DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@optimist1

Može ako to RH dozvoli Diokiju,a pošto je LNG strateški interes RH Dioki to ne smije prodati. Osim toga za izvlaštenje RH je dužna koliko kužim izvlaštenje ponuditi sličnu nekretninu,a takve nema ili izvršiti isplatu novcu po tržišnoj vrijednosti koja se kreće od HEP-ove procjene 23 milje eura, konzultantske kuće 45 milja eura, RJ-a koji je htio prodati Končaru za 80 milja. Ako je cijena 20 milja, mislim da bi bilo oko 1000 kupaca , naravno da smiju kupiti
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Što misliš koliko bi koštalo jedno takvo postrojenje da se krene izgrađivati od početka, tko bi se usudio graditi nešto takvo od nule u ovo vrijeme.
Da ne govorim da proizvodnja i izvoz Diokija utječu na način da BDP RH mogu možda dovesti u plus

Zvuči logično, ali ovo nikaoga ne brine. Dokaz – priprema za rušenje etilena, a onda vjerjatno i PE u Zg. A i kutinska petrokemija nije daleko od kolapsa. Država se ne zamara s takvim “sitnicama”


Investitora ima na bacanje i radi se o najjačim svjetskim kompanijama iz energetskog sektora!

A što se najbolje vidi iz članka u poslovnom LOL



Investitora ima na bacanje i radi se o najjačim svjetskim kompanijama iz energetskog sektora!

A što se najbolje vidi iz članka u poslovnom LOL
[/quote]
Može on pisati štogod želi, ja sam uvjeren kao i sava da ih itekako ima, meni su ovo s energetike neta puno vjerodostojniji:
no Energetika-net doznaje da je interes za krčki LNG iskazalo nekoliko američkih kompanija. Neke od njih su vrlo ozbiljne i već se bave izvozom američkog plina u Europu. Tu si i neke europske kompanije i Katar, a država radi po principu da dovede projekt do lokacijske dozvole te da maksimalno zaštiti interese države, lokalne zajednice i hrvatske komponente u projektu. Na pitanje kako projekt plinovoda TAP, odnosno IAP utječe na LNG na Krku Antunović kaže da upravo ti projekti daju vjetar u leđa za gradnju terminala, jer je glavni konkurent, plinovod Nabucco west izbačen iz igre pa je terminal jedini alternativni dobavni pravac za Srednju Europ

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

al ste se raspisali,ljepo ste mogli zaključiti iz novinskih natpisa da je dogovor sa HYPO postignut, lijepo vas čitati i ispratiti trgovanje do 34-35 kn.

@OPORTUNIST
Očekuje se procjena između najniže od 22 i dasad najviše od 47 mil. eura. Ukoliko bude oko 30, dovoljno da se sve razriješi. Ukoliko bude ispod toga iznosa, treba uložiti dodatne napore, čitaj novce, od strateškog ulagača.

——————————————————————–
Možda bude 32…

J sam dokupio po asku ponovno i sad na miru čekam rješenje PSN-a i malo ljepše cifre, živili[emo_palacg]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Iz teksta članka, proizilazi ,da sada uvjeta za postizanje nagodbe ,NEMA,zar ne???

što će onda po vama biti s ovom firmom?

Mcinha, di si ti bio zadnjih par dana pa da danas kupuješ?

Hrvatska je sve dobila – zahvaljujući Diokiju koji je imao vizije i onu stvar da pokrenu projekt LNG terminala.
Niti INA, HEP, Plinacro nisu imali ni znanja ni mudrosti da se uključe i daju vjetar u leđa čitavom poslu.

Kada je Sabor donio odluku o uvrštenju Adria LNG među strateške projekte projekta pao je Nabucco.
A Leko je za par tjedana otišao u Azerbaijan da utvrdi strateško partnerstvo glede plina!


Mcinha, di si ti bio zadnjih par dana pa da danas kupuješ?


Pa cijelo vrijeme sam unutra, samo sam danas još dokupio, jer je skinuta još jedna sumnja na uspješnost PSN-a

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

@Mcinha
Jedan od autora ovog teksta je napisao i ovu glupost, nakon koje su se javili kanađani, pa je demant bio objavljen u VL, tako smo i saznali za njih, kolega lacosta možete li staviti screen shot tza demantij. Evo što je dotični naškrabao:
————————————————————–
Izvolite kolega ,neka se nađe pri ruci.

Zaba, Hypo i HEP dogovorili se oko Diokija

Demanti -VL

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

Interesi ulagača

Zmajlović: Nema indicija da je Dina opasna za građane

New Report

Close