dionička društva sa najboljim fi za 2007.

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije Opće financije dionička društva sa najboljim fi za 2007.

Na jednom drugom forumu postoji ovakva tema. Vjerujem da ce biti zanimljivo ćuti razmišljanja cijenjenih forumaša o firmama sa najboljim poslovanjem u 2007.

Idemo malo širiti optimizam!!!
Kad neće nitko morat ću ja početi sa meni jednom od omiljenih dionica koja je kao i mnoge druge pala na loše grane.
IPKK– Neto dobit IPK Kandita u prvih devet ovogodišnjih mjeseci iznosi 10,6 milijuna kuna, što je 9,17 milijuna kuna ili 641 posto veća dobit nego u istom lanjskom razdoblju kada je iznosila 1,4 milijuna kuna. Treći kvartal je nešto lošiji od onog dvije godine prije, al i da četvrti kvartal bude lošije nego dvije godine prije , opet u godišnjem izvješću mora biti iskazana jedna vrlo lijepa dobit što se mora odraziti na cijenu i koja će ovu dionicu potegnuti prema novim visinama. [proud]

Uključite se malo na ovu temu. Mislim da će se ubuduće loša godišnja izvješća kažnjavati padom cijena dionica,a ne kao dosad gdje često to nije imalo velikog utjecaja na cijenu.
Slijedeća u nizu je VIRO.
VIRO– Viro Tvornica šećera u prvih je devet mjeseci ove godine ostvarila neto dobit od 104,56 milijuna kuna, što je porast od 204,1 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine.
U ovim turbulentnim vremenima bi se bilo pametno ukrcati u dobre dionice koje će garantirano imati dobra FI, da ne bude opet zapomaganja i ostalog

Moj Favorit i Uzdanica LEDO ; FI 2007.godina

Proizvođač sladoleda i smrznute hrane Ledo u prvih je devet mjeseci ove godine ostvario 124,23 milijuna kuna neto dobiti, što je porast od 48,7 posto u odnosu na isto razdoblje lani, podaci u iz financijskog izvješća objavljenog na Zagrebačkoj burzi.

Zarada po dionici iznosi 564,28 kuna, navodi se u pojašnjenju poslovnih rezultata.

Ukupni su prihodi te tvrtke, koja posluje u okviru koncerna Agrokor, iznosili 856,23 milijuna kuna i povećani su 15,6 posto.

Mislim da ove godine i narednih 4 možemo očekivati sve bolje rezultate.. Dionica je značajno porasla u prošloj godini ali ove godine bi također mogao biti solidan rast!

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Uključite se malo na ovu temu. Mislim da će se ubuduće loša godišnja izvješća kažnjavati padom cijena dionica,a ne kao dosad gdje često to nije imalo velikog utjecaja na cijenu.
Slijedeća u nizu je VIRO.
VIRO– Viro Tvornica šećera u prvih je devet mjeseci ove godine ostvarila neto dobit od 104,56 milijuna kuna, što je porast od 204,1 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine.
U ovim turbulentnim vremenima bi se bilo pametno ukrcati u dobre dionice koje će garantirano imati dobra FI, da ne bude opet zapomaganja i ostalog


Slažem se sa tvojim razmišljanjem a izabrao si i dobru Firmu koja značajno poboljšava svoje rezultate[wink]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

KABA ima super FI, ali cijelu godinu ni makac.


KABA ima super FI, ali cijelu godinu ni makac.

Trenutno nije u fokusu investitora.. ima još dosta dobrih podcijenjenih firmi koje su nelikvidne i van fokusa totalno

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Evo još jedne definitivno podcjenjene dionice.

LPLH – Neto dobit Lošinjske plovidbe Holdinga za prvih šest mjeseci iznosila je 19,24 milijuna kuna i bila je 4,3 puta veća od neto dobiti iz istog prošlogodišnjeg razdoblja, objavljeno je u financijskom izvješću Lošinjske plovidbe koje prenosi Zagrebačka burza.

Ubuduće se ukrcavam samo u dionice sa potencijalno odličnim fi-jevima, jer ce tržište više nego ikad kažnjavati loše fi.

New Report

Close