DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li kakav komentar na FI2007. Diokija?
Iz gubitka od 18milijuna u dobitak od 40milijuna kuna!!!

Ovo su odlične vijesti!!!

Imate li, kolega, još kakvu info?
Prihodi? Rashodi?

Usput, čestitam na zalaganju glede DIKOI-ja! [smiley]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!


Ima li kakav komentar na FI2007. Diokija? Iz gubitka od 18milijuna u dobitak od 40milijuna kuna!!!

Hajde postaj FI.
Ovo su odlične vijesti. Sada će i onom malenom broju nevjernih toma biti jasnije o kakvoj dionici je riječ.
[thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

sava

OPORTUNIST, 05.05.2008. u 08:38
Ima li kakav komentar na FI2007. Diokija?
Iz gubitka od 18milijuna u dobitak od 40milijuna kuna!!!

Rezultat je odličan ukoliko se uzme u obzir da je plan uprave za 2007 bio predviđen gubitak od 30-36 milja kuna.S te pozicije, možda je i ostvariva isplata dividende( koju je najavio još za vrijeme božičnog domijenka Belošević u “veselom stanju”, a koju sam s rezervom primio , te nisam tada htio o tome pisati).

Svaka čast Sava,danas sam došao do kunića ,a dali ču ugrabiti dioki-a nakon ovoga,,…MORAMMM[lol] [lol]


To znači da je legla lova od zemljišta za LNG ili čisto od proizvodnje na nivou grupe.

Hej kolega… dugo Vas nisam već vidjela…
Krećemo li? [smiley] Izgleda da krećemo kolega, zar ne?

Pitanje je da li je izašao uopće takav FI, no dobro… ako je:

Može biti od zemljišta (ali sumnjam). Ja pretpostavljam da to ima veze sa stavkama rezerviranja u kojoj su sustavno prikrivali lovu kako ne bi otišla za onaj dug za pročišćivanje vode Gradu Zagrebu (a otišlo bi da su im sjeli na račun i da je lova bila na raspolaganju). Zanimljivo je i to da se je upravo objavio FI dan-dva nakon blagoslova kojeg je Dioki dobio da se kupi N.List. Upravo zbog tog šopinga mislim da je Dioki morao prikazati dobit, a mislim da će mu Zagreb oprostiti (čitaj Sanader je riješio) ovu trakavicu sa pročišćivaćem vode. Zanimljivo je i to da je odigrana tekma na Kantridi i da je u VIP loži bio i Linić, ali Ježić je sjedio daleko, daleko od njega (čak dva reda ispred). Mislim da će se u N.Listu pisati napokon u novome duhu.
Što ti misliš?

Jet: Are You Gonna Be My Girl?


To znači da je legla lova od zemljišta za LNG ili čisto od proizvodnje na nivou grupe.

Radi se o nekonsolidiranom FI, dakle nikakva prodaja zemljišta nije uključena!
Dina,Piros,Kijac, Adriaoil, Ćuf nisu uključeni.
Ali oni su i 2006. bili u plusu 10-ak milijuna.
Ako su se imalo popravili u konsolidiranom FI dobit bi trebala biti cca 60 milja, tako bar ja mislim.

Dragi moji Diokijevci!

Moje rjeđe javljanje na forumu ni u kojem slučaju ne znači da me nema u Diokiju ili da ne pratim u stopu što se ovdje događa.
Dioki je moja t(r)ajna ljubav i vi to dobro znate. [smiley]

Neki od nas su znali iščitavati Diokijev FI i dok je bio u debelom minusu i već onda su prepoznali njegov potencijal. [proud]
Naš Dioki sada postaje “najbolja cura u kvartu” i svi će ga htjeti imati, a mi stari maheri smo već isprobali ovaj dionički pupoljak u Rvata….
Diokijev sjaj se tek treba razviti i uživam gledajući ga.

By the way –
u ova dva mjeseca što sam rijetko bio u forumskom eteru, napisao sam svoj doktorat i predao ga u proceduru, ozbiljno krenuo u ulaganje na najveće svjetsko tržište (FOREX) na kojem sam u tri tjedna (od 9.4 pa do danas) ostvario prinos od (PAZI SAD!!!) 127 % – da, dobro ste pročitali: sto dvadeset sedam posto!
Uz to, po prvi puta u životu ostvario mi se san da imam izložbu svojih umjetničkih fotografija.
Čak sam stigao ići i na jedan omanji putić.
Nadam se da su ovo dovoljno dobri razlozi koji objašnjavaju zašto sam rjeđe sa vama.

Ali, mi smo ionako povezani neraskidivim vezama.

Big kiss from Posejdon
[thumbsup]

La vita e bella!

Dobrodošao nazad na forum kolega “morski”. Već sam se pobojao, da se nisi slučajno našao u “raljama margina”.[thumbsup]

Molio bih poštovane kolege da prokomentiramo mogući utjecaj ove dobiti (ako su podaci točni) na cijenu dionice.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mene je iskreno iznenadilo ,ali znam da je kvartal u pozitivi,a ovoliko plusa za prošlu godinu ….svakako pozitivno za rast.Budemo vidjeli kad izađe pravi izvještaj,jer sumnjam da je DINA pozitivno poslovala koliko je meni poznato.Svakako ja sam još dokupio pa kad to krene na gore ja sretan čovjek.[thumbsup]


Molio bih poštovane kolege da prokomentiramo mogući utjecaj ove dobiti (ako su podaci točni) na cijenu dionice.

Nekonsolidirano FI za 2007. pokazuje da je Dioki dd završio godinu s dobiti od 40.075.096,00 kuna za razliku od 2006. kada je poslovao s gubitkom od 18.500.717,00 kuna.
Prihodi od prodaje su porazli 11,5%.
Subjekti konsolidacije su u 2006. poslovali s dobitkom od cca 10.000.000,00 kuna.
Kakvo će biti konsolidirano izvješće????bit će onakvo kakvo odgovara vlasnicima!!!

Pozdrav kolega Posejdon,nešto znam o forexu mada ima i onih koji su gubili.Drago mi je da nisi među njima.A što se tiče dioki-a u srijedu je sastanak plinaša u Opatiji pa ni novi uzlet nije nemoguć..[wink]

pixma

Samo da pozdravim ekipu, evo i mene od neki dan s vama, pa šta bude!
Navuko sam Posejdona na forex a on mene na Dioki!
Avanti!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Mali promet,porast značajan,što će reći da mali grickaju, a to nije dobro. Svim tim malim grickačima treba biti jasno da kupuju ovu dionicu na barem 3 godine jer tek tada će doći na svoju fer vrijednost. Do onda budite strpljivi, nemojte se zadovoljiti s par sto kuna zarade po dionici.

A što se tiče tog forexa,onako banalno,ne bi trebali sad kupovati $ pošto se kao počelo oporavljati i recesija je iza nas? [sealed]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

New Report

Close