DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

imaš na zse…dnevni limiti trgovanja…ne mogu vjerovat da to još ne znaš…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


imaš na zse…dnevni limiti trgovanja…ne mogu vjerovat da to još ne znaš…

Normalno da znam, samo provjeravam ostale… [wink]
sjedi , 5

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

@Kojot….ja sam jučer svoje odradio, tak da sam danas fraj, jedino ako se nešto u dogledno vrijeme ne promjeni u najpozitivnijem smislu gledano, a to pak ne verujem.

ti to misliš na kupovnu stranu? ….e dragi moj kojot, da bi ja imal keša bi ja i liparil, ovak si popevam “lipe cvatu sve je isto ko i lani” [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

da da…evo skoro me poklopilo…
…samo neka…ima se još municije…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

mislim da je pila naopako [wink]….gdje se pojavi lupino….neću dalje, i tako će biti obrisano

Kune nisu problem, kuna nema

pila il nepila….sad mi je nekak svejedno.
Živeli!
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


mislim da je pila naopako [wink]….gdje se pojavi lupino….neću dalje, i tako će biti obrisano

Neznam na osnovu čega i što si htio reći sa ovim piskaranjem.
Ja ono što sam rekao iza toga stojim.
Nekažem da nisam imao neke krive procijene.Ali vjeruj mi i dobre.
Svi su u velikim gubitcima .
Ako misliš da ja drukam ili ne za neke dionice i da tako obmanjujem ljude sa foruma i da mogu utjecati na neke cijene dionica onda su ti ljudi koji tako razmišljaju u najmanju ruku retardirani kao i oni što to doslovno shvaćaju ili su djeca koja se igraju sa 20 000 – 30 000 kn.A ti mi se pariš kao ovaj što spada u zadnju skupinu.
Svatko razmišlja za sebe i donosi odluke.
Sve čuti ali ipak na kraju odluku donijet sam.
Nekažem da će dioki imati spektakularn rast ali na duži period sigurno je jedna od best buy firmi na zse.
Osim toga imam je i sam kao i dionice na kojima sam pisao.
Tako da nevidim u čemu je tvoj problem .
Ako te zanima moj portfelj slobodno se javi na pm.
[tongue]



mislim da je pila naopako [wink]….gdje se pojavi lupino….neću dalje, i tako će biti obrisano

Neznam na osnovu čega i što si htio reći sa ovim piskaranjem.
Ja ono što sam rekao iza toga stojim.
Nekažem da nisam imao neke krive procijene.Ali vjeruj mi i dobre.
Svi su u velikim gubitcima .
Ako misliš da ja drukam ili ne za neke dionice i da tako obmanjujem ljude sa foruma i da mogu utjecati na neke cijene dionica onda su ti ljudi koji tako razmišljaju u najmanju ruku retardirani kao i oni što to doslovno shvaćaju ili su djeca koja se igraju sa 20 000 – 30 000 kn.A ti mi se pariš kao ovaj što spada u zadnju skupinu.
Svatko razmišlja za sebe i donosi odluke.
Sve čuti ali ipak na kraju odluku donijet sam.
Nekažem da će dioki imati spektakularn rast ali na duži period sigurno je jedna od best buy firmi na zse.
Osim toga imam je i sam kao i dionice na kojima sam pisao.
Tako da nevidim u čemu je tvoj problem .
Ako te zanima moj portfelj slobodno se javi na pm.
[tongue]
[/quote]
—-ma ništa osobno , svakako da svatko sam misli svojom glavom…..samo čudna je tvoja euforija kod ulaska u pojedine dionice, a nakon toga muk….može se protumačiti svakako….

Kune nisu problem, kuna nema

—-ma ništa osobno , svakako da svatko sam misli svojom glavom…..samo čudna je tvoja euforija kod ulaska u pojedine dionice, a nakon toga muk….može se protumačiti svakako….

Pa ti tumači kako ti odgovara a i euforiju svatko tumači na svoj načim.
Možda oni što su više euforični shvaćaju pojedino pisanje euforično.


pila il nepila….sad mi je nekak svejedno.
Živeli!
[wink]

za svoje pare je pila [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

…ak sam i pila…pila sam na svoj račun… [lol] [lol]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Logično bi bilo zaključiti da će se nakon ove čistke smanjiti ukupni broj dioničara i da će veći dio dionica u free float-u preći u čvršće ruke. To bi trebalo s vremenom smanjiti količinu dionica na prodaji a to će imati pozitivan učinak na cijenu.
Ipak ovaj proces ‘okrupnjavanja’ bi mogao potrajati jer sada nikome nije jednostavno doći do sredstava za ulaganje.
Ako se tokovi novca malo otključaju procjenjujem da će se vrlo brzo počistiti sve na ovim nivoima.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close