Direktorima na Plesu stimulacije do 5.000 kuna zbog EU svečanosti

Naslovnica Forum Komentari članaka Direktorima na Plesu stimulacije do 5.000 kuna zbog EU svečanosti

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo!!!!! Baš mi je drago što su s našim novcima nagradili sposobne direktore!!!!

Meni nije jasna svrha ove nagrade ! Zbog …doprinosa organizaciji
obilježavanja ulaska …..?

Da li su za vrijeme svečanosti imali neke ekskluzivne PRELETE iznad
kolone vozila….? Da li su izvodili akrobacije iznad Banskih dvora, kako
bi dočarali moćnu flotu / hrvatsku ratnu avijaciju../

Pa, što su radili piloti prilikom svečanosti ulaska u EU…..????????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A radnici naravno flauta. Oni samo radili svoj posao!?

Kad sam je vidio, ostao sam bez daha. Kad je skinula puder, umro sam od straha

miami pobrkala si firme. Zračna luka Zagreb je jedna firma a CA druga.Ovdje se ne priča o pilotima nego o direktorima ZLZ.Osobno nemam ništa protiv nagrada kad su opravdane.I konačno ovo ,moramo priznat,nije bio baš najobičniji radni dan obzirom da su u pitanju visoki dužnosnici za koje je uvijek komplicirano nešto radit zbog njihovih protokola.

Pleso ja mala i jadna zračna luka ali proporcionalno ima sasvim jak promet putnika po m^2.

Pleso ima 15000 m^2 sa 2.5 milijuna putnika godišnje.
Heathrow ima 632600 m^2 sa 70 milijuna putnika godišnje.

Dakle Heathrow je 40 x veći sa 30 x više putnika.

Dakle broj putnika ne prati veličinu i po tome je Pleso i utiliziraniji po m^2 – što se na oko i vidi.

Po tome, priprema dolaska najposjećenijeg događaja u zadnjoj povijesti – bez da je bilo ikakve pritužbe na kašnjenje letova u zemlji gdje ovi događaji nisu česti – je uspjeh.

Uspjeh što se nitko od glavonja ZLZ nije mješao u ikakve odredbe nego je struka i vještna odradila svoje. Po meni – to je dovoljno za 5000 kn nagrade.

Da se bar svi koji opstruiraju rad znanja i struke u politici i gospodarstvu maknu i ne smetaju, svi bi trebali dobivati 5000 kn svaki dan nagrade i svima bi se isplatilo.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Pleso ja mala i jadna zračna luka ali proporcionalno ima sasvim jak promet putnika po m^2.

Pleso ima 15000 m^2 sa 2.5 milijuna putnika godišnje.
Heathrow ima 632600 m^2 sa 70 milijuna putnika godišnje.

Dakle Heathrow je 40 x veći sa 30 x više putnika.

Dakle broj putnika ne prati veličinu i po tome je Pleso i utiliziraniji po m^2 – što se na oko i vidi.

Po tome, priprema dolaska najposjećenijeg događaja u zadnjoj povijesti – bez da je bilo ikakve pritužbe na kašnjenje letova u zemlji gdje ovi događaji nisu česti – je uspjeh.

Uspjeh što se nitko od glavonja ZLZ nije mješao u ikakve odredbe nego je struka i vještna odradila svoje. Po meni – to je dovoljno za 5000 kn nagrade.

Da se bar svi koji opstruiraju rad znanja i struke u politici i gospodarstvu maknu i ne smetaju, svi bi trebali dobivati 5000 kn svaki dan nagrade i svima bi se isplatilo.

ŠTO hoćeš reći domaći 1984?

Da bi na HEATthrowu da su naši ljudi direktori zbog dolaska Hrvatske delegacije dobili 63.000 eur nagrade jer su se posebno organizirali za HRVATE koji ako ti nisu na OKU mogu RAzjebati državu u SKOKU?

inače za GUBITKE isto dobe lovu, ili se to ipak više ne MOZE pa koristimo svaku piz.DARIJU kao što je Ulazzak U eu.

LP[emo_zloban]

[b]do zadnjeg novčića[/b] [b]Lijep kao BOG AC[/b]

..aha, to je kao povećani obujam poslova….?
A sad idemo na specifikaciju poslova direktora….
Šta oni rade ? Dočekuju goste, paze da čistačice sve očiste, nadgledaju
rad osoblja, brinu se da parkiralište bude prazno, i da ostali putnici ne smetaju….Koliko je tih direktora , u toj zgradi..?
I koje su njihove obaveze- da li netko može kratko napisati o hijerarhiji
poslova / sistematizaciji radnih mjesta/na zračnoj luci Pleso?- Kako je organiziran posao….zanima nas- sve,pretpostavljam.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ZLZ Pleso je vjerojatno najmanje pričana priča mjesta uhljebljivanja u Hrvatskoj.

Ali pametni su. ZLZ vuče novac preko Croatie Airlines kao najvećeg zakupca prostora. To što zaposlenici ZLZ imaju stvarno ok neto primanja i ima ih podosta, je fino sakriveno preko Croatie Airlinesa.

CA nosi teret gubitaša dok bi bez CA to bio ZLZ. Ali hey, tko bi onda primao ok plaće po političkoj osnovi preko ZLZ.

Sam vrh ima par zamjenika koji i jesu dosta obrazovaniji od generalne populacije pa su fino složili sustav gdje se njih ne dira a CA je na vjetrometini.

U 2012 je CA imala par sto milijuna “ostalih vanjskih troškova” koji nisu objašnjeni. Tvrdim da je barem 70% tih neutvrđenih troškova vezano za ZLZ.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close