DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas je navodno devon trebao uplatiti neke novce kao znak njihove ozbiljnosti ali izgleda da opet ništa…

kome? radnicima, diokiu u stečaju, nekim vjerovnicima?



danas je navodno devon trebao uplatiti neke novce kao znak njihove ozbiljnosti ali izgleda da opet ništa…

kome? radnicima, diokiu u stečaju, nekim vjerovnicima?
[/quote]
bilo je govora da bi kao uplatili nesto radnicima Dine, no mozda petak ili iduci tjedan[emo_vrtimise]


danas je navodno devon trebao uplatiti neke novce kao znak njihove ozbiljnosti ali izgleda da opet ništa…

koje novce, u kolikom iznosu,koja potraživanja su otkupljena ,i dali još postoje razlozi za stečaj???

zamolio bih stečajnu upraviteljicu da obavjesti javnost tokom dana???



danas je navodno devon trebao uplatiti neke novce kao znak njihove ozbiljnosti ali izgleda da opet ništa…

koje novce, u kolikom iznosu,koja potraživanja su otkupljena ,i dali još postoje razlozi za stečaj???

zamolio bih stečajnu upraviteljicu da obavjesti javnost tokom dana???
[/quote]
obavijestit cu te ja RADNICIMA DINE,Dioki je u stecaju daj to vec jednom prihvati!!


koje novce, u kolikom iznosu,koja potraživanja su otkupljena ,i dali još postoje razlozi za stečaj???
zamolio bih stečajnu upraviteljicu da obavjesti javnost tokom dana???

Ha,ha. O da, obavijestiti će, evo samo što nije.
A i ne treba se uzbuđivati previše. Tko zna koliko puta je u zadnje dvije godine krenula priča da će investitor “u znak dobre volje uplatiti ljudima neke novce”. Svakih par mjeseci se priča ponavlja, a na kraju uvijek isto završi – kao još jedna šuplja priča. Nikad nije bilo uplaćena ni lipa, unatoč silnoj “dobroj volji”. Navodno se nikad nije našao način da uplata bude po zakonu. A svi znamo da nema šanse da se kod nas nešto napravi mimo zakona.



danas je navodno devon trebao uplatiti neke novce kao znak njihove ozbiljnosti ali izgleda da opet ništa…

koje novce, u kolikom iznosu,koja potraživanja su otkupljena ,i dali još postoje razlozi za stečaj???

zamolio bih stečajnu upraviteljicu da obavjesti javnost tokom dana???
[/quote]
Lacoste Dioki je u stecaju, a kako se pile pogoni najvjerovatnija opcija je likvidacija. Ako to do do sada nisi shvatio, neces ni sad, tu ti ja ne mogu pomoci. Dina je za sad u predstecajnoj, a kako se trakavica rasteze izgledniji je stecaj …



koje novce, u kolikom iznosu,koja potraživanja su otkupljena ,i dali još postoje razlozi za stečaj???
zamolio bih stečajnu upraviteljicu da obavjesti javnost tokom dana???

Ha,ha. O da, obavijestiti će, evo samo što nije.
A i ne treba se uzbuđivati previše. Tko zna koliko puta je u zadnje dvije godine krenula priča da će investitor "u znak dobre volje uplatiti ljudima neke novce". Svakih par mjeseci se priča ponavlja, a na kraju uvijek isto završi – kao još jedna šuplja priča. Nikad nije bilo uplaćena ni lipa, unatoč silnoj "dobroj volji". Navodno se nikad nije našao način da uplata bude po zakonu. A svi znamo da nema šanse da se kod nas nešto napravi mimo zakona.
[/quote]

pa kada ste toliko zainteresirani ,zašto ne postavite pitanja stečajnoj da vam odgovori ,što je do sada otkupljeno od dugova, što je trenutna situacija i zatražite priopćenje .

LNG Croatia to launch open season, awaiting site permit
26 August 2014 08:00 Source:ICIS

State-owned LNG Croatia is likely to hold an open season to pre-allocate capacity at the proposed terminal in November 2014, the companies managing director Mladen Antunovic has told ICIS.

The facility has also been included on the Croatian economy ministry’s list of strategic investment projects, and expects to be granted a site permit before the end of 2014.

