DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ljuti su što vjerovatno neće više moći kupovati po ovim cijenama


otvorim post i citam sta nam posejdon prenosi kad pogledam u ocijenu kad ono 1%!!!!!!!!! Nevjerovatno kako je neko moga opce takvu informaciju ocijeniti sa 1%.
To dokazuje kako ima "svakakvih" medju nama koji ulazemo na trzistu kapitala.

@posjedon

ali ti znaš razveseliti…..
još jedna potvrda da će se isplatiti naše strpljenje. Ništa ne dolazi "preko noći".

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ima li sanse da mi netko uslika te dvije stranice foticem pa posalje na email?
Nazalost nisam u mogucnosti kupiti, trenutno nisam doma…
Hvala ako se nade tko.
Lijepa vijesti…strpljeni spaseni…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


otvorim post i citam sta nam posejdon prenosi kad pogledam u ocijenu kad ono 1%!!!!!!!!! Nevjerovatno kako je neko moga opce takvu informaciju ocijeniti sa 1%.
To dokazuje kako ima "svakakvih" medju nama koji ulazemo na trzistu kapitala.

Nacional je vjerno oslikao, naravno u kratkim crtama jer o detaljima bi se moglo pisati danima i mjesecima, situaciju oko LNG terminala, energetke neovisnosti Hrvatske nakon njegove izgradnje, ekonomskim probitcima hrvatskih poduzeća. Naravno s posebnim osvrtom na Dioki kao hrvatsku petrokemijsku perjanicu, i buduću regionalnu silu u branši.
Šteta što "faca s dna kace" koji djeli jedinice ne može otići u uredništvo dotičnog lista i udjeliti im jedinicu.

Ja bih se čak usudio reći kako su potezi koje radi Dioki vizionarski i mogu ih usporediti s potezima uprave Atlantske plovidbe od prije 4-5 godina.

A jeste mi dali posla… [wink]

Ovdje nemam scaner pa je Olympus najbolje sredstvo.
Nadam se da će biti dovoljno čitljivo.

Ipak, kupite Nacional. [thumbsup]

La vita e bella!

Pise da ce Dioki mozda zatraziti udio u konzorciju. Ima li sanse da se takvo nesto prihvati?

Moguca dobit 100 milijuna eura godisnje!

Pifkolekto jel te sad zanima?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ja bih se čak usudio reći kako su potezi koje radi Dioki vizionarski i mogu ih usporediti s potezima uprave Atlantske plovidbe od prije 4-5 godina.

Viziju su imali oni koji su davno prije pokrenili petrokemiju u Hrvatskoj.
Danas se mogu ubrati plodovi vizije. Potrošnja polimera po stanovniku u EU je oko 70kg, a u hrvatskoj i regiji cca 8kg po stanovniku. Zamisli koliki se tu prostor otvara za ekspanziju. A da ne govorim o sasvim novom području materijala, polimerni kompoziti, od kojih se npr uvelike radi i Boeingov Dreamliner, avion sutrašnjice.


Hvala na postu Posejdon! Koja je lova tu u igri… a tek kad ostali shvate…
Pozdrav i Caymanu ako prati!

Pridružujem se pozdravima! Caymane, vrati se!

Kolega zahvale na trudu i brzini. Puno hvala.
Vidi se citati to je bitno, odlicno!
BTW Koje se pametnjakovic nasao pa lupio po bidu da mi je znati. Mozda netko tko bi jedfitno dokupio pa radi paniku tamo gdje je nema.

OT : Olympus, nema boljega, ako je jos mju…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Branko Radošević pred. uprave Plinacroa u manager.hr upozorava na sigurnost opskrbe plinom tj.Hrvatska jedina nije potpisala novi ugovor sa ruskim Gazpromom. Istiće važnost plinovoda koji bi ako zakažu izvori mogao i uzimati plin i iz "našeg" LNG te ga transportirati u obrnutom smijeru.
Ništa posebno ali to je još jedan dokaz izuzetne važnosti projekta LNG u Omišlju

Kaj se ovi misle do sutra preskakat za lipu….

New Report

Close