DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A i po pitanju vlasništva se polako bistri. U Handelsregisteru od 15.04.2008. Ježić je jedini potpisnik za Dioki Holding AG. Hausher i Iten su otpali, koliko ja kužim njemački. Ako je netko na ti s njemačkim neka prevede izmjene u Handelsregisteru i neka posta.
Isto tako prije nekoliko dana VCP su objavili da su prodali svojih 25% + 1 dionicu još tamo daleke 2005. Vrlo interesantan detalj da se ta informacija objavljuje nakon 3 godine od transakcije, a inače su jako ekspeditivni. Ostaje još samo pitanje kome su Ferić&co prodali ostalih 50,92%.
Je li to još HYPO ili se i tu čeka izmjena.

zanimljivo je to s objavom,kakva korist od odugovlačenja,sve se nekako bojim da našom inertnosti ne izvisimo i iz ovog posla.svi nešto o ekologiji a kad nestane struje ili plina u kuknjavu tko je kriv za to.i nafta,cijena dolje dionice dolje cijena gore dionice dolje,ma ko koga tu…
malo sam deprimiran,ali bit če bolje kad se izjadam [bye]

pixma

ne slati negativne signale. put do uspjeha je kroz pozitivno razmišljanje. i sad gomila onih: tko čeka-dočeka, strpljen spašen….. [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

tko čeka taj je glup….kaže poslovica [wink]
Zaboravite na oporavak diokija do jeseni i svako drukanje oko lng terminala već je postalo
besmisleno i dosadno.
Pretpostavljam da će dioki dogurati do 400 uskoro jer zaista ništa ne ide uprilog rastu.
A tko misli da će Sanader ili Polančec nešto objavljivati za vrijeme dok se brčkaju u moru vara se.
A i Ježić se već brčka u moru pretpostavljam.
Možda nešto dokupim kad fljusne ali sada pri ovim cijenama dioki je skup.
Eto to je moje viđenej stvari.
A sad kao odgovor opet ćete izvući nekakve sumnjive dokumene i karte i pričati samo što nije,
ma glup ko ne kupi, ma već lupaju krampovima itd.

@kerefek

Slažem se s većinom stvari koje si rekao uključujući DrIvu i Rummenigea.
Ipak , sumnjam da se Ježić brčka.Taj nikad ne miruje.
Zbog toga i ja čekam bolju priliku za dokup.


@kerefek

Slažem se s većinom stvari koje si rekao uključujući DrIvu i Rummenigea.
Ipak , sumnjam da se Ježić brčka.Taj nikad ne miruje.
Zbog toga i ja čekam bolju priliku za dokup.


Kako ce to pomoci onima kojima je srednja cijena 54X,00 kao meni ja ne znam, osim da onda cekam sa vama dokup na nizim cijenama…
Ja ne bi ni volio nikakve objave sada kada je trziste u ovako losem stanju. Bolje da cekamo neka druga vremena…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



@kerefek

Slažem se s većinom stvari koje si rekao uključujući DrIvu i Rummenigea.
Ipak , sumnjam da se Ježić brčka.Taj nikad ne miruje.
Zbog toga i ja čekam bolju priliku za dokup.


Kako ce to pomoci onima kojima je srednja cijena 54X,00 kao meni ja ne znam, osim da onda cekam sa vama dokup na nizim cijenama…
Ja ne bi ni volio nikakve objave sada kada je trziste u ovako losem stanju. Bolje da cekamo neka druga vremena…
[/quote]
Izgleda da su bolja vremena iza nas na našu žalost.Samo da se ne obistine one crna predviđanja o totalnom krahu svjetskih burza.Možda je samo prevruće pa će stvarno na jesen biti bolje.Još mi je i klima riknula.


A sad kao odgovor opet ćete izvući nekakve sumnjive dokumene i karte i pričati samo što nije,
ma glup ko ne kupi, ma već lupaju krampovima itd.

Imaš praf…evo jedne samo za tebe!
BTW šta radi Omišalj na ovoj slici….da nije možda proglašena Omišaljska Republika!

Vaš link



A sad kao odgovor opet ćete izvući nekakve sumnjive dokumene i karte i pričati samo što nije,
ma glup ko ne kupi, ma već lupaju krampovima itd.

Imaš praf…evo jedne samo za tebe!
BTW šta radi Omišalj na ovoj slici….da nije možda proglašena Omišaljska Republika!

Vaš link
[/quote]

A da se na Diokiju dogodi slučaj Nexe grupe?
Sa vlasničkom strukturom kakva je vrlo lako moguće kod Diokija.
Kad predviđaš takve ogromne zarade i potencijal razvoja zašto se ne bi većinski vlasnik
sjetio otkupiti od nas ostatak dionica po recimo 100 kuna?



A sad kao odgovor opet ćete izvući nekakve sumnjive dokumene i karte i pričati samo što nije,
ma glup ko ne kupi, ma već lupaju krampovima itd.

Imaš praf…evo jedne samo za tebe!
BTW šta radi Omišalj na ovoj slici….da nije možda proglašena Omišaljska Republika!

Vaš link
[/quote]

Aaajmeee, kak slatka stranica. CIA!
Imaju čak Games i slagalicu puzzli… nisam odoljela, složila sam jednu puzzlicu.
Sad će mi cijeli dan biti Updates na kompu. 🙂

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

A sada malo ozbiljnije.

Očekujete li pad do rujna, ne samo Diokija, već svih dionica?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

da ja osobno očekujem

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close