The proposed 4-6bcm/year capacity terminal would help to diversify natural gas supply to Croatia and the surrounding region, which is currently heavily dependent on Russian-sourced gas. Interest in the project has come from a number of prospective offtakers in nearby countries including Ukraine, Italy, Hungary, Austria, Slovakia, Slovenia and the Czech Republic.

The company is preparing to launch a two-phase open season procedure before the end of 2014 to allow shippers to first express interest and then secure binding agreements for capacity at the terminal. The date of the open season has not yet been fixed, but is likely to be launched in November, Antunovic told ICIS.

Antunovic previously told ICIS that the company needs to pre-sell at least 1.7 billion cubic metres/year before a final investment decision on the project could be taken.

In Croatia, projects deemed to be of strategic importance benefit from being able to more quickly obtain necessary permits and documents. LNG Croatia has now submitted a site permit application to the government which it expects to receive before the end of the year.

The proposed land-based terminal would be situated on the Island of Krk and be well placed to scale up import infrastructure to achieve economies of scaled over the long term.

The terminal will also feature two tanks of 180,000 cubic metres (cbm) of LNG capacity, and be able to receive carriers ranging between 75,000-265,000cbm of LNG in size.

The Croatian ministry of economy is seeking EU funding to support the construction of the terminal, as a project included on the European Commission’s list of 248 projects of common interest (PCI).

The commission expects to take a decision on which PCI projects to award funding to from November 2014

Ispili se cijeli Etilen a radnici ne vidješe ni kune od toga! Zašto mislite da će sa ostalim pogonima biti drukčije?! A jesmo ovce!

zaprudjanec

Molim broj mob. ili e-mail stečajne, da je adresa točna….jer teško je doći do one prave adrese..da joj se bar postavi par pitanja i barem donekle probudi njenu savjest (ako je ima)!

Što je to nlg?
možda lng

Nego gospodo s formuma…
-koji je to vaš dioki?
-koji je to vaš lng?
-koje su to vaše dionice?
o čemu vi pričate… to su fantazije

Znam samo za jedan Dioki, onaj moj, on je u stečaju, pili i reže se svaki dan a preostalim radnicima-jadnicima ugovori se produžuju iz mjeseca u mjesec

lng ne postoji i u ovoj državi teško da će ikad i postojati…

budućnost dioki-ja i dine vam je u stanici za otkup starog željeza, a s dionicama se možete tek hladiti mahanjem pošto ste sve izgubili na njima

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Kolko se očekuje za zemljište i infastrukturu na Krku?
Oće bit dosta za otplatiti dug?
Šta s lukom i pomorskim dobrom?


Molim broj mob. ili e-mail stečajne, da je adresa točna….jer teško je doći do one prave adrese..da joj se bar postavi par pitanja i barem donekle probudi njenu savjest (ako je ima)!

http://www.dioki.hr/onama/default.asp

Odnosi sa javnošću, ili investitori@dioki.hr


Što je to nlg?
možda lng

Nego gospodo s formuma…
-koji je to vaš dioki?
-koji je to vaš lng?
-koje su to vaše dionice?
o čemu vi pričate… to su fantazije

Znam samo za jedan Dioki, onaj moj, on je u stečaju, pili i reže se svaki dan a preostalim radnicima-jadnicima ugovori se produžuju iz mjeseca u mjesec

lng ne postoji i u ovoj državi teško da će ikad i postojati…

budućnost dioki-ja i dine vam je u stanici za otkup starog željeza, a s dionicama se možete tek hladiti mahanjem pošto ste sve izgubili na njima

Koji Vam dio nije jasan.

Dioka i Dina idu u staro željezo, a zemljišta će se prodati.

LNG uopće nema veze s Diokijem, zbog zemljišta je Dioki morao propasti, nakon što je poslužio za tuširanje novca.

Dioničari će se naplatiti iz nekretnina i to je to.

Ministra Vrdoljaka pitajte zašto ide pomagati željezaru u Splitu kaj ima njemačke vlasnike.

Rekao je da kad su problemi, on je tu.

Ako su Nijemci vlasnici onda se više ne radi o privatnoj firmi, zar ne?

Zanimljivo da nam je to strateška industrija.

Željezare i Čeličane.

Bar buju imali sirovine za delati od tvornica koja se ruše.

Da i rafinerije se ruše.

