DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo kako bilo, ja sam se još malo podebljao s nekoliko komada Diokice!

Diokijevci, wie geht’s?
Ja danas zatvorio trgovanje.
To znaci da je upalo jos deset kom.
Bome, jos malo pa 500.

hate red

Ja ostao bez kesa… ja se vrtim oko 540,00 kn ulaz…
Utukao u KOEI, jer DIOK-a imam dovoljnu kolicinu za mene…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Mislim da će jo malo padati sve dolje.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Mozda su u sumi…

To je ono kao prognoza na Hrvatskom radiu.
Danas ce prevladavati pretezno suncano,sa mogucnoscu naoblacenja, a moguca je i kisa…(samo snijeg nije moguc),tako i ja mogu prognozirati,sori na OT-icu…
Sretno svima danas,iako nema srece ubrzo…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

A ako bi jo i padao malo dolje ništa strašno. Glavno da DIOKI ne pada. Kaj ne? [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Eh,da je imati kunica kako bi to utukao u nešto…..

Ukljucim komp, a kad ono – od danas bogatiji za jos 6 kom [cool]
Ostao jos jedan, nizi nalog.
A onda – tko se nije skrio… [proud]

hate red

Priča se po kuloarima DIOKI-a da terminal ide u Trst,nadam se da to nije istina mada s ovakvim odugovlačenjem ništa nije nemoguće,a možda je to još jedan pritisak investitora da se sve malo ubrza. [undecid]

pixma


Priča se po kuloarima DIOKI-a da terminal ide u Trst,nadam se da to nije istina mada s ovakvim odugovlačenjem ništa nije nemoguće,a možda je to još jedan pritisak investitora da se sve malo ubrza. [undecid]

Opa! Od kuda ti takve informacije? Jel to ti bacaš klipove pod noge ili se stvarno nešto šuška?
Objasni malo!


Priča se po kuloarima DIOKI-a da terminal ide u Trst,nadam se da to nije istina mada s ovakvim odugovlačenjem ništa nije nemoguće,a možda je to još jedan pritisak investitora da se sve malo ubrza. [undecid]

U energetskoj strategiji u Hrvatskoj će se u sliedećih 5-10 godina izgraditi TRI LNG terminala!
Prvi se gradi na Krku već koncem ove godine, a jasno je da ako talijanima treba terminal da ga mogu graditi u Trstu, ili slovenci to isto mogu u Kopru.


Priča se po kuloarima DIOKI-a da terminal ide u Trst,nadam se da to nije istina mada s ovakvim odugovlačenjem ništa nije nemoguće,a možda je to još jedan pritisak investitora da se sve malo ubrza. [undecid]

Meni se čini da tih DIOKI kuloara ima više, naime ja sam baš čula sasvim suprotno. Navodno je već sve gotovo što se tiče terminala i to u OMIŠLJU. I ne samo terminala. [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

New Report

Close