DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo Posejedon nije imao živaca čekati!
Ali opet je dobro prošao, nadam se.


Ovo Posejedon nije imao živaca čekati!
Ali opet je dobro prošao, nadam se.

Kladim se da će čekati da se ponovno nakupi pa da lupi, jer puno je on toga rasprodao na 170!
Nadam se da mu neće u međuvremenu uletjeti neka pozitivna vijest.

Sava, ti to sam sebe citiraš? [thumbsup] [lol]

Ti si čovječe prva liga. [lol] [lol] [lol]

Ne, nisam ništa prodavao po 170.
Zadnje sam Dioki prodao po 645 kuna, a od onda ga samo dokupljujem.
Na žalost sam ga dokupljivao i po 510 i po 335 i po 228.
Pred neki dan sam napravio ugovor o prijenosu dionica po cijeni od 125. (Pa ne mora baš sve ići preko burze, zar ne?)
Istina i bog, to je za min. 25% više nego što očekujem da ću dobiti direktno na burzi, ali sam ovu cijenu odabrao za slučaj da je Sava ipak u pravu. [proud]
Eto, istisnuo sam jednog dioničara iz strukture Diokija.
Meni sve odgovara! Ako roknemo – dokupljujem. Ako poletimo – Diokija već imam.

Što se sindroma JANAF tiče, nadam se da ga nećemo gledati na DIOKIJU.
Više volim kontinuirani i zdravi rast.

La vita e bella!

Ja sam prvi objavio vijest o JANF-ovim spremnicima i SUO koju sam skinuo s MZOPU!
Sve mi je bilo to jak signal za kupnju, imao i lovu za cca x00 kom, ali bio neodlučan i vidi sad ovo.
Polančec me je ugodno iznenadio, svaka čast za strateško promišljanje; da sam pretpostavio, a imao sam skoro sve činjenice pa sam i postavio pitanje zašto JANAF-u treba toliki prostor, šta se sprema dans bi bio bogatiji za dobro lovu.
Zato pažljivo s Diokijem, Inom i sl. dionicama.
Jer kada Polančec da izjavu to leti u nebo.

Osim ovih naših simpatičnih prepucavanja oko kupnje i prodaje dionica, kolega Sava je sasvim u pravu kada situaciju promatra strateški. Već se nazire potpuno jasna slika energetskog biznisa koji se upravo sada stvara, a uključuje Dioki, JNAF i Inu, (i djelomično PTKM kao d.d.-ove koji su izlistani na burzi) + HEP i Plinacro koji nemaju dionice na burzi. Strane firme da i ne spominjemo.
Kada se pogleda struktura i stavi u kontekst sva ulaganja koja čekaju energetski sektor, ovo bi mogla biti jedna vrlo lijepa priča.
Samo se nadam da ju neće za*ebati politička nesposobnost i neefikasnost, što je naša stalna boljka.

La vita e bella!


Osim ovih naših simpatičnih prepucavanja oko kupnje i prodaje dionica, kolega Sava je sasvim u pravu kada situaciju promatra strateški. Već se nazire potpuno jasna slika energetskog biznisa koji se upravo sada stvara, a uključuje Dioki, JNAF i Inu, (i djelomično PTKM kao d.d.-ove koji su izlistani na burzi) + HEP i Plinacro koji nemaju dionice na burzi. Strane firme da i ne spominjemo.
Kada se pogleda struktura i stavi u kontekst sva ulaganja koja čekaju energetski sektor, ovo bi mogla biti jedna vrlo lijepa priča.
Samo se nadam da ju neće za*ebati politička nesposobnost i neefikasnost, što je naša stalna boljka.

Čista petica; sada to stavi u kontekst prodaje 4% iz HFP-a! Jasno da sve ima svoj tajming ali malo lucidnijima dovoljni su obrisi, i malo hrabrosti.
Nego je li se što nakupilo prodaje?


…Nego je li se što nakupilo prodaje?

196 komada do 160.



…Nego je li se što nakupilo prodaje?

196 komada do 160.
[/quote]

Posejedon čeka kraj trgovanja da to počisti!

mogli bi i u blokadu [lol]

Eto jesam rekao, togoban se ne zaustavlja. Kreće vlak prema 200 opet, pa opet na 12x. Najbolja dionica na svijetu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Molio bih omjer K/P ukupno, da vidimo kratkorocno raspolozenje..

Kupnje:
Cijena Količina
136,00 35
133,52 5
133,51 115
133,01 74
132,02 91
132,00 196
130,00 230
128,00 32
127,52 81
127,51 50
Prodaje:
Količina Cijena
1 143,99
73 144,00
15 148,00
1 154,00
40 159,90
25 159,99
112 160,00
10 162,98
60 163,98
148 163,99

pixma

Mislim da je propust ZSE da u slučaju +/- blokade u poduzećima koja imaju većinskog vlasnika traži od Uprave poduzeća očitovanje, umjesto da isto traže od većinskog vlasnika tj u ovom slučaju od holding kompanije Dioki Holding AG.


Mislim da je propust ZSE da u slučaju +/- blokade u poduzećima koja imaju većinskog vlasnika traži od Uprave poduzeća očitovanje, umjesto da isto traže od većinskog vlasnika tj u ovom slučaju od holding kompanije Dioki Holding AG.

Same blokade su obična izmišljotina žabokrečnih burzi, trebaju to više maknuti, pojačala bi se sigurno likvidnost

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

dopuzit cemo mi opet blizu 200, pa opet spuzit na 120 cini mi se.. Na malim prometima. Prica ide ispocetka 🙂 vjerojatno ce tako biti i ubuduce, samo ce se sve zajedno prosjecno pomaknut na vise razine.. a srednjerocno na jos dosta vise razine. Po mojem skromnom misljenju, nema prostora za neke bitno drugacije opcije, osim ako ne dode do neke drasticne promjene planova

New Report

Close