Lp

[b]black magic[/b]


G. Lula, iako i dalje smatram da je polemika sa vama čisto gubljenje vremena, ipak ću odgovoriti na vaš post. Dakle, kako bi vi rekli : krenimo redom…
Na kraju i dosta sam novca i vremena uložio u ovu firmu da je spasim.
Da, u zadnjih dvije godine sam u Dioki uložio svojih 80.000 eura.
Sad mi je malo jasnija vaša nervoza. Ali… U zadnje 2 godine( dakle u vrijeme kad je sve otišlo u klinac) vi ste uložili tolike novce "da bi spasili firmu"? Ili da bi samo dobro zaradili mešetarenjem dionicama ako se kojim čudom pojavi investitor. Ulaganje životne ušteđevine u dionice bilo koje firme za mene je potpuno neshvatljivo. Kao da uložim svoju ušteđevinu u nekakvoj kladionici i onda plačem što su me pokrali…Ali to je samo moje mišljenje.To je bila vaša odluka i vaš novac i to poštujem. Iako mi još nije jasno kako ste to mislili spasiti firmu…
Kažete da imate saznanja da se u Diokiju kršio zakon. Zbog čega to niste prijavili policiji i Uskoku?
Kad sam ja to rekao? Molim vas da nađete gdje sam ja to napisao. Iako, budimo realni – i moj trogodišnji susjed bi shvatio da ako netko ne isplaćuje plaće ljudima u radnom odnosu već preko 2 godine, da taj krši zakon. A to je najbanalniji primjer. O kršenju zakona bi mogli raspredati do sutra, ali nema potrebe. Mislite da nadležni ne znaju da je DINA puna opasnih kemikalija prepuštena bez nadzora par km od turističke zone? I šta su poduzeli? Je li itko od nadležnih svo ovo vrijeme pitao "Robija" za zdravlje? Zašto nije? Očito u ovoj zemlji stvari ne funkcioniraju kako bi trebalo, pa zato sretno vam bilo sa prijavama…
…očekujem da gospodin Mršić pošalje u Dinu inspekciju rada.
Sretno i s time, samo vi očekujte i dalje. Ne znam samo šta gospodin Mršić čeka već 3 godine.
Što je to smiješno što Uprava krši zakon Ne vidim što je smiješno gašenje Žitnjaka.Drago mi je da se zabavljate.
Opet se ne razumijemo. Počnite čitati sa razumijevanjem. Priznajem da je ponekad zabavno u tekstu tražiti kojekakve subliminalne poruke, ali ne treba pretjeravati. Dakle : opet ste krivo razumjeli – meni naravno uopće nije smiješna sudbina DIOKIa, dapače. Meni su smiješni vaši komentari.
Kada g. Idoljeb govori o “agenciji Dinamarinu”, on govori o tome da se radi o tvrtki koja je dobila veliki ugovor od INE.
Idoljebu je sigurno drago što ima nekoga da protumači što nam je on htio reći, budući da izgleda ni sam nije načisto gdje radi i tko ga plaća. Tako da malo radi u DINI, malo ne, malo nema pojma kakva ga agencija plaća, pa se sjeti da je to Dinamarin… Kad sam ga upitao zašto je napisao da "mi u DINI dobijamo svaki mjesec 3200kn" jer to nije istina, mudro je zašutio. Srećom ima vas da nam objasnite "što je pisac htio reći".
[

S Vama je komuniciranje potpuno gubljenje vremena.
Najprije me ismijavate da ulažem u firmu s kriminalnim radnjama, a kada Vas pitam zašto niste prijavili te radnje, onda dobivamo općenite odgovore i opet maglovite odgovore, da nikad to niste rekli.
Ne…., samo ste implicirali.
Na isti način na koji ismijavate mogućnost da radim u industrijskom postrojenju.
Da kod reakcije od 150 celzijusa u reaktoru i 5 bara zna biti vruče u pogonu.
Kaj se tiče Idoljeba moram priznati da nisam pročita da radi u Dini.
Ako radi u Dini sigurno nije dobio plaću, ali Vas više nervira Idoljeb koji dobiva neke novce, nego to što Uprava ne isplaćuje plaće.

Na kraju ću Vas parafrazirati: Vidim da ste radili u Diokiju.
Uopće se ne čudim što je propao.
Lp

[b]black magic[/b]

New Report

Close