DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čemu tolika panika,nije mi jasno dali nas netko napada,kriza velikih razmjera,smak svijeta,,, [lol] [lol]

Ovi moji u Zagrebu su djelomično uspaničeni zbog slabe informiranosti. Ja sam nekolicinu koje sam sreo uspio odvratiti od namjere, ljudi pojma nemaju, a sve se boje za svojih 10-30 dionica što im je preostalo, Da ne bi izgubili puno. Kako tvoji na Krku?



Čemu tolika panika,nije mi jasno dali nas netko napada,kriza velikih razmjera,smak svijeta,,, [lol] [lol]

Ovi moji u Zagrebu su djelomično uspaničeni zbog slabe informiranosti. Ja sam nekolicinu koje sam sreo uspio odvratiti od namjere, ljudi pojma nemaju, a sve se boje za svojih 10-30 dionica što im je preostalo, Da ne bi izgubili puno. Kako tvoji na Krku?
[/quote]
Ovdje je drugačija klima,većina koji imaju dionice koje ja znam idu do kraja ,neki su kupovali po cjenama iznad 500kn,jer vjeruju o DIOKI.

Nemojte misliti da navlačim na kupnju,ali tako je..

Ovdje upišite svoj komentar…

Izgleda da su opet proradili marginaši. Uf, uf…

@ coyote.sk

Prijatelju kucnuo je čas.

MArginaši ne rasprodajte uvijek je moguće djelomično smanjenje glavnice margin kredita, pa s par kuna možete spasiti situaciju….., (ako slučajno netko ne zna)…

Najbolje ponude [ DIOK-R-A ]
Kupnja Cijena
10 381,00
20 380,04
30 380,03
10 380,01
40 380,00
25 379,00
15 377,00
15 376,00
2 375,00
26 369,00
Cijena Prodaja
399,99 10
400,00 21
404,98 5
404,99 10
418,94 64
419,00 151
419,94 10
420,00 116
421,00 52
424,00 20


Izgleda da su opet proradili marginaši. Uf, uf…

I meni se čini.
Ali mislim da ih na ovoj dionici nema puno.
Dakle, dan-dva i gotovo.

hate red

@kamenac
Nema ih puno jer su banke postrožile liste dionica za pokriće.
Ali,

Izgleda da je proradio i bid. Neka, neka…

Vraćam se na kupanje, dosta mi je "stresa" na burzi.


Vraćam se na kupanje, dosta mi je stresa na burzi.

Uživaj, ni današnje ti logiranje baš nije trebalo.
A ni meni, priznajem.
Ne znam čemu uopće trošim vrijeme na polemiku s dežurnim pesimistima bez pokrića.
Ili još gore, onim drugima, frustriranima, kojima je najvažnije od svega podijeliti pregršt jedinica svaki dan kako bi, barem u virtualnom svijetu, pokazali svoju ‘veličinu’.
Onaj tko ne zna zbog čega je u Diokiju doista bi mu bolje bilo da svoj novac prebaci u nešto ‘perspektivnije’, poput HT-a, Ingre, Ine, ERNT-a, DLKV-a… Ima toga, tamo je bar sve ‘jasno’, pa i zašto cijena pada. [cool]

hate red

Meni nije jasan razlog pada. Tvrtka je imala temeljni kapital cca 2mlrd Kn i gubitak od 1mlrd. Sad smanjuju temeljni kapital za 1 mlrd da bi pokrili gubital koji ce nakon toga biti 0. Prelijevaju iz supljeg u prazno. Istina smanjuje se nominala ali kakve veze ima nominala sa trzisnom vrijednoscu dionice, buducim poslovima, LNG-om…

New Report

Close