da se usporedimo sa FIMA investom koji su ulazili na 220.
Ili sa ZABA invest koji je isto ulazio na preko 200.
Ili sa radnicima koji su uz sve popuste ulazili na 65/neprovjerena informacija/
Ili sa Bakićem koji je ulazio mislim na cca 100.
Ili sa nestretnicima koji su dan prije objave o pokretanju stečaju ušli na 30.

Istina,svi oni preko 65 prije blokade žiro-računa Đakovštine.
A svi ostali od 8,50 do 12,50/zanemariv dio i na 16/kamikaze koji su ušli u rizik nakon saznanja o
pokretanju stečaja.I sada se više trguje dnevno nego prije šestomjesečno.


Sve me više zabrinjava ovo iskrcavanje banaka , nisu ni oni tako blesavi da prodaju , a znali bi prije nas da od ovoga ima nešto biti.

Ma šta oni znaju, pa imaju -95% prinosa, halo!

već sam upozoravao da je ovo jako opasna igra-svak po svojoj savjesti-nema ovdje budućnosti-držim se podalje od ovakvih stvari…



jedan je filozof davno rekao:"nije važno ono što se dogodilo.to se više ne može promijeniti.nije toliko važno ni ono što očekujemo da se dogodi.očekivanja se uglavnom neće ostvariti. važno je ono kako nam je sada, a sada nam je loše. sad je loše imati ovu dionicu.

Bolje je imati po 8,50 nego po 300 koliko je platila država.
300:8,5=35,29 za utjehu država je platila 31% dionica tridesetputa skuplje prije dvije godine.

Bez obzira na ovako jaku kupnju mislim da danas nebi trebali up.Ovih 6.000 i 7.000 kom biće da su lažnjaci.Pravi kupci sa velikim nalozima uskaču u pet sek.do 13 sati. Znaći da bi trebali doli.
Mislim da se sa većim nalozima/preko 500 kom/ nebi trebalo gurati ispred da prodavaći dobiju što manje.Kad je bal nek je bal.
[/quote]

za državu je ionako svejedno na kolko su ušli jer oni ne ulažu svoj novac jel kužiš stari moj
država to smo mi a vrlo dobro znaš kako se sve može novac prelijevati iz šupljeg u prazno
za njih je čak bolje da su ušli na 300

Postanite Eu-robovi

znaci pronasli su nam 3000 tona psenice u vrijednosti od 3 milje kuna, sto iznosi 3kn po dionici… [thumbsup]


znaci pronasli su nam 3000 tona psenice u vrijednosti od 3 milje kuna, sto iznosi 3kn po dionici… [thumbsup]

Zrno po zrno pogača,kamen po kamen……

Jel onaj mami sa kupnjom od 6000kom?

Dobar, Loš, Zao


znaci pronasli su nam 3000 tona psenice u vrijednosti od 3 milje kuna, sto iznosi 3kn po dionici… [thumbsup]

mislim da će to biti pšenica od seljaka koji su je dali na skladištenje.
to nije trebalo biti zavedeno kao imovina Đakovštine.

nego, je li KPMG došao?

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close