DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako ce slupati cijenu sa ovih 600 na 550 do kraja dana!
prodaja na ocigled rusi cijenu…

davor07

Sve sitni nalozi, koje kukavice, pa zar se isplati sad prodavat, kad krene gore za koji dan neće bit ni po 700. [yawn]

Evo, počelo se vraćati gore..

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Zadnje transakcije:
Cijena Količina Iznos Datum
561,00 1 561,00 4.6.2008 14:50:09
588,00 3 1.764,00 4.6.2008 14:41:14
591,01 7 4.137,07 4.6.2008 14:36:24
591,01 7 4.137,07 4.6.2008 14:36:24
591,01 1 591,01 4.6.2008 14:36:24

uspio je sa jednom sruš cijenu….

Prolaze opet na 570

Jet: Are You Gonna Be My Girl?





Bez nepotrebnih negativnih emocija. Ovaj posao se priprema cca 15 godina i pametni ljudi i pametne i sposobne Uprave već duže vrieme su 100% spremne za ono što dolazi.

Nije ni bilo negativnih emocija, samo pitam. Stvar je u tome da firma u kojoj radim vrši servis.
Privatna je i nije kćer društvu.
[/quote]

Koliko ste LNG terminala do sada izgradili i održavali?
[/quote]

Dioki, Janaf, Inu i sl., ne LNG.
[/quote]

Ne može se reći da nemate; neke referenci imate ali……Ako hoćete nešto raditi u sliedeće 3 – 4 godine predlažem da kupite 5 – 10.000 komada dionica. Garantiram da će te se u nešto uspjet ugurati s takvom REFERENCOM.

http://www.vjesnik.hr/html/2008/06/04/Clanak.asp?r=tem&c=2

pixma

Zagrebačka burza
Dioki porastao 5,71 posto

Ponovo dan sa izrazito slabim prometom na burzi. Na službenom tržištu protrgovano je svega 46 milijuna kuna, a milijunskim prometom može se pohvaliti tek devet vrijednosnih papira. Gotovo polovica prometa ostvarena je dionicama Ine i HT-a, koji već drugi dan zaredom bilježe pad cijena.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


http://www.vjesnik.hr/html/2008/06/04/Clanak.asp?r=tem&c=2

Treba obratiti pozornost na ADRIS. Njihova je želja da se ubace, a nema tu više prostora u Konzorziju.
Ostaje dakle kao jedina mogućnost Dioki. Ima više načina, samo da li će ih to zadovoljiti.



http://www.vjesnik.hr/html/2008/06/04/Clanak.asp?r=tem&c=2

Treba obratiti pozornost na ADRIS. Njihova je želja da se ubace, a nema tu više prostora u Konzorziju.
Ostaje dakle kao jedina mogućnost Dioki. Ima više načina, samo da li će ih to zadovoljiti.
[/quote]
Sve nam to govori o veličini posla s lng terminalom i mogućom dobiti.veliki su interesi i grupe u igri i pitanje je tko vodi glavnu riječ,a i situacija s plinom u Hrvatskoj je sve lošija.Broj potrošača je sve veći,a kapaciteti sve manji što se već vidjelo ove zime koja je bila blaga.Što će biti ako stvarno potraje?

pixma

Čuo sam jučer zgodnu konstrukciju.
OMV napada Inu ne toliko zbog Mola koliko zbog LNG-a na Krku.
Kako bi imali presudan utjecaj u konzorciju Adria LNG, kaže moj izvor,
spremni su na jesen zakuhati stvar s ‘bolesno nemoralnom’ javnom ponudom svim dioničarima.
I još nešto: izgleda da je AZ fond OMV-ov igrač, odnosno maneken, u Ini.
Čini se offtopic, ali nije: sve je to prije svega zbog LNG-a.
Ima li još koga kome nije jasna današnja tržišna pozicija Diokija i debelo diskontirana cijena?

hate red

Nije naodmet dati i par argumenata toj konstrukciji. Jedan od njih je i taj da će arapski plin s LNG terminala na CEGH stići prije od South Streama, projekta kojeg guraju Gazprom i OMV. Oni su i suvlasnici u Baumgartenu. E što za njih znači da im se na Hubu pojave neki novi trgovci to oni najbolje znaju, ali ja mislim da im to u cjelosti remeti planove. Postavlja se onda i pitanje isplativosti projekta South Stream. Stoga Sanader šalje ponudu za Družba – Adria, da ih umiri, iako sam stava da se taj projekt treba dobro odvagnuti glede opasnosti za okoliš.

I još jedan argument kamenčevoj tvrdnji. Jedan od dioničara Dioki Holding AG tvrtka CETAG specijalizirana za kemijsku industriju, vlasnik Borsodchema u Mađarskoj, prošle godine je osnovala tvrtku – kćer koja će se baviti isključivo trgovinom plinom. CEMAG je registrirani trgovac plinom na Hubu u Baumgartenu. Inače iza CETAGA stoji VCP za koje ne treba trošiti rieči i objašnjavati tko su oni.


Čuo sam jučer zgodnu konstrukciju.
OMV napada Inu ne toliko zbog Mola koliko zbog LNG-a na Krku.
Kako bi imali presudan utjecaj u konzorciju Adria LNG, kaže moj izvor,
spremni su na jesen zakuhati stvar s ‘bolesno nemoralnom’ javnom ponudom svim dioničarima.
I još nešto: izgleda da je AZ fond OMV-ov igrač, odnosno maneken, u Ini.
Čini se offtopic, ali nije: sve je to prije svega zbog LNG-a.
Ima li još koga kome nije jasna današnja tržišna pozicija Diokija i debelo diskontirana cijena?


To bi bio jedan normalan slijed jer kupnjom INE,OMV dobiva dodatnih 15 % u ADRIA LNG-u.

[thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close