DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zato jer još traje faza akumulacije – kad dođe faza distribucije onda će rasti, a trenutno im nije potrbno da idu u sell za buy.

Znao sam ja da je neka urota u pitanju !!!
[rolleyes]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


e zakaj nije ovo čudo raslo u ovome valu 20-30 % kao druge dionice!!???????

Kad DIOK počne rasti, doći će na 200 kn u roku od 3 dana.

Hell is Empty and all the Devils are Here

A kad bu to, da kupim prije malo ?????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


A kad bu to, da kupim prije malo ?????

onda se postavi negdje na pola sadašnje cijene i moli se da ne ode puno ispod toga…


Na Saboru je PRIJEDLOG ZAKONA O IZMJENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O TRŽIŠTU PLINA po hitnom postupku. Ukratko uvode se u skladu s EU zakonodavstvom operator sustava skladišta plina te operator terminala za UPP. Terminal je dakle gotova stvar. Dobro bi bilo da se Dioki ubaci u igru za operatora terminala za UPP.
Također Vlada treba vidjeti što će s skladištem plina Okoli, hoće li ostati u Ini ili se prodaje.

Vlada kupuje Inina skladišta plina
Damir Polančec

Vlada od MOL-a želi otkupiti dvije tvrtke koje je izgubila privatizacijom Ine, izjavio je potpredsjednik Vlade Damir Polančec za obilaska tvrtke Plinacro.

– Pregovaramo s MOL-om o izdvajanju podzemnog skladišta. Smatram da je najlogičniji kupac Plinacro – rekao je Polančec koji je opovrgnuo nagađanje da Ina i MOL traže 260 milijuna eura za podzemna skladišta Okoli, no nije rekao o kojoj je svoti riječ. Budući da je Plinacro u stopostotnom državnom vlasništvu, Vlada bi tako vratila nadzor nad dvama izgubljenim skladištima. Također, istakao je Polančec, Vlada želi otkupiti i Ininu tvrtku za uvoz plina. Pitanje je jedino gdje će se u najavljenoj sveopćoj štednji namaknuti očito velik novac potreban za obje investicije……

Okoli vrijede oko 150 milijuna dolara.

Čestitke doktoru koji je prodao 8 dionica po 99 kn. Bravo majstore, tako se to radi!

Hell is Empty and all the Devils are Here

ovo je još uvijek dobra cijena za izlaz…pa jeste vi ljudi ikada razgovarali s običnim radnikom iz diokija? jeste li možda bili u obilasku njihovih postrojenja npr. na krku?
pa ta vam je firma pred kolapsom, a ne investicijskim ciklusom u LNG terminal koji bi mogao biti gotov do 2030, ako se cijena nafte opet digne iznad 100$


Čestitke doktoru koji je prodao 8 dionica po 99 kn. Bravo majstore, tako se to radi!

—-doktor bi jeftino kupovao?

Kune nisu problem, kuna nema



e zakaj nije ovo čudo raslo u ovome valu 20-30 % kao druge dionice!!???????

Kad DIOK počne rasti, doći će na 200 kn u roku od 3 dana.
[/quote]

Prije toga bu došao na 50 kako sam i rekao prije nekog vremena a sve je bliže tome.


ovo je još uvijek dobra cijena za izlaz…pa jeste vi ljudi ikada razgovarali s običnim radnikom iz diokija? jeste li možda bili u obilasku njihovih postrojenja npr. na krku?
pa ta vam je firma pred kolapsom, a ne investicijskim ciklusom u LNG terminal koji bi mogao biti gotov do 2030, ako se cijena nafte opet digne iznad 100$

Likvidacijom društva bismo dobili višestruko više nego što sadašnja cijena iznosi

Hell is Empty and all the Devils are Here

Tko je kad vidio da su dioničari nešto dobili nakon likvidacije društva?
Može li primjer?

Obzirom da će HR pruzeti skladište Okoli ima li šanse da se to plati dionicama Diokija.
Mol navodno ne bi ima ništa protiv. Dapače tako nešto slično se događalo u Mađarskoj kada je Mol napuštao plinski business; preuzeo je TVK petrokemijsku industriju.


ovo je još uvijek dobra cijena za izlaz…pa jeste vi ljudi ikada razgovarali s običnim radnikom iz diokija? jeste li možda bili u obilasku njihovih postrojenja npr. na krku?
pa ta vam je firma pred kolapsom, a ne investicijskim ciklusom u LNG terminal koji bi mogao biti gotov do 2030, ako se cijena nafte opet digne iznad 100$

Za dobar se druk ipak trebaš malo više potruditi.
Nisi spomenuo lošu hranu u menzi , premekano tenisko igralište uz upravnu zgradu na Žitnjaku , probleme s bankama , lošu kvalitetu papira na kojem se štampa "Novi list" i slično.

I ja bih kupovao niže , što ću……zbog toga se moraš malo više potruditi da bismo dogurali do 80 , 70 ….


ovo je još uvijek dobra cijena za izlaz…pa jeste vi ljudi ikada razgovarali s običnim radnikom iz diokija? jeste li možda bili u obilasku njihovih postrojenja npr. na krku?
pa ta vam je firma pred kolapsom, a ne investicijskim ciklusom u LNG terminal koji bi mogao biti gotov do 2030, ako se cijena nafte opet digne iznad 100$

Dobar dan, kako je na Jupiteru? Jer vidim da si upravo sletio.

New Report

Close