DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Okačili kopačke o klin i čekamo 2012g. [yawn] [yawn]


Okačili kopačke o klin i čekamo 2012g. [yawn] [yawn]

Još jedan optimist [bye]

Da li neko ima info da li je pošiljka VCM-a već poslana u Ravennu?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Da li neko ima info da li je pošiljka VCM-a već poslana u Ravennu?

za cijenu DIOK na burzi je to i tako sasvim svejedno [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Okačili kopačke o klin i čekamo 2012g. [yawn] [yawn]

Samo čekajte!! Nemojte se kasnije pitati zašto Vas nitko nije upozorio. [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Da li neko ima info da li je pošiljka VCM-a već poslana u Ravennu?

Zasigurno ne – ali šta fali Turskoj.
Puno bolja cijena.
Za Ravennu treba čekati konačnu odluku o izboru.

Čini se da je to sve više na strani naše ponude.

Vinyls, "ruska" ponuda bez poslovnog plana

…Kao što znate, do danas Gita nije imala nikakvih ulaganja u Europi niti na polju kemijske industrije.
U međuvremenu, proizvodni pogoni su zatvoreni: na ponudu DIOKI-ja za ponovno otvaranje i upravljanje predstavljenu još u ljeto, još uvijek nije odgovoreno.

Vinyls, l’offerta “russa” senza piano industriale
14/11/2010

http://isoladeicassintegrati.eni.com/rassegna-stampa/vinyls-offerta-russa-senza-piano-industriale.html

Ozbiljna smo firma, s stručnim i poduzetnim managemantom, jakim poslovnim planom, vrlo vrijednom imovinom i ako se probijemo u Italiju bit će to dobra vijest za Dioki ali i za HR.
Iako i samo natjecanje za ovo nije bez jake financijske baze i održiva poslovnog plana, što nije moguće bez podrške six legged doga.
A to je po meni najvažnije u cijeloj priči.

http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/96613/U-Rijeci-pronaden-mrtav-muskarac-u-vozilu.html

R.I.P.

i to je to...

Zdenko Belošević, bivši predsjednik Uprave Diokija, izvršio samoubojstvo

http://www.seebiz.eu/hr/karijere/zdenko-belosevic%2c-bivsi-predsjednik-uprave-diokija%2c-izvrsio-samoubojstvo,98397.html

Datum objave: 16.11.2010 u 15:18h
Ispred ambulante na Pehlinu
Tragično stradao Zdenko Belošević

RIJEKA – U ranim prijepodnevnim satima u osobnom automobilu parkiranom ispred zdravstvene stanice u Turkovu na Pehlinu, danas je pronađen mrtav Zdenko Belošević (58), bivši predsjednik Uprave Diokija.

Prema prvim informacijama s mjesta očevida, Belošević je najvjerojatnije počinio suicid vatrenim oružjem jer drugi znakovi koji bi upućivali na neko kazneno djelo nisu pronađeni.

Po nalogu istražnog suca obdukcija tijela će biti obavljena sutra na Zavodu za sudsku medicinu.

Počivao u miru.

Je li imao kakvih zdravstvenih tegoba?

Belošević je prije par godina naglo skinuo oko 30-tak kg i takav se održavao u zadnje vrijeme. Pretpostavljam, da se ipak radilo o ozbiljnjim zdravstvenim problemima.


Je li imao kakvih zdravstvenih tegoba?

Mislim da nije. Ali kad je vidio kako sada vode firmu, pa pročitao tvoje optimistične analize…


Što se tiče Vinylsa, možemo računati da je to gotova stvar, naravno u korist diokija.

Dorada ili preuzimanje ?



Što se tiče Vinylsa, možemo računati da je to gotova stvar, naravno u korist diokija.

Dorada ili preuzimanje ?
[/quote]

U Italiji se vodi pravi mali rat oko petrokemije – sindikati drukaju za ruse iako rusi nemaju nikakav poslovni plan, ali niti love čini mi se.
Dioki je na dispoziciji ali ako talijani daju Vinyls rusima – Dioki ide u Tursku s VCM-om.
U tom slučaju Vinyls ide u stečaj jer VCM-a i nema baš na tržištu bar po prihvatljivim cijenama.
Inače – VCM/PVC kompleks je zamišljen kao nadomjestak za Porto Margheru čini mi se koja se mora zatvoriti.
Dakle – ciljana investicija za ciljano talijansko tržište.
ENI nadam se neće popustiti jer u konačnici i oni puše takvim razvojem situacije.

18/11/2010
Nuova Sardegna
Sassari. Ministarstvo za ekonomski razvoj je vratilo povjerenicima izvješće o ocjeni pristiglih ponuda za Vinyls. Zamolio ih je da navedu nekoliko stvari, počevši s identitetom tvrtke koju predstavlja švicarski fond Gita.

http://isoladeicassintegrati.eni.com/rassegna-stampa/vinyls-offerta-svizzera-ministero-chiede-lumi-ai-commissari.html

Sve više sumnji u održivost ruske ponude!

Ovo je nešto novo na ZSE – rast preko 10% a nema blokade? [cool]
Red bi bio da se očituju bar formalno – ili je i ta formalnost škakljiva za Dioki?

New Report

Close