DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zao mi je uz ovolike najave vidim da se nakupilo i puno day tradera, sada ce se trebati toga rijesiti, iako i oni imaju zasluge sto smo poletili u par dana 30ak%…

Bilo bi ljepo da prije toga nismo pali 30%.Nadam se da će se trend nastaviti pa ćemo onda moći govoriti o rastu.Inaće tko je ovo iskoristio svaka mu čast.


Iskreno nisam ni ja,cekao sam prenisko i dva dana me nije bilo taman kada je poletila, iako sumnjam da bi kupio tada…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



[teško će se OMV usuditi ići protiv RH. To je moje mišljenje.

Znaš li koliko je "težak" OMV?
14 000 000 000 EURA
to je 100 000 000 000 KUNA ( slovima: sto milijardi kuna)
I što se tu ima "usuditi"?
[/quote]

Ima jedan detalj: za razliku od MOL-a , koji tvrdi da radi zajedno s Vladom (a ovi to ne demantiraju , jer navodno nisu odavdje) pa nudi kupnju 30-ak % INE , OMV bi morao ponuditi garanciju za praktično 75 % INA-e , što je red veličine oko 25 mlrd kn ili 5 mlrd $ ili 3,5 mlrd Eura.
Čak i tu bi se vjerojatno napregnuli da capo-di-tutti-CRO-capi nije javno najavio što će se dogoditi ispod stola , i kako će Hrvatska kroz 1% u MOLU kontrolirati cijene energenata u Europi.
Zbog toga mislim isto što i Sava , iako se uzaludno nadam da nećemo zaglibiti u balkansko-ugarskom blatu…..

Ekipa, koji su vam targeti na Diokici? Naravno, sa LNG terminalom?

Ja svoje prodo i cekam

eeeeeeeeee da! dobro vam jutro svima. +6.39% [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


Ja svoje prodo i cekam

!!! [embarass]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Moj target je cetri znamenke na rok do 1.1.2010….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Ja svoje prodo i cekam

!!! [embarass]
[/quote]
ako bi pala danas možda ponovo uletim hehe

Seronja s cca 650 kom ipak je uspio napravit branu – paniku ,međutim s piranama će uskoro od njega ostat samo sječanje… [wink]

POKRET OTPORA

ovo vam je samo zagrijavanje,vidjećete nakon objave,,…uživaje


Moj target je cetri znamenke na rok do 1.1.2010….

Dobro je da znamo da među nama ima i pesimista.


Seronja s cca 650 kom ipak je uspio napravit branu – paniku ,međutim s piranama će uskoro od njega ostat samo sječanje… [wink]

Čovjek je procjenio da mu je to dovoljno.
Nego ovaj jaki pad cijena plina i nafte i rast dolara sinergijski će pozitivno utjecati na poslovanje u 3. a posebice u 4. kvartalu.



Moj target je cetri znamenke na rok do 1.1.2010….

Dobro je da znamo da među nama ima i pesimista.
[/quote]

Haha, evo ti 100% za ovo!



Moj target je cetri znamenke na rok do 1.1.2010….

Dobro je da znamo da među nama ima i pesimista.
[/quote]

Zasto pesimist kolega?
Mislite da bi moglo puno iznad 1000 i prije pustanja u pogon LNG-a?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Moj target je cetri znamenke na rok do 1.1.2010….

Koja je prva znamenka?

New Report

Close