Diversifikacija portfelja od 120000 kn – margin

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Diversifikacija portfelja od 120000 kn – margin

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– neću ti reći kako znam, ali znam. – np. JDPL po meni je skup na ovim cijenama, ja sam tu ulazila na 250kn. – ne kažem kako nije dobar, ali ima i puno boljih prilika. – a moža i griješim tko će ga znati. Pozdrav !

da ja imam jdpl to se može zaključiti iz mojih postova na toj temi….ali jdpl na ovim cijenama je povoljan za ulaz….kad si ti kupovala jdpl na 250? prije više od godinu dana…..u međuvremenu je i bio na ATH preko 800kn a gle di je sada, uz iščekivanje FI-a, i drugih stvari koje se spremaju (da ne nabrajam)…..nemam tu ja šta navlačit ljude na kupnju, ja sam rekao šta bi ja napravio da imam keša….nije me briga….iskreno
sad mi još kaži da si KORF kupovala po 60 kuna te da je ova cijena skupa [lol]

DOKUP!

..kad si ti kupovala jdpl na 250? prije više od godinu dana…..u međuvremenu je i bio na ATH preko 800kn
sad mi još kaži da si KORF kupovala po 60 kuna te da je ova cijena skupa [lol]

– u međuvremenu sam prodala JDPL.
– izvrti temu KORF, ako ti se da,
– dva puta ulazila i izlazila, svaki put zaradila za auto, od KORF i kupila auto, nije veliki ali je auto.
– ali sada neki veliki izlazi iz KORF, a ima jako puno toga, moglo bi to i još jeftinije.
Pozdrav !


– u međuvremenu sam prodala JDPL. – izvrti temu KORF, ako ti se da, – dva puta ulazila i izlazila, svaki put zaradila za auto, od KORF i kupila auto, nije veliki ali je auto. – ali sada neki veliki izlazi iz KORF, a ima jako puno toga, moglo bi to i još jeftinije. Pozdrav !

societe izlazi….pratim KORF, nebi trabunjao o toj dionici da neznam……ali čisto red da radi…societe ima još nekih 90-tak tisuća komada….prošli tjedan u jednom danu kada su se upravo oni iskrcavali je otišlo samo u tom danu oko 60-tak tisuća dionica (8 milijuna prometa taj dan)…..dakle, ukoliko bude kupnje, societe se može u par dana iskrcati do kraja ako im je to u interesu…..
a da je KORF na foru kupi po recimo 15x i prodaj na 19x……u to ne sumnjam…..brzopotezna dionica [kiss]

DOKUP!

Moj prijedlog—margin utući u 3 dionice: Ingra, Ledo i ATPL[thumbsup]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Ljudi kaj diverzificirati na 120 000 na 1,2 mil ok. Ta prva suma je pre-mala ev na 2

moj ti je savjet da ako i uzimas margin od 120k kuna sa strane imaš još barem toliku u CASH-R-A ili drugim dionicama

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close