DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jesi ti vec vani ili se jos pozicioniras? [lol]

Imam čvrstih 316 kom.
I casha od prodaje ATPL.
Šta misliš, šta radim ovih dana?
[smiley]

hate red

Polancec je obecao kod cire na Z1 neku vecer kao odgovor na pitanje gledatelja da ce do sredine srpnja biti poznata lokacija…
a prije toga mu je ciro zaprijetio 🙂 da "nas ne smiju zaj…."


kad polančec priopći lokaciju za terminal [tongue]
[/quote]

i to je to...


Bit će još ovakvih intervjua, bez brige.
Ekipa će ovo iskoristiti da zavrti još jedan krug, a sutra smo opet na 550. [smiley]

Sigurno da će biti još takvih intervjua, ali biti će i službena objava.
[smiley]


Vorda, evo ti prilike za trejdanje [cool]

Ja bi volio da je ovakvih članaka što više i što češće.
Kad se samo sjetim Đure. Svaka dva tjedna novi članak, a ekipa odmah gore 10’%. Na Đuri sam se natrejdao više nego igdje drugdje, [lol] a ovdje će biti ista priča.

Vorda, neće.
I ja sam se natrejdao na Djuri ko pingvin u jatu ribica,
ali druga su vremena bila, stari moj. Sve je išlo up, up, up,
a Crobex je postizao povijesne rekorde.
Ovdje, ako si primijetio, jedino što danas silovito poteže je naš Dioki.
Ja bih ga, iskreno, rado opet vidio ispod 500 (potajno se nadam da će netko pustit ovih dana nekog crnjaka za LNG u javnost). Ali ne bih imao ništa protiv i dokupa na 50x [thumbsup]

hate red


Bez nepotrebnih negativnih emocija. Ovaj posao se priprema cca 15 godina i pametni ljudi i pametne i sposobne Uprave već duže vrieme su 100% spremne za ono što dolazi.

Nije ni bilo negativnih emocija, samo pitam. Stvar je u tome da firma u kojoj radim vrši servis.
Privatna je i nije kćer društvu.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


Vorda, neće.
I ja sam se natrejdao na Djuri ko pingvin u jatu ribica,
ali druga su vremena bila, stari moj. Sve je išlo up, up, up,
a Crobex je postizao povijesne rekorde.
Ovdje, ako si primijetio, jedino što danas silovito poteže je naš Dioki.
Ja bih ga, iskreno, rado opet vidio ispod 500 (potajno se nadam da će netko pustit ovih dana nekog crnjaka za LNG u javnost). Ali ne bih imao ništa protiv i dokupa na 50x [thumbsup]

Evo, ja ću pustiti jednog iako nije direktno vezan uz LNG.

Jeste li zanli da su male mogućnosti da DIOKI ikada isplati dividendu? Zbog čega?
Zbog toga jer ima 1.200.000.000 gubitaka iz prethodnih godina. Onih 5% obveznih rezervi da niti ne spominjem. [lol]



Bez nepotrebnih negativnih emocija. Ovaj posao se priprema cca 15 godina i pametni ljudi i pametne i sposobne Uprave već duže vrieme su 100% spremne za ono što dolazi.

Nije ni bilo negativnih emocija, samo pitam. Stvar je u tome da firma u kojoj radim vrši servis.
Privatna je i nije kćer društvu.
[/quote]

Koliko ste LNG terminala do sada izgradili i održavali?

Evo, ja ću pustiti jednog iako nije direktno vezan uz LNG.

Jeste li zanli da su male mogućnosti da DIOKI ikada isplati dividendu? Zbog čega?
Zbog toga jer ima 1.200.000.000 gubitaka iz prethodnih godina. Onih 5% obveznih rezervi da niti ne spominjem. [lol]

Toooo, Vorda.Hoćemo još !!
Idemo odmah natrag u negativnu blokadu !

A jeste se raskokodakali [tongue]

Suricata suricatta


A jeste se raskokodakali [tongue]

Mogao bi i ti ponekad napisati nekakav člančić o energetici RH i JI Europe, planovima i sl.
Znam da se ključni podatci i odluke kriju ali ima dosta stvari koje su javne. Pa da forumaši znaju gdje se isplati ulagati.

I to mozemo ocekivati objavu u narednim danima a mislim da business nije bez razloga prenio interviju iz Globusa.

Krećemo!!!


I to mozemo ocekivati objavu u narednim danima a mislim da business nije bez razloga prenio interviju iz Globusa.

Mislim da ne.
Ja ću upravo tradeati.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?




Bez nepotrebnih negativnih emocija. Ovaj posao se priprema cca 15 godina i pametni ljudi i pametne i sposobne Uprave već duže vrieme su 100% spremne za ono što dolazi.

Nije ni bilo negativnih emocija, samo pitam. Stvar je u tome da firma u kojoj radim vrši servis.
Privatna je i nije kćer društvu.
[/quote]

Koliko ste LNG terminala do sada izgradili i održavali?
[/quote]

Dioki, Janaf, Inu i sl., ne LNG.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

New Report

